Apple Watch 3 şimdilik Türkiye’de satılmayacak!

Aynı tasarım hatlarıyla tanıtılan Apple Watch 3’ün 25 Eylül’de belirlenen ülkelerde satışa sunulacağı açıklandı.

Apple Watch 3 şimdilik Türkiye’de satılmayacak!

Apple’ın iPhone etkinliğinde tanıtılan ürünlerden birisi de Apple Watch 3 oldu. Cupertino merkezli şirketin yeni nesil akıllı saati aynı tasarım hatlarıyla karşımıza çıktı. Yani Apple, akıllı saati üzerinde tasarımsal anlamda herhangi bir yeniliğe gitmemiş. Apple Watch’ın ilk jenerasyonu ile yeni tanıtılan versiyonu arasında tasarımsal anlamda hiç bir fark bulunmuyor.

Apple, yeni akıllı saatinin satılacağı ülkeleri de açıkladı. Yapılan açıklamada Apple’ın belli başlı ülkelerde çeşitli operatörlerle işbirliğine gideceği ve Apple Watch 3’ün bu operatörler aracılığıyla satılacağı belirtildi.

Ne yazık ki Apple tarafından açıklanan ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor. Zaten diğer iki Apple Watch modeli de ülkemizde normal çıkış tarihinden sonra satışa sunulmuştu.

Bu arada dip not olarak Apple Watch 3’ün satış fiyatını da sizlerle paylaşalım. Apple Watch 3 Amerika’da 329 dolardan satışa sunulacak.

Apple Watch 3’ün satışa sunulmasıyla birlikte ilk Apple Watch’ın da fiyatı aşağıya çekilmiş durumda. Elbette bu indirimin ülkemizdeki satış fiyatlarına yansıyıp yansımayacağı henüz kesinleşmiş değil. Bu arada, Apple Watch 3’ün ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı da henüz netlik kazanmadı. Fakat Apple’ın yeni Apple Watch’ı bu yılın sonuna kadar tüm dünyada satışa sunması bekleniyor.

Mercedes S560e Plug-in Hybrid modeli Frankurt’ta görücüye çıktı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler