HABER

Çift kameralı Xiaomi geliyor

Bildiğiniz gibi son dönemde dev telefon üreticilerinin büyük bölümü çift kamera teknolojisine geçiş yaptı. Yeni telefonlarında çift kamera teknolojisi kullanan bu şirketlerden biri de Xiaomi’ydi. Şirket Redmi Pro ile birlikte bu teknolojiyi kullanmaya başladı.

Çift kameralı Xiaomi geliyor

Bundan sonra da üst segment telefonlarında bu teknolojiyi kullanmayı planlayan şirket, Hindistan’da çift kameralı yeni bir telefon satışa çıkaracağını açıkladı. Bahsi geçen bu telefonun Xiaomi Mi 5X, Xiaomi Mi 6 veya Redmi Pro olabileceği söyleniyor. Bu üç modelin yanı sıra açıklamada bahsi geçen telefonun yepyeni bir telefon olabileceği de gelen iddialar arasında. Şirketin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama, konu ile ilgili detayların önümüzdeki ay belli olacağını gösteriyor.

Xiaomi’nin Hindistan’da satışa çıkaracağı bu çift kameralı telefonun hangisi olacağını zaman gösterecek. Ancak şirketin bu hamlesi gösteriyor ki çift kamera teknolojisi artık Hindistan gibi gelişmekte olan pazarlarda da kullanıcıların beğenisine sunulacak.

iPhone 8 çok fazla mı abartılıyor?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler