HABER

Çocuklarla ilgili her türlü bilgiye ulaşmanın en kısa yolu

Çocuklarla ilgili her türlü bilgiye ulaşmanın en kısa yolu

Çocuklarla ilgili yüzlerce adres ve bilgiye ulaşmanın en iyi yolu; www.cocukrehberi.com.

Pek çok sitede arama yapmaya son! www.cocukrehberi.com çocuğunuzu ve sizi ilgilendirebilecek her tür adresi bir araya getirdi; çocuk merkezleri, doğum günü ve parti evleri, tasarım pastacılar, bale-dans-resim kursları, gösteri kostümcüleri, spor merkezleri, etüt mekanları, yuvalar, müzeler vs. Üyelere çeşitli aktivitelerle ilgili bilgiler yollayan "Haftanın Şekerleri" adlı e-bültenler de cabası.

www.cocukrehberi.com, anne-babalara çocuklarla ilgili aktivite ve mekan önerileri sunan, adreslere yönlendiren, yeniliklerden haberdar eden bir web sitesi. Çocuklarının keyifli ve kaliteli vakit geçirmesi için çaba harcayan anne ve babaların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan site iki bölümden oluşuyor; "Rehber" ve "Haberler".
"Rehber" bölümünde; başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm Türkiye'den bale ve dans kursları, müzik ve drama kursları, plastik sanatlar kursları, doğum günü ve parti evleri, tasarım pastacılar, spor ve aktivite merkezleri, yuvalar, gösteri kostümcüleri, bakıcı ve danışmanlık şirketleri, oyun grupları vb ile ilgili yüzlerce adrese ulaşmak mümkün.

"Haberler" bölümünde ise çocukları ilgilendirecek, ayrıca çocuklarla ebeveynlerin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak her konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler, siteye üye olanlara "Haftanın Şekerleri" adıyla e-bülten olarak da iletiliyor. www.cocukrehberi.com sade ve kolay anlaşılabilir tasarımı ve işlevsel içeriğiyle dikkat çekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler