HABER

Eski iPhone’u getir yeni iPhone 5S’i götür !

Vodafone’un yepyeni akıllı cihaz yenileme kampanyasıyla numarasını Vodafone Red’e taşıyan ya da Vodafone Red’li olan aboneler, iPhone 4 veya iPhone 4S telefonlarını iPhone 5S ile değiştirebiliyor.

Eski iPhone’u getir yeni iPhone 5S’i götür !

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılmaya devam ediyor. Vodafone Türkiye’nin akıllı cihaz seçmeyi, almayı ve kullanmayı kolaylaştıran Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu (ACAİP) kapsamında sunduğu yeni hizmet sayesinde çalışır durumdaki eski iPhone telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ne getirenler, yepyeni iPhone 5S’e Vodafone Red avantajlarıyla sahip oluyor.

Uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılayan, her şeyin baştan tam olduğu Vodafone Red dünyasında, çalışır durumdaki eski iPhone 4 veya iPhone 4S telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ne getiren abonelere, Vodafone Red avantajlarıyla anında iPhone 5S’e anında terfi fırsatı sunuluyor. Eski iPhone’lar anında KDV dâhil 360 TL’ye geri alınıyor.

24 Mart’tan itibaren Türkiye’deki tüm Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli olacak kampanya, numarasını Vodafone Red’e taşıyan veya Vodafone Red tarifelerini kullanan abonelerin hizmetine sunulacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
360 tl piyasanın cok altında bi fiyat...
keriz arıyorlar işte :)
360 tl ye alıyormuş. bak bak bak. benim teklifimde şu o zaman. kafa kafaya değiştiriyosa getiriyim.
telefoncuya götürsen 360 liradan daha fazla eder kendilerini kurnaz sanan enayiler
şaka mı bu. iphone 360 tl
iphone 4 ü götürene 5si bedavamı veriyorlar ?
red tarıfesıne 24 ay baglıcaklar tarifede en az 150 tl dir
2100 lira para verdim 32 gb iphone'a zamanında ,bu paraya satacağıma antika olarak saklarım telefonu,şu an iphone 3 antika niyetine satılıyor zaten,milleti enayi sanıyo bu vodafone
Diğer Haberler