HABER
TEKNOLOJİ HABERLERİ

iPhone 8 kablosuz şarj özelliği ile gelecek

Dünyanın önde gelen Apple analistlerinden biri olan Ming-Chi Kou, iPhone 8 hakkında önemli bilgiler verdi. İşte konu hakkındaki detaylar.

iPhone 8 kablosuz şarj özelliği ile gelecek

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli başlıklarından birisi de Apple’ın önümüzdeki dönemde satışa sunmayı planladığı iPhone 8.

iPhone 8’in tanıtılmasına daha uzun bir süre olmasına karşın, telefonla ilgili sürekli yeni bir sızıntı ile karşılaşıyoruz. Bu sızıntılardan sonuncusu ise iPhone 8’in sahip olacağı şarj teknolojisi üzerine.

Dünyanın önde gelen Apple analistlerinden biri olan Ming-Chi Kou’nun iddialarına göre iPhone 8 kablosuz şarj özelliği ile gelecek. Aslında buraya kadar herşey normal. Zira daha önce de iPhone 8’in kablosuz şarj özelliği ile geleceği çeşitli forumlarda yazılıp, çizilmişti.

Kou’nun iddialarını diğerlerinden farklı kılan yönü ise, Apple’ın artık iPhone kutusuna lightling kablo yerleştirmeyeceğini söylemesi.

Bir diğer iddia ise bu kablosuz şarj aparatının, iPhone’dan ayrı satılacak olması. Alışık olduğumuz kablosuz şarj cihazlarından farklı bir çalışma sistemine sahip olan bu aparat sayesinde, telefonumuz elimizde de şarj olmaya devam edebilecek.

Yani Samsung’un kablosuz şarj teknolojisi gibi, telefonu bir modüle yerleştirmek zorunda kalmayacağız.

Her iki durumda da bu teknoloji bize pahalıya mal olacak gibi görünüyor. Zira şu aralar kulislerde iPhone 8 fiyatının 1000 dolar civarında olacağı konuşulmakta. Yine de en doğrusu, Apple lansmanını beklemek olacaktır.

Resident Evil Vendetta Bu Yaz Vizyona Girecek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Vay bee,millet ıphone 8i tartışırken,biz Hale'n Nokia 3310 dan bir türlü kurtulamadık.
SATIN ALABİLİRİM. SENDE KURTULMUŞ OLURSUN. KAÇA VERİYON
3310 I phone dan Daha iyi bir tlf dur!! Kiymetini bil hpw19 :):)
iPhone 6 plasın'da şarjı pek iyi sayılmaz
Yeeeee
bu ne kadar pahalı cihazlar aldım bir tane 33 10 sadece konuşmak için gerek yok ne teknolojisi resmen erkek kadın genç çocuklar azıttı ellerinde kendilerinden büyük cihazlar 5bin tl verilirmi bir cihaza bence bunun bir sonu olmalı bu çılgınlığa son verilmeli insanlar robotlaştı resmen aileleirni yüzü gülmez oldu herkes herkesten şüpheci oldu eskiden ellerde kitaplar olurdu şimdi tabletlet ve cep telefonları bu tam bir çılgınlık buna devlet son vermeli cihaz alacaklardan gelir testi istemeli artık
iphone nedir ya ben ona bin tl bile vermem. ekran çözünürlüğü çok düşük, ips ekran kullanıyor halen daha cansız renkler. şarjı desen samsunga yetişmesi mümkün değil. zaten özgürce kullanamıyosun. herşey kısıtlı.
7 demiyorum fakat 7plus şarj ve sağlamlık açısından fazlasıyla iyii
yok niye pahalı çok uğraştıran telefon
Diğer Haberler