iPhone 8 tanıtımı bu akşam saat kaçta? Apple tanıtım etkinliği nasıl izlenir?

Apple, bu akşam beklenen iPhone 8 tanıtımını yapacak. Apple'ın her sene gelenek haline getirdiği cihaz ve yazılım tanıtım etkinliğini bu akşam yapıyor. Çerçevesiz ve OLED ekranlı iPhone 8, tanıtımın en çok merak edilen cihazı. iPhone 8'in yanında iPhone 7S ve 7S Plus tanıtımı ile birlikte yeni bir Apple Watch tanıtımı bekleniyor. Peki Apple tanıtımı saat kaçta başlayacak ve bu tanıtım online nasıl izlenir?

iPhone 8 tanıtımı bu akşam saat kaçta? Apple tanıtım etkinliği nasıl izlenir?

Apple tanıtımı saat kaçta yapılacak merak ediliyor. Aylardır üzerinde birçok söylentinin dolaştığı ve en son özelliklerinin tamamının sızdırıldığı iPhone 8 bu akşam tanıtılacak. Çerçevesiz, menü tuşu olmayan ve OLED ekranlı ilk iPhone olacak iPhone 8 ile birlikte iPhone 7S ve iPhone 7S Plus tanıtımı yapılacak. Bu akşam yapılacak tanıtımında ayrıca yeni Apple Watch'ın da yer alması bekleniyor. Peki Apple tanıtımı saat kaçta başlayacak? Apple tanıtımı nasıl izlenir?

APPLE TANITIMI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Apple hayranlarının uzun zamandır beklediği tanıtım günü geldi. 12 Eylül Salı günü gerçekleşecek olan Apple’ın özel etkinliği, Steve Jobs Theatre’da yapılacak. Şirketin geçtiğimiz yıllarda Kaliforniya eyaletinde başlattığı devası binası Apple Park içerisinde yer alan Apple'ın unutulmaz CEO'sunun isminin verildiği Steve Jobs Theater, bu akşam yapılacak tanıtım için hazırlandı. Apple tanıtımı, TSİ 20.00'da başlayacak.

APPLE TANITIMI NASIL İZLENİR?

iPhone 8, aylardır hakkında birçok spekülasyonun yapıldığı, iddiaların ortaya atıldığı, iPhone'un 10. yılına özel olarak çıkarılması planlanan yeni telefonu, bu akşam tanıtılacak. iPhone 8 ile ilgili birçok özellik şimdiden biliniyor aslında. İlk defa bir tanıtım öncesi, yeni iPhone'nun tüm özellikleri sızdırıldı. Peki bu akşam saat 20.00'da başlayacak Apple tanıtımı nasıl izlenir?

Apple tanıtımını izlemek için öncelikle bir Apple cihazına sahip olmanız lazım. iPhone, iPad, iMac veya Apple TV'niz var ise herhangi bir yazılım kurmanıza gerek kalmadan izleyebilirsiniz. eğer Apple ürünü yoksa bilgisayarınıza Safari veya Microsoft Edge kurmanız gerekir. Microsoft
Edge, İnternet Explorer yerine çıkarıldı ve Windows 10 ile birlikte hazır olarak geliyor. Tanıtımın yapılacağı saatlerde www.apple.com/tr/ adresine girmeniz Apple tanıtımını izlemeniz için yeterli olacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler