HABER

Monster Hunter XX’in çıkış tarihi açıklandı

Monster Hunter XX‘i Nintendo Switch için duyurmuştu. Bu oyunu oynamak isteyenler için önemli bir gelişme yaşandı. Capcom, oyunun demo tarihini açıkladı.

Monster Hunter XX’in çıkış tarihi açıklandı

Bakalım Monster Hunter XX demosu ne zaman geliyor?

Büyük oyun firması Capcom’un çok fazla tanınmayan ancak sadık bir kesim tarafından sevilerek oynanan bir oyun serisi bulunuyor. Tabii ki de Monster Hunter’dan bahsediyoruz. Bu seriyi Switch’e taşıma kararı alan firma, Nintendo 3DS’te Monster Hunter Generations ismiyle yer alan oyunun geliştirilmiş versiyonu Monster Hunter XX‘i Nintendo Switch için duyurmuştu. Bu oyunu oynamak isteyenler için önemli bir gelişme yaşandı. Capcom, oyunun demo tarihini açıkladı. Bakalım Monster Hunter XX demosu ne zaman geliyor?

Capcom, Monster Hunter XX demosunun önümüzdeki hafta Nintendo Switch‘in dijital mağazasında yayınlanacağını duyurdu. 25 Ağustos’ta çıkışını yapacak oyunun demosu 10 Ağustos itibariyle eShop aracılığı ile indirilebilir olacak. Böylece oyunu satın almak isteyen kullanıcılar, oyuna göz atma şansına sahip olacak.

Ancak oyunu oynamak herkes için o kadar kolay olmayabilir. Zira hatırlanacağı üzere Capcom, oyunu sadece Japonya bölgesine yayınlayacağını duyurmuştu.

Bu da oyunun diğer bölgelerde bulunamayacağı anlamına geliyor. Ancak oyunun demosunu oynamak veya çıktığı zaman satın almak isteyenler, bir Japonya hesabı açarak oyunu oynayabilecek.

Sony Xperia XA1 video inceleme

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler