HABER

Nokia 8 ve Nokia 9’u gösteren çizimler sızdırıldı

Bu yılın ikinci yarısında satışa çıkması beklenen Nokia 8 ve Nokia 9’u gösteren çizimler sızdırıldı. Bu çizimler telefonların tasarımları hakkında ilginç detaylar barındırıyor.

Nokia 8 ve Nokia 9’u gösteren çizimler sızdırıldı

Uzun bir aranın ardından piyasaya geri dönen Nokia telefonlarının sayısı hızla artıyor. Nokia markalı telefonları çıkaran HMD Global, bu yılın başında dört yeni akıllı telefon çıkarmıştı. Gelen haberlere göre bunlara yılın ikinci yarısında yenileri de katılacak. HMD Global’ın çıkaracağı bu yeni telefonlar arasında Nokia 8 ve Nokia 9 da yer alıyor.

Bu yılın ikinci yarısında çıkması beklenen bu telefonlara ait çizimler internete sızdırıldı. Nokia 8 ve 9’a ait bu çizimler telefonların tasarımları hakkında bazı ilginç detaylar ortaya çıkardı. Bu çizimlere bakacak olursak her iki telefonda son derece ince çerçeveli, uçtan uca ekranlara sahip. Dikkat çeken bir diğer detay da telefonun arka yüzünde alt alta duran çift kamera bulunması. Ayrıca Nokia 9’un çizimleri bu premium telefonda parmak izi okuycunun yanı sıra bir de göz tarayıcı olacağını gösteriyor.

Nier, PlayStation 3 için yeniden satışa sunuldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
nokıa bir zamanların en kral telefonuydu her 10 kişiden 8 i bunu kullanırdı bu kadar kar bu kadar ciroya ragmen nasıl olduda microsoftla işbirligi yapıp onlara sattılar anlamadım yani kendi kendini bitirdi bunlar adroid işlem kullanmadılar halbuki iponeyi bile halt edebilecek alt yapı mühendisleri falan vardı bunların
Geçmişte nokia'yı bitiren en önemli nokta, diğer telefon üreticileri Android kullanmasına rağmen, Nokia'nın Symbian işletim sisteminde ısrar etmesi.
@cydante bence microsoftun içerik paylaşmamasından kaynaklanan nedenler symbian ı bitirdi diyebiliriz
bence işletim sisteminin symbian ın desteklenmemesi. uygulamalarının olmaması gibi etkenler ile video oynatamaması ve internet te surf ü yapamaması nokia yı bitirdi demek isterim tabi bunun diğer bir nedeni de microsoft un symbian a içerik paylaşmamasından kaynaklanan nedenlerden olduğunu da bilmeliyiz eğer html kaynak kodlarını iphone ve google ile paylaştığı gibi nokia ile de paylaşsa idi şu anda android değil ios ve symbian kapışmasını izliyorduk ki örnek olarak samsung un bada sını hatırlatmak isterim
AYFON KULLANIYORUM FAKAT NOKİA ÇIKAR ÇIKMAZ ALACAĞIM BENİM VAZGEÇİLMEZ TARZIM
@smshan sen önce ayfon yazmasını öğren bence :)
Diğer Haberler