Resident Evil 7 oynamayanlara müjde!

Henüz Resident Evil 7 oynamayanlara müjde PSN’den geldi. Oyun, büyük bir indirime girdi.

Resident Evil 7 oynamayanlara müjde!

Capcom’un dünyaca ünlü korku oyunu serisi Resident Evil, son yıllarda çizdiği inişli çıkışı grafiğiyle serinin hayranları başta olmak üzere oyun dünyasının eleştirilerine maruz kalıyordu. Japon firma, son çıkardığı yapımı Resident Evil 7 ile korku öğelerini yeniden oyunculara hissettirdi ve güzel bir geri dönüş yaptı. Çıktığı andan itibaren çok konuşulsa da zamanla popülaritesi düşen yapım, PS VR desteğiyle ilgi çekmeye devam ediyor. Henüz Resident Evil 7 oynamayanlara müjde PSN’den geldi. Oyun büyük indirime girdi.

Resident Evil 7, Sony’nin Playstation 4 konsolu için büyük bir indirime girdi. Normalde fiyatı 209 TL olan yapım, 89 TL‘ye düştü. Ancak bu indirimin sadece ana oyun için olduğunu ve ek paketleri kapsamadığını belirtelim. Oyunun sezon bileti 89 TL‘den 71 TL‘ye, Banned Footage Vol.1 eklentisi 30 TL‘den 18 TL‘ye, Banned Footage Vol.2 ise 45 TL‘den 27 TL‘ye düştü. Tüm bunları kapsayan Resident Evil 7 Deluxe sürümü ise 285 TL’den 149 TL‘ye düştü. Bu indirimdeki fiyatların Türkiye mağazası için geçerli olduğunu ve farklı pazarlarda farklılık gösterebileceğini hatırlatalım.

24 Ocak 2017‘de çıkan oyun, FPS kamera açısı ve Playstation VR desteği ile oldukça beğeni topladı. Oyunun metacritic ortalamasının 86 olduğunu ve son Resident Evil yapımlarına göre çok daha olumlu bir etki yarattığını söylemek gerek.

NBA 2K18 için anlaştılar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
indirim mi? ulan o parayı oyuna veren var mı ya ? ekonomimiz bu kadar iyi mi?
Diğer Haberler