Samsung Galaxy S8 satışları düşüyor

Bildiğiniz gibi Sasmsung yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ı birkaç ay önce satışa çıkardı. Şirket tarafından şu ana kadar yapılan açıklamalarda satışların oldukça iyi olduğu söyleniyordu. Ancak analistlerin raporu bu açıklamalara ters bir tablo ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S8 satışları düşüyor

Güney Koreli bir analiste göre Samsung Galaxy S8 satışları beklenenden daha önce yavaşlamaya başladı. Telefonun satış performansı beklendiği kadar iyi olmayabilir.

Güney Koreli bir analiste göre Samsung Galaxy S8 satışları beklenenden daha hızlı yavaşlıyor. Bu da telefonun satışlarının Galaxy S7 ve S7 edge’in gerisinde kalmasına neden olabilir.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz yıl çıkan Galaxy S7 ve S7 edge ilk iki ayında yaklaşık 12 milyon satmayı başarmıştı. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ satışlarının ise iki ayın sonunda ancak 10 milyona ulaşabildiği söyleniyor. Ayrıca yine analiste göre Galaxy S8 satışlarının yavaşlamaya başlaması Galaxy Note 8’in çıkış tarihini de etkileyebilir. Samsung’un piyasaya ilgi görecek yeni bir telefon çıkarmak için eylül ayını beklemeyeceği ve bu yüzden telefonu ağustos ayında satışa çıkarmayı planladığı söyleniyor.

Google Pixel 2 XL Nasıl Görünecek?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
samsung pismanliktir 1 haftalik yeni telefon donuyor REZALET
rezil bir firma. servisi ayrı dert kendi ayrı dert.
samsung iyiden iyiye mahvetti cihazları samsung adı var adı boş cihaz
Para tuzagi !
Samsungun Dususunde kı Tek Neden 1 Sene Gecmeden Guncelleme Destegını Kesmesı Ve Telefonun Asırı Derece de Yavaslamasıdır. S3 ve S3 Mini Halen Çalışırken Sonrakiler Çöp Oldu..!!!
kesinlikle almayin telefon berbat aldiginiz gun catlayacak ekran. teknik servis berbat musteri hismetleri sizin aklimizla akillari sira dalga gececek.paraniza yazik.ALAN KESINLIKLE PISMAN OLUR.
bürsürü insan s7 ve s7 edge aldı bu satılan telefonların üzerinden 2 sene daha geçmeliki ondan sonra satışları artar s8 in ,sülkülasyon olması lazım
samsung alacaksan sadece note serisi alacaksın
adamlar elfbabede harf bırakmadılar osuruk gibi telefon üretiyorlar adam gibi üçtane telefon çıkar düzgün çıkar iyi bir servis ağı gelişti bunların mühendisi satış danışmanı servis ağı sıfır ama maalesef bu samsung fırması beş para etmez servis sıfır yeni çıkardığı telefonlar beş para etmez donuyor patlıyor bu samsung cıvıttı artık müşterileriyle alay ediyor
samsung telefonu bataryası şişti garantili tele servisten 500 tl istediler. bir daha samsung almam
Diğer Haberler