HABER

Samsung’un online alışveriş sitesi Türkiye kullanıcılarının hizmetinde

Samsung, yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ piyasaya çıkarmasının yanında online alışveriş platformunu da Türkiye sınırlarındaki müşterilerinin beğenisine sundu.

Samsung’un online alışveriş sitesi Türkiye kullanıcılarının hizmetinde

Yakın zamanda Samsung tarafından tanıtılan amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin hemen yanında kendi online alışveriş platformunu kullanıcıların beğenisine sundu.

Ücretsiz kargo ve 14 gün sürecinde geri gönderim desteklerine sahip online mağaza içersinde şimdilik Galaxy S8/S8+ ön siparişi aktif halde gözüküyor. Fakat yapılan açıklamaya göre Samsung, ilerleyen dönemde ürün gamına birçok yenilik ekleyerek kullanıcıların hizmetinde devam edecek.

Sonuç olarak bu tip online satış platformlarının çoğalması ile ortaya çıkan rekabet ortamı birçok kullanıcının işine yarayacak gibi gözüküyor.

Samsung’a büyük şok! Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus satıştan çekiliyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
samsung güzel telefon ama ekranı kırıldımı çöpe at çünkü telefon parası kadar fiyat veriyorlar. bizim ülkede yedek parça ucuz olursa satış olur. benim ağzım yandı başka kişilerin ağzı yanmasın
5000 tl bir telefona ver wsaptan ahmete mehmete yaz. Yahu 5bin lira ne demek?
@thepain tamam parası çok olan alır..birde cebinde 3 kuruş parası olup asgari ücretle geçimini sağlayanlarda bu telefonlara dünya para verip alıyorlar ya komedi filmi gibi..tek yaptıklarıda dediğin gibi mesaj atmak face te takılmak etrafına zenginmiş gibi hava atmak...ilerleyen zamanlarda ise paraya sıkışıp ya yarı fiyatına satıyorlar yada yeni model çıkınca o bir dünya para verdiği telefonu yine 3-5 kuruşa satıyorlar..yazık yaw 5bin tl ye 65inç en kralından tv alınır :)) hiç değilse 5 bin tl verdim ama dev gibi tv sahibi oldum der insan:)
tv yi de geçtim o paraya araba satılıyor :))
Diğer Haberler