HABER

Telltale oyunları Nintendo Switch’e gelebilir

Nintendo Switch için resmi olarak duyurulmayan Telltale oyunları, bazı satıcıların listelemesiyle açığa çıktı.

Telltale oyunları Nintendo Switch’e gelebilir

Batman ve Guardians of the Galaxy’nin Telltale oyunları Nintendo Switch için gelebilir. Nintendo ya da Telltale’den resmi açıklama gelmedi ancak Telltale oyunları, bazı satış kanallarınca listelendi.

Birden fazla satış kanalı Telltale’nin Batman ve Guardians of the Galaxy serilerinin Switch versiyonlarını listeledi. İngiliz 365games ve Rus GameBuy mağazaları oyunların fiziksel versiyonlarını listerken, Amerikan Newegg de Guardians of the Galaxy için ürün sayfasına sahip. Bu sızıntı Switch sahiplerini sevindirebilecek bir haber ancak resmi olmadığı için doğru çıkmama ihtimali de bulunuyor.

Marvel serilerinin Telltale versiyonları geçtiğimiz yıl konsollar, PC ve mobil cihazlar için duyurulmuştu. Ancak Switch için bir detay verilmemişti. Geliştiricinin Batman oyunu ise geçen yıl yayınlanmıştı. İlk bölümü sevilse de takip eden ikinci ve üçüncü bölümler benzer başarıyı yakalayamamıştı.

Bu arada Telltale, Guardians of the Galaxy ve Walking Dead’in 3. sezonu üzerinde çalışıyor. Bir önceki haberimizde South Park’ın son oyununun Switch’e gelmeyeceğini açıklamıştık.

South Park: The Fractured but Whole, Nintendo Switch’e gelmiyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler