HABER

Uygun fiyatlı Nokia 2 geliyor

Nokia, giriş seviyesi telefon hazırlığını da tüm hızıyla devam ettiriyor. Giriş seviyesine Nokia 2 modeli ile giriş yapmak istiyor.

Uygun fiyatlı Nokia 2 geliyor

Akıllı telefon piyasasında birçok marka amiral gemilerinin yanında gelişmekte olan ülkeleri de pazar olarak hedef alma doğrultusunda uygun fiyatlı modellerini piyasaya sürüyor. Bu hedef kapsamında fiyat performans olarak orta seviye bir konumdan giriş yapan bir zamanların efsanevi markası Nokia, giriş seviyesi telefon hazırlığını da tüm hızıyla devam ettiriyor. Giriş seviyesine Nokia 2 modeli ile giriş yapmak istiyor.

Giriş seviyesine konumlanacak bu ürün 4.7 inçlik yada 5 inçlik HD ekran ile pazarda kendine yer bulmaya çalışacak. Yonga seti olarak ise Snapdragon 212 yonga seti ve 1GB RAM miktarı tahmin edilen donanım özellikleri arasında gösteriliyor. Malzeme kalitesi olarak polikarbonat bir gövdesi olan ürün de parmak izi okuyucusu gibi bir özelliğin olması pek beklenmiyor. Bluetooth 4.1 gibi standartın yanında kamera olarak da tatminkar bir performansdan söz ediliyor. Şirket bu özellikleri ile oldukça uygun fiyata akıllı telefon hizmeti almak isteyen kullanıcıların tercihleri arasında öne çıkmak istiyor.

Bu ekonomik modele sahip olmak isteyen kullanıcıları hedefleyen Nokia, yeni modelini 100 dolar gibi bir rakamın altında konumlandırmanın planlarını şimdiden yapmaya başlamış gözüküyor. Nokia tüm bunlara ek olarak da amiral gemisi bir model hazırlığına tam gaz devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı yayınlandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler