Vivo X20 ve X20A’nın detayları resmileşti

Vivo’nun bir süredir beklenen ikilisi X20 ve X20A TENAA’dan sertifikayı kaptı. Cihazların tasarımsal detayları resmileşmiş oldu.

Vivo X20 ve X20A’nın detayları resmileşti

Daha önce birkaç kez haberlere konu Vivo X20 serisi bu kez en somut haliyle karşımızda. Vivo’nun amiral gemisi olan modeller, tasarımı ve özellikleriyle şimdiden dikkat çekici konumdalar. Son olarak Çin’in sertifika kurumu TENAA’nın onayını alan tepe modeller, tasarımsal yönden birbirlerine fazlasıyla benziyorlar.

X20 ailesi, oldukça şık hatlara sahip. Vivo X9’dan çok daha ince ve zarif olan ikili, ayrıca çerçeveleri de daraltmış; son moda çerçevesiz ekranlar kadar agresif olmasa da oldukça ince çerçeveler bizleri bekliyor. Telefonların zarafet kadar sadeliğe de önem verdiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda parlak metal arka yüzeyde sadece Vivo logosu, çift kamera ve kare şeklinde bir parmak izi okuyucuya yer verilmiş. Anten bantları da oldukça iyi gizlenmiş.

X20A’nın kardeşinden farkı ise daha büyük olması. Fotoğraflarda yeterince net anlaşılmasa da A modeli daha büyük gövdeye sahip olacak. X20’nin 5.2, X20A’nınsa 5.5 inçlik ekranla gelmesi bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 625’in güçlendireceği düşünülen ikiliye 6 GB RAM ve 3000 mAh üzeri piller eşlik edecek.

Lenovo Yoga 920 ile Star Wars’ta renginizi seçin

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler