HABER

Xiaomi Mi 6 Plus bir kez daha görüldü

Nisan ayında çıkması beklenen fakat henüz resmi olarak bile tanıtılmayan Xiaomi Mi 6 Plus uzun bir aranın ardından bir kez daha görüldü.

Xiaomi Mi 6 Plus bir kez daha görüldü

Bildiğiniz gibi Xiaomi yeni amiral gemisi Mi 6’yı resmen tanıttı. Telefon kısa bir süre sonra da satışa çıktı. Ancak Xiaomi’nin satışa çıkarması beklenen tek telefon bu değildi. Xiaomi Mi 6 daha satışa çıkmadan önce gelen haberlerde telefonun yanında bir de Xiaomi Mi 6 Plus vardı. Her iki telefonun da aynı anda tanıtılması ve satışa çıkması bekleniyordu. Ancak Xiaomi Mi 6’nın çıkışının üzerinden aylar geçmesine rağmen Plus modeli hala ortada yok.

Mi 6 Plus henüz resmi olarak tanıtılmış bile değil. Ancak Xiaomi telefondan vazgeçmiş değil. Çin’den gelen son haberler şirketin telefonu çok yakında piyasaya süreceğini gösteriyor. Ayrıca telefonun arka panelini gösteren yeni görüntüler de sızdırıldı. Bu görüntülerde Mi 6 ile Mi 6 Plus yan yana görünüyor. İki telefon tasarım olarak neredeyse birebir aynı. Sadece Mi 6 Plus daha büyük olacak. Telefonun 1080p çözünürlükte 5.7 inç ekranla geleceği söyleniyor.

Spotify Kullanıcı Sayısını Açıkladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
İddia ediyorum türkiye pazarına giriş yapsın piyasadaki ne kadar telefon markası varsa siler süpürür bu xiaomi marka adamlar harika cihaz üretiyolar ya süper bu
Diğer Haberler