Yeni iPhone'ların özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devi Apple'ın yeni telefonları ve diğer cihazlarına ilişkin bilgiler sızdı. Apple ürünlerini yakından takip eden blog yazarı John Gruber, "Apple tarihinde bu kadar çok sürprizin daha önce sızdırılmadığını" söylüyor. Yeni telefonlarla ilgili bilgiler, Apple şirketinin ürünleriyle ilgili haber içerikleri üreten 9to5Mac ve MacRumors sitelerinde yer aldı.

Yeni iPhone'ların özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devi Apple'ın yeni telefonları ve diğer cihazlarına ilişkin bilgiler sızdı.

YENİ TELEFONUN ADI İPHONE X

Sızıntıya göre, Apple'ın yeni telefonunun ismi 'iPhone X' olacak.

Sitelerde yer alan bilgiye göre, diğer iki cihaz iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olarak adlandırılacak.

Apple telefonlarının yeni özellikleri arasında şunlar olması bekleniyor:

Dokunmatik tanıma sistemi (Touch ID) yerine yüz tanıma sistemi (Face ID)Animoji - 3D teknolojisi ile kullanıcının mimiklerini taklit edebilen emojiler

Apple Watch ve AirPod kulaklıklarının fotoğrafları da sızdırılanlar arasında yer aldı.

Apple, şirketin yeni merkezinde Salı günü tanıtım yapacak.

BBC, bir kişinin bu sitelere şifre sağlayarak, Apple'ın kendi bilgisayar sunucularından yazılımı indirmelerini sağladığını belirledi.

Apple ürünlerini yakından takip eden blog yazarı John Gruber, "Apple tarihinde bu kadar çok sürprizin daha önce sızdırılmadığını" söylüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
giyinecek donum yok ama iphone x im var :)
Sızdırılsa ne olacak aga. Telefonun başlangıç fiyatı 32 gb modelleri 4600-5000 tl arası olacakmış. Diğerlerini düşünemiyorum bile.. Dünyanın en çok vergisini ödeyen ülkeyiz. Gerçi bir çok lüks eşyayı alan kişilerin bu parayı nasıl kazandıkları belli olmadığı için pekte takmıyorlar..
gitti böbrek dalak desene ????????
Sene 2014 ün ilk ayları. 5s tanıtılalı 6-7 ay olmuş. Benim de cep telefonu teknik servisim var. Servise girdiğimde bir müşteriyi kayıt yaptırırken arkadan gördüm pantolunun kalça kısmında ceviz büyüklüğünde yırtık var iç çamaşırı gözüküyordu. Adamı takip ettim 5s getirmiş servise; ekranını kırmış. Diyeceğim o ki; afedersiniz ama milletin kıçına giymeye donu yok, ama telefonlara akıl almaz fiyatlar verebilecek parası var. Bu da bizim ülkemizin hali. Böyle bir an geldi aklıma, paylaşmak istedim.
haaaah. bi bu eksikti.
iphone x tanıtımı 5xxx ziyaretçi iphone x sızdırıldı 25 x ziyaretçi her dönem de sızdırılıyor sonra o sızdırılan telefon işçi-işsiz patron herkesin elinde
Artık bunları yemiyoruz.... reklam kokan hareketler..
Diğer Haberler