19 yaşındaki genci gözünden vurdular

Ümraniye'de bir markette tezgahtarlık yapan 19 yaşındaki Uğur Muşdal, zeytin tenekelerine tekme attığı için uyardığı kişi tarafından tabancayla gözünden vurularak öldürüldü.

19 yaşındaki genci gözünden vurdular
Ümraniye Namık Kemal Mahallesi Sütçü İmam Caddesi'nde bulunan bir markette geçtiğimiz pazartesi akşamı 20.30 sıralarında yaşanan edinilen bilgiye göre şöyle gelişti:
[ ****](http://video.mynet.com/habervideo/19-yasindaki-genci-gozunden-vurdular/1450639/)
Markette tezgahtar olarak çalışan Uğur Muşdal ile Ahmet Karabudak, işyerinin dışındaki zeytin ve peynir kutularına tekme atan Muhsin Şimşek, Bora Çetiner, Ümit K.'yi uyardı. Bunun üzerine iki grup arasında önce sözlü tartışma çıktı. Daha sonra da bu tartışma kavgaya dönüştü. İşyeri sahibi Mustafa Kocaman ile çevre esnafının araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden engellendi. İşyerinden ayrılan Muhsin Şimşek, yaklaşık 15 dakika sonra elinde silahla geriye döndü. Muhsin Şimşek, bu sırada tezgahta bulunan Uğur Muşdal’a 1 el ateş etti. Sağ gözünden yaralanan Uğur Muşdal yere yığıldı. Saldırgan daha sonra Ahmet Karabudak’a yöneldi, ona da bir el ateş etti. Ahmet Karabudak yaralanmamasına rağmen kendisini yere attı. Saldırgan Muhsin Şimşek, Ahmet Karabudak’a bir kez daha ateş etmek istedi ancak, silahı tutukluk yaptı.Öfkesine hakim olamayan saldırgan Muhsin Şimşek, Uğur Muşdal ile Ahmet Karabudak’a işyerindeki yağ tenekeleri ile saldırdı. Saldırgan daha sonra da kaçarak izini kaybettirdi.
**HASTANEYE KALDIRILDI**
Ağır yaralanan Uğur Muşdal, işyeri sahibi Mustafa Kocaman tarafından özel bir hastaneye götürüldü. Burada ilk tedavisi yapılan Uğur Muşdal, daha sonra tam teşekküllü bir hastaneye sevk edildi. Olayın ardından araştırma başlatan Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Muhsin Şimşek, Bora Çetiner, Ümit K.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Mahkemeye çıkarılan Muhsin Şimşek, ile Ümit K.tutuklanarak cezaevine gönderildi. Muhsin Şimşek’e silah temin ettiği öne sürülen diğer şüpheli Bora Çetineri se serbest bırakıldı.
**NEDEN SERBEST KALIYOR?**
İşyerinden ayrıldıktan sonra Muhsin Şimşek’in arkadaşı Bora Çetiner'i telefonla arayarak ondan tabanca istediğini, Çetiner’in de bu isteği yerine getirdiğini öne süren Mustafa Kocaman, “Bu kişinin neden serbest bırakıldığını anlamakta zorluk çekiyorum. Silahı getirdiği için tutuklanması gerekmiyor muydu?" diye konuştu.
Ahmet Karabudak ise, “Kavganın ardından işimize devam ettik. Sarhoş oldukları davranışlarından belli oluyordu. Birkaç dakika sonra silah sesi duydum. Uğur yere yığıldı. Hemen yanına koştum, bana da ateş etti. Kendimi yere attım. Yağ tenekeleri ile saldırdı. Sonra da kaçtı" dedi. Uğur Muşdal’ın cenazesi savcının talimatıyla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Taşdelen’de ailesiyle birlikte oturan Uğur Muşdal’ın iki kardeşi olduğu öğrenildi. (DHA)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 192 yorum
Şeriat gelmediği sürece bu ülkede bu tür olayların önünü alamazsın arkadaş bunu bilir bunu söylerim. Getir şeriatı kısasa kısas olsun Bak bakalım bu ülkede suç sayısı yüz kaçlara indirgeniyor. Allah nasıl bilirse öyle yapsın ülkeyi bu hale getirenlerin
ya sen ne fırsatçı adamsın ne şeriatı Allah aşkına Allah senin gibi böcek beyinlilerden korusun asıl..
aynen katılıyorum saygıdeğer kardeşim sokaga çıkmak trafikte araç kullanmak piskopat hepsi maalesef özgürlük diyen insanların başına gelirse ancak şeriat isterler demekk ki biz layık degiliz şeriata...
bildiğin tek şeyi de yanlış biliyorsun sen.
$eriyat gelmesini isteyen bir neandertalyan ( yani orta çag magra adami yari insan yari maymun)ve 7 neandertalyan daha begenmi$ bu yorumunu.. :)))
geri zekali $eriyat geldimi vezirler pati$ahlar anneni kiz karde$ini karini alip dobrovski yaparlar sende sonra atam atam nerdesin küçücük kalbimdesin diye siir okuyup intaar edersin..
aptal aptal konuşma ...görüyoruz arabistanı sözde müsmanlığın dogduğu ülke her türlü pislik orda zina bizim ülkemizden fazla su depolarında uydu antenleri ha bire porno kanallar izleniyor.ben hataylıyım akrabalarım çuğu orda çalışıyor bilmeden değil bilip konuşuyoruz bak bakalım müslüman olupta türkiye dışında adam gibi hayat yaşayan bir ülke varmı bütün müslüman ülkerinde vahşet savaş veya aclık var...bir tane ülke göster adam gibi bir ülke müslüman olan ha soruyorsan elhamdulillah müslümanım ama şeriata karşıyım yatın kalkın ATATÜRK'e dua edin o olmasa senin duşunenler yüzünden bu ülke açtı
Senin gibi düşünlere tek kelime ile cevap vereyim ister seve ister ..... bitti o devirler anladınmı bittti.
BENDE KATILIYORUM SANA,KISASA KISAS AMA SADECE CİNAYET DEĞİL HIRSIZSA O HIRSIZI YAKALAYIP ÇALIŞTIRIP MAAŞINI ZARAR VERDİĞİ KİŞİLERE VERMELİ,PEKİ YA BEBEĞİNİ ÖLDÜREN YAKAN VS...BİR YANDANDA ÖMÜR BOYU AZAP ÇEKTİRMEK GİBİ BİR ŞIKDA VAR...ALLAH'INDAN BULSUNLAR,ARKADAŞIMIZA ALLAH RAHMET EYLESİN...ADALET YOKSA BARIŞDA YOK...
Nasıl,12 Eylül den önce askeri ihtilal yapabilmek için olaylar bilinçli olarak engellenmemişse;Şimdide şeriat ı getirebilmek için kesin önlemler bilinçli olarak alınmıyor.
şeriat kadar taş düşsün başına
memlekette terbiye almamış oç çok fazla maalesef.
Arkadaşlar hiç tasalanmayın şu an işimiz var biraz hele tayyip bir başkan olsun bu işler düzelecek bir sürü yalaka şu an ki yönetimden memnuniyetini belirtiyorlar izleyin allah rahmet etsin
TAAYİPLE KARAR VERMEYEN GÖREVİNİ YAPMAYAN SAVCININ NE ALAKASI VAR KÖR CAHİL! ADAM ZATEN BOYLE İŞ YAPMAYAN ADAMLARI VE ONLARIN SUÇLUYU KORUYAN YASALARININ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR... AÇ BİRAZ HANGİ KANUNLARI NE YONDE DEĞİŞTİRİYOR, ORJİNAL METNİNDEN OKU...
yazık yazık bu ülkede yakında dürüst namuslu efendi gibi yaşayanlar kalmayacak gibi...yapanın yanına kalıyor nasıl olsa paran varsa çevren de genişse istediğin gibi at oynat....yuh olsun böyle düzene...
BİR YANDA POŞU TAKTI DİYE TUTUKLANAN ÜNİVERSİTELİ GENÇ DİĞER YANDA SİLAH TEMİN ETMİŞ SUÇU İŞLEYENİN SUÇ ORTAĞI SAYILACAK İNSAN. BİRİNE 33 YIL HAPİS DİĞERİ SERBEST ADALETİN NERDE TÜRKİYEM !
POŞUYU KANDİLDE TAKACAKSIN ONU BUNU PRETESTO EDERKEN POLİSİ TAŞLARKEN DEĞİL...ADALET YOKSA BARIŞDA YOK
galiba poşu taktığı için değil, kundaklamadan ceza almış o üniversiteli...
o olayda mesele sadece poşu takmak değil. meseleyi iyi idrak edin önce..
Kısasa Kısas O sılahı Sıkanında Gozune Bişey Sokmalı Bu Adalet Cezasını Tam Anlamıyla Vermez
bugün o dükkanın önünden geçtim otobüsle ve asılı resimli posterini gördüm merhumun o sıradaki dükkanlara asılı..Ne oldu ki acaba diye düşünmüştüm?Böyle magandaların elinden ölmek ne acıtıcı, ne yazık..Ölümünde böylesi??Allahım sen yakınlarına sabır ihsan eyle.. Ölüm bu kadar mı ucuzladı yaa??!! off ki off..
ARKADAŞLAR BEN FİNLANDİYADA ÇOK ÜNLÜ Bİ GECE KULÜBÜNE GÖTÜRÜLDÜM..TAKSİYLE..AİLE ARABASINI GARAJDA BIRAKTI..ÇÜNKÜ ALKOL ALINACAK..CEZA 8.000 EURO..AŞIRI İSE 10.000 İ GEÇİYO..KLÜBÜN OTOPARKINA BAKTIM..10 ARABA VAR.ONLARDA KESİN ÇALIŞANLARINDIR..YARIN GİDİN BİZİM EĞLENCE MEKANLARININ OTOPARKLARINA BAKIN.TIKLIM TIKIŞ ARABA DOLUDUR..NİYE..ALINAN EĞİTİM..CEZALARIN CAYDIRICILIĞI VEDE DENETİMSİZLİK.FİNLANDİYADA TAKSİLERE BİLE ALKOL MUAYENESİ VAR..BİZDE GECE KLÜPLERİ SABAHA KARŞI DAĞILDIMI POTANSİYEL KATİLLER SÜRÜLER HALİNDE SOKAKLARDA.FİN TV.SİNDE ALKOLLÜ SÜRÜCÜ HABERİ DE YOK DOĞAL OLARAK..
Arkadaşım sen yanlış habere gelmişsin,ilerden sağa dön 500 metre sora çıkar karşına.
anlattıklarından bu iş kültür ve eğitimle alakalı bir şey olmadığı ortaya çıkıyor, bizdeki bu olumsuz durumların tek nedeni cezaların çok ama çok az olmasından vede az olan cezalarında tam olarak uygulanamamasındandır. statda zerre kadar küfür eden veya taşkınlık çıkaran olunca 3 - 4 maç ceza filan değil 1 yıl sha kapatma cezası verecen bakın nasıl mum gibi oluyor, baktın olmadı daha ağır bir şekilde uygulayacan 10 yıl uslanana kadar adam olana kadar. yoksa bu yürürlükteki cezalarla ne trafik kazasını nede futbol terörünü önlemek hayalden öteye geçemez.
kARDEŞİM FİNLANDİYA MEDENİ DEĞİL. BİZDE MEDENİ OLMAK İÇEBİLDİĞİN RAKI SAYISIYLA ORANTILIDIR.
allahaşkına idam cezasını geri getirin
İŞİ HALKA HİZMET ETMEK OLAN, 365 GÜNNN 365 GÜNÜ YADA BYRAMLARIN 1, GÜNLERİNİ SAYMAZSAK 365 GÜNÜ ÇALIŞANNN, BU DÜNYADA EN ÇOOOK ÇALIŞAN KESİM OLANN ESNAFA VE YANINDAKİLEREEE LAF ATAN ,VURAN,EŞKİYALIK YAPANNN,ÖLDÜREN NAMERTLERİİ KINIYORUMMMM. LÜTFEN SAYGILI OLALIMMM BOŞA SÜRÜNMEYELİM BELAYAAAA. ESNAF ARKADAŞIMIN BAŞI SAĞOLSUNNNN.
kurtlar vadisi,sakarya fırat,deliyürek,daha adını sayamadığım veya aklıma gelmeyen diziler olduğu sürece bu tür olaylara daha çok şahit oluruz.güzel memleketimin güzel insanları
idam cezası yeniden yürülüğe konulmalı bu tip insanların ortadan kaldırılması gerekli.
kesinlikle idam şart yoksa öyle hiç yüzüne gidecekler gencecik insanlar....
aynen kardeşim katılıyorum idam cezası yanı sıra etkiye tepki manasında kım ne yapıyor ıse ona da aynısı yapılsın canlı canlı hayvanları kayıyorlar mersin de o yakan kişileri de ateşe atmalı kı acıyı tatmadıkca yarsısındakı ne merhamet duyamaz....
YARIN UGUR KARDESIMIZIN CENAZESINDEN 1 SAAT ONCEDEN SAAT 11.30 12.00 GIBI YURUYUS YAPILACAKDIR GELMEK ISTEYENLERIN UMRANIYE CETIN EMEC PARKININ 50 METRE ILERSINDE MANYAS CIFTLIK ONUNDE TOPLANMASI RICA OLUNUR GELENDENDE GELMEYENDENDE ALLAH RAZI OLSUN
BARBARISTAN....
yeni anayasada idam şart.hatta kasten adam öldürmeye,terör suçlarına idam cezası için referanduma gidelim.bakalım halkımız ne diyor görsünler.
Yazıklar olsun böyle insanlara. Ne diyelim ki ? Ana avrat küfür mü edelim, hakaret mi edelim ne diyelim ? Ne yapalım asıp keselim mi ? Allah ıslah etsin.
sayın başbakan 3 tane doğrun diyor..maşallah ümraniye halkı da buna fazlasıyla uyuyor..alın size sonuçları..işsiz güçsüz bir sürü psikopat yetişiyor..
Senin işsiz güçsüz dediğin senin hayal edemeyeceğin bir üniversite kazanmış gelmişsin boş boş yazıyorsun
yazıklar olsun gencecik çocuktan ne istediniz, çocuk ölürse bu silahlı kişi asılsın. bir gözü giderse onunda gözü çıkarılsın. su tabancası gibi herkesin elinde bi silah.bu ne böyle! başlarım avrupasına bilmemnesine.
maalesef kaybettik.nasıl bi vicdan var insanlar anlamadık
uğurumuzu kaybettik arkadaşlar
kaç kere ölecek düzgün oku
Allah cc bu genci mekanını cennet eylesin ailesinede başsaglıgı ...yaşasın zalimler için cehennem ..
Neden mi Serbest Bırakılıyor?Canım Ülkem de Kredi Kartıyla Bilmem Kaç Taksit Yapılarak Dahi İnsanları Silah Almaya Özendiren Çok Müslüman Akp Hükümeti,Tükürdüğünü Yakalamamak Adına Adalet vede Hukuk Düzenlemelerini İstediği Şekilde Uyarlıyarak Şerefsizin SERBEST Kalmasını Sağlıyor!Ölen Evlada Yaklaşımlarıda Belli Zaten,MUKEDDERAT,ALIN YAZISI!Lütfen Anneler Babalar Başbakanınızı Dinleyin En Az 3 Çocuk Yapın,Yapın ki Fındık Kabuğunu Doldurmayan Sebeplerden O Kadar Çok İnsanımız Öldürülüyor ki İlerde Kimsesiz Kalmıyasınız!UĞUR MUŞDAL Evladın Ölümünden Hasıl Olan GÜNAH AKp'lilerin Boynuna Dolana!!
mekanın cennet olsun UĞURUM
Allah belalarını versin yazık adama
Adam öldürme,yaralama,taciz,tecavüz suç olmaktan çıkacak bunları işkeyen serbest olacak,yalnızca düşünenler ve düşündüğünü dile getirenler hapis yatacak...Bu nasıl sistem yazık 19 yaşındaki gencecik bir insan hiç uğruna bir pislik yüzünden hayatını kaybediyor...
yazıkk allah mekannını cennet eylesin :(
Ya bu bu nasıl bir dingil yaşam tarzıdır. Demek yolda yürürken kimseye birşey demeyelim. Kimseyi uyarmayalım. Kimseye yan gözle bakmayalım. BİR ÜLKEDE BİR CAN BU KADAR UCUZ OLAMAZ...
Ey adalet bakanı duy bu mağdurların sesini, HSYK niçin görmüyor bunları? Yoksa o tutuklanmayan şahıs çok muteber bir camianın üyesi midir? Yoksa bir bakan ya da milletvekili yakını mıdır?VATANDAŞIN HUKUKA, ADALETİ, SAVCILIĞA, HAKİMLERE GÜVENİ KALMAMIŞTIR. memleket BİTMİŞ...AĞLAYINI YOK...
hani halkın anayasası nerede
isviçrede bi vatandaş sormuş .isviçrede deniz yok niye deniz bakanı var diye .bakan cevap vermiş türkiyede de adalet yok ADALET BAKANI var diye demiş anlayan anlamıştır umarım....
Kendileri icin uyarladiklari ana yasayi bu halk onayladi.. neyin davasindayz.. O gence yazik oldu..
SİZ VE SİZİN GİBİLER BABALARINIZIN 5 DAKİKALIK ZEVKİNDEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLSİNİZ. SİZE BU MEMLEKETTEN FAYDALANDIĞINIZ HERŞEY HARAMDIR. VİCDANSIZ KÖPEKLER...
Orman Kanunları gelsiiiin ,bu ülkede kanun yok herkes cezayı kendisi kessin
doğru söylüyon imkan verilmeli eve giren hırsıza dahi müdahale edelmeyecekse yazıklar olsun
Bu beşeri çürük sistemden Utanın artık. İdam İstiyorum İdam !
bilerek kasıtlı adam öldürmenın cezası ıdam olmalı ABD yı bu yuzden sevıyom kımsenın gozunun yasına bakmıyo,idam gelmeli !!!!
Bu adamları boşuna hapiste beslemeyin bizim vergilerimizle kardeşim.Asın gitsin bu psikopatları...Yargılama yapmaya bile gerek yok, işindeki gücündeki insanı gözünden vuruyor manyağa bak ya...
Olan zaten ekmeğinin peşinde çalışanlara oluyo
poşu takan galatasaray elektrik elektronomik mühendisliği öğrencisine 34 yıl ceza adam öldürmeye ise sıfır ceza barbaristan
şeriat istiyorum kardeşim kıssasa kıssas.
Tamam Hatasız kul olmaz ama bu silahlı magandanın annesiyle babası biraz abartmış...
gencecik tertemiz bir gnci kendini adamyerine koyan hayvan olma sıfatına bile layık olmayan bir yaratık tarafından öldürüldü hangi ana nın yüregi dayanır buna
amacsız gayesiz ve pislik olarak yaşayan asalaklar toplumu tehdit ediyorr.
idam şart.....
idam şart
İçkililermiş. Aman içkiye laf demeyin laiklik elden gider.
Diğer Haberler