3 yaşındaki oğlunu kabloyla boğan kadının ifadesi kan dondurdu!

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı Beldesi'nde 3 yaşındaki oğlu Emir Can A.'yı cep telefonunun şarj kablosuyla boğarak öldüren 25 yaşındaki Gülveren A., hastanedeki tedavisi ardından jandarma kontrolünde Bolu İzzet Baysal Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi'ne sevk edildi. Gülveren A.'nın ifadesinde, "Eşim benden boşanmak istiyordu. Ölmek istedim. Ölürken oğlumu da yanımda götürmek istedim" dediği öğrenildi.

Geçen 12 Temmuz'da meydana gelen olayda, garson Gülveren A., servis şoförlüğü yapan 26 yaşındaki eşi Olcay A.'nın ekmek almak için bakkala gitmesi ardından yatak odasının kapısını kilitleyip oğlu Emir Can'ı cep telefonunun şarj kablosuyla boğarak öldürdü.

Ardından ilaç içip bileklerini keserek yaşamına son vermek isteyen Gülveren A., pencereden giren eşi Olcay A.'nın çağırdığı ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede yoğun bakımda tedaviye alınan Gülveren A., hayati tehlikeyi atlattı.

"OĞLUMU DA YANIMDA GÖTÜRMEK İSTEDİM"

Yoğun bakımdan çıktıktan sonra hastanede jandaramaya ifade veren Gülveren A., ailevi problemleri olduğunu ve eşinin kendisinden boşanmak istediğini ileri sürerek, "Eşim benden boşanmak istiyordu. Ölmek istedim. Ölürken oğlumu da yanımda götürmek istedim" dedi.

Tedavisi tamamlanan Gülveren A.'nın, ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edilmesi kararlaştırıldı. Savcının onay vermesi ardından Gülveren A., jandarma eşliğinde ambulansla Bolu İzzet Baysal Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi'ne sevk edildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
o insanın yaptığını onaylamıyorum ama kadını bu bunalıma iten eşinin hiçmi suçu yok
Size göre hep erkekler suçlu. Vurup öldürse suçlu boşanmak istese p siz değilmisiniz niye eşini öldürüyosun boşan gitsin diyen nolacaktı boşansaydı küçük bebeye nasıl kıydı
@gulaycakmak62 Nereden bilebiliriz. Kadın piskopat o zaten belli. Adamda neden suç ararsınız ki hemen.
@gulaycakmak62 ne bunalımı ALLAH aşkına yaaa 3 yaşındaki bi meleği boğarak öldürebilmeni sağlayacak bi bunalım yok bu dünyada bu sölediğim İNSANLAR İÇİN GEÇERLİ
Ruh hastası ebeveynlerinin günahına girdiği,masum meleklerden bir tanesi :=(
manyakk
cinnet gibi bişey
aklı üstünde değil sanırım
Şu çocuğa kıydınya senin Belanı versin şerefsiz serseri. Senden boşanacam diyen adamın anlından vursaydında namusunu temizledin diye seni bu millet takdir etseydi. Ufacık yavruya nasıl kıydın Utanmaz
"Çocuğu da yanında götürmek istemiş" Sanki yolculuğa çıkıyor gibi düşündüğü şeye bak. Bu deli kadının saçmalığı yüzünden pırlanta gibi yavrucak ölüp gitti. Bu deli kadın da tedavi olup 3 gün sonra hayatına devam eder.
kadın manyakmış erkek boşanıp kurtulmak istemiş olan masum yavruya olmuş.
ruh sinir mi.. bence cezaevine götürselerdi orada rehabilite olurdu.. şimdi mutlu mesut..
bu haberi sinirden üzüntüden okumayım diyodum ama kayıtsız kalmim dedim....lanet olsun böyle anneye....
Mal karı sen eşşek cennetini boylayacan oğlun cennete gidecek. Yanına alacağını mı sanıyorsun çocuğu
senin kocanında senindeeeeeeeee elim ayağım titriyo sinirden
Diğer Haberler