Atanamayan öğretmen çıldırdı

Yıllardır atanamadığı için psikolojisi bozulan matematik öğretmeni Rıdvan T. (31) dün Manisa Valiliğinin önünde çırılçıplak soyundu. "Bana Fethullah Gülen'i getirin Erdoğan'a telefonla bağlayın" diye bağıran Rıdvan T., ellerini kelepçeleyen polislere de "Deliye neden kelepçe katılıyor? Burası Türkiye Cumhuriyeti değil mi?" diye isyan etti. Rıdvan T.'nin Valilik binası önüne gelerek sağ elinin işaret parmağını kaldırıp, Arapça bir şeyler söylediği ortaya çıktı.

Bir süredir psikolojik sorunları bulunduğu ileri sürülen matematik öğretmeni R.T., ailesi tarafından tedavisi için, bu sabah İzmir’in Ödemiş ilçesinden, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne getirildi.

İddiaya göre, R.T. hastaneden kaçıp, saat 10.30 sıralarında Şehzadeler ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı’na geldi. Burada, “Fethullah Gülen’i bana getirin”, “Recep Tayyip Erdoğan’ı bana bağlayın” diyerek bağıran R.T., soyunmaya başladı. Üzerindeki tişörtü çıkartan R.T.’ye, pantolonunun kemerini çözeceği sırada, meydanın karşısındaki Manisa Valiliği önünde görev yapan polisler müdahale etti.

Sağ elinin işaret parmağını kaldırıp, Arapça bir şeyler de söyleyen R.T., polisler tarafından etkisiz hale getirilip, Valilik önündeki polis noktasında bulunan kulübeye sokuldu, takviye polis ekibi ve ambulans istendi.

Kendisini yakalayan polislere hareketlerde bulunduğu da ileri sürülen R.T., bu sırada gelen sağlık ekiplerine de saldırmak istedi.

Polis, çevreye ve kendisine zarar vermemesi için R.T.’nin ellerini arkadan kelepçeledi. R.T., kelepçeli olarak ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
AKP HÜKUMETİ VE ORTAĞI FETO MEMLEKETİMİZİ VE HALKIMIZI NE HALE GETİRDİĞİNİ GÖSTERGESİ.
@kasimevin1956 ben halimden çok memnunum .hak eden hae ettiğini alıyorum.ben azim ettim gayret etim.4000 maaş daha ne isteyim.yeterki çalışın herkese iş var kpss puanını yüksek al atan.o puanı alamıyor birde ögretmen olacak çocuk okutacak bu ögretmen çocuklara ne verebilir
@kasimevin1956 vurdu gol oldu...
Bizim öğretmen adaylarımız kafayı kırıyor,intihar ediyor devlet büyükleri halen Suriye liler arasında öğretmenler var faydalanmak lazım desin.
Millet kafayı sıyırdı
arapça olan herşey türklüğe küfürdür. arapça ve arapçılar bu ülkeden temizlenmelidir.
Niye adının başına 'citro' ekleyip "citroturk" yazdın o zaman sözde Türkçeci İngiliz tohumu..!
TURK DUNYASININ LIDERI AKSENER GELECEK ISSIZLIK IHANET KAOS HIRSIZLIK IFTIRA CD SIYASETI KUTUPLASMA SON BULACAK MILLET HUZUR BULACAK
@serdar_1981_alcym hadi ordan! samimiyetsizliği paçasından akıyor o kadının be!
Başkanlık geldi ya atanamayan öğretmenler atanacak, taşeronlar kadroya alınacak. Bunlar daha iyi günler.
Bundan sonra hiç kimse kps ile atanamaz çünkü malakatta eleyecekler AKP li olursa elenmez ve atanır yoksa 100 tam puan al bir anlam ifade etmiyor.daha önce mülakat yokken garibanda zenginde atnma şansı vardı oda bitti
Öğretmen atamalarına bir an önce el atılmalı durumları hiç iç açıcı değil
Akp iktidarının ülkemizdeki hemen hemen tüm insanlarda yaşattığı son psikolojik durumun bir vatandaşımıza yansıması hali bu haber
Bende atanamayan öğretmenin işsizim psikolojim çok bozuk. Bazen intihar etmeyi düşünmüyor değilim
herkes ne sınavlardan geçiyor şu hayatta hataya düşmeyin derim
Bütün öğretmenler atansın eğitim refaha kavuşsun
yazık
ne yani, fetullah gülenimi dizecek. yanlış anlamayın fetullahı istemişte;))))
adam haklı napsın Allah herkese kolaylık versin
DEVLET PLANSIZ HESAPSIZ ÜNİVERSİTE AÇ,BİNBİR ZORLUKLA OKUT,İŞ VERMEYECEĞİN OKULU NEDEN AÇIYORSUN,PLANLI PROGRAMLI OKUL AÇACAKSIN İŞİBULACAKSIN,DEVLETİ YÖNETENLER ADAM GİBİ DEVLETİ YÖNETSİN,İHTİYACIN KADAR ELEMAN YETİŞTİR,DEVLETE GÜVENİP ÖĞRETMEN OLUYOR SONRA BEN SENİ ALMIYORUM DİYORSUN,OLMAZ,HER İŞ DALINDA PLANLI OLACAZ VE İŞ BULACAZ,İŞ YOKSA OKULDA OLMAYACAK.BU KARDEŞİMİZ HAKLI.BUNDAN SONRASINA BAKALIM,GEÇMİŞDE OKUYANLARIDA İŞE ALALIM.
Diğer Haberler