Atatürk Havalimanı'nda inanılmaz kaza: Geri manevra yaparken 3 metrelik boşluğa düştü

Atatürk Havalimanı’nda Engin Özpınar’ın kullandığı 16 BKC 21 plakalı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin karşısındaki katlı otoparkın dış bölümünde öğlen saatlerinde yaşanan olayda Engin Özpınar'ın kullandığı 16 BKC 21 plakalı cip turnikelerden çıkış yapamayınca görevliler tarafından bir noktada beklemesi için yönlendirildi.

3 METRELİK BOŞLUĞA DÜŞTÜ

Bu sırada bulunduğu otoparkın dış tarafındaki araçlardan kurtulmak için geri geri manevra yapan araç demir korkulukları kırarak yaklaşık 3 metrelik boşluğa düştü. Maddi hasarın meydana geldiği kazayı şoför Engin Özpınar şans eseri yara almadan atlattı.

"BİR ANDA OLDU"

Kazadan şans eseri yaralanmadan kurtulan Özpınar, " İyiyim, bir an oldu. Araba kaydı. Yolcu uğurladım. Çıkacaktım, sariyer açılmadı.Telefonla kulübeye gel dediler. Arabalardan kurtarayım derken kaza oldu" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
arkadaş nasıl beceriyorlar bu işleri hiç anlamıyorum insan bu kadar mı öküz olur
niye kimse kesin bayandır demiyo acaba....
Biraz geniş almış
Olabilir, kazanın nerde nezaman nasıl olucağı ve kimin yapacağı hiç belli olmaz!
Oraya düşebilmesi için önce otoparkın duvarına tırmanması gerekir. Bunu da sadece bir symetric AWD subaru becere bilir. Diğer araçlar ile duvara tırmanmanız mümkün değildir. :)
Diğer Haberler