Babalar Günü'nde babasını öldürdü

Diyarbakır'da 19 yaşındaki Sedat Tunç, tartıştığı babası 33 yaşındaki Mehmet Tunç'u bıçaklayarak öldürdükten sonra polise teslim oldu. Sedat Tunç, mutfaktan aldığı bıçağı peş peşe babasına saplamaya başladı. Seslerin gelmesi üzerine komşular durumu polis ekiplerine bildirdi. Öldürdüğü babasının cesedini kanlar içerisinde bırakıp evden çıkan Sedat Tunç, suç unsuru bıçakla birlikte polis merkezine giderek teslim oldu.

Babalar Günü'nde babasını öldürdü

Merkez Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesi 44'üncü Sokak'ta oturan Sedat Tunç. dün akşam babası Mehmet Tunç ile bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Baba Mehmet Tunç ile oğlu Sedat arasındaki tartışması daha sonra kavgaya dönüştü.

Sedat Tunç, mutfaktan aldığı bıçağı peş peşe babasına saplamaya başladı. Seslerin gelmesi üzerine komşular durumu polis ekiplerine bildirdi.

Öldürdüğü babasının cesedini kanlar içerisinde bırakıp evden çıkan Sedat Tunç, suç unsuru bıçakla birlikte polis merkezine giderek teslim oldu.

Olayı öğrenen Mehmet Tunç'un kardeşleri evin bulunduğu sokakta pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Bölgeye sevk edilen polisler pompalı tüfekle havaya ateş açan amca A.T.'yi gözaltına aldı. Polis, olay yerine güvenlik şeridi çekerek yaklaşık 3 saat inceleme yaptı. Soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Oğul 19 Baba 33 yaşında...14 Yaşında Baba olmak bu olayları getirir. Çocukluğunu yaşayamamak, çocuk yaşında yetişkin sorumluluğu almak aile içinde çatışmalara yol açar. Suç ne çocukta ne de baba da, suç buna izin veren velilerde, susan, göz yuman yakınlarında. Örf ve adetleriniz batsın.
Çok doğru diyorsun
19 yaşındaki çocuğun nasıl 33 yaşında babası oluyor? 14 yaşında çocuk sahibi mi olmuş
14 yaşında baba olunursa sonuç bu işte. Sağlam bir aile eğitimi verilmemiş bir genç ve aile planlaması olmayan bir toplum sonucu örneği. =((
hayırsız evlat işte
baba 14 yaşında baba olmuş ilginç
14 yaşında baba olan çocuk ne kadar çocuk yetiştirebilir ki?
Doğruysa baba33 oğul 19 yaşında baba daha çocukluğunu yaşamadan evlendirilmiş babaya çok yazık olmuş allah rahmet etsin
Biri 19 biri 33 bi yanlışlık olmasın
Baba ya bak... oğluyla arasında 14 yaş var. Kendisi cocuk yaşta baba olmuş.Bu çocukları dunya getirip hem onların hayatını hemde başka insanların hayatı mahfediyorsunuz.
yani haberi sunuş biçimi kadar saçma bir habercilik görmedim.amcaları ne yaptı. oturdular halay çektiler. böyle sacma haber sunması mı olur yav.
Eskiden Diyarbakır böyle değildi, kent merkezinde kültürlü Oğuz Türkleri %95 nüfus yoğunluğunda ikamet ederlerdi ve Azerbaycan-Bakü medeniyeti kendini hissettiriyordu.
Balçova bende diyarbakır liyim evet dogrudur diyarbakır halkı böyle değildi ama % 95 ' Oğuz Türkleri değildi %95 kürtu sen yanlış okumuşsun Türk tarihini
hayirli evlatmis ☺
suçlu erken yaşta evliliğe izin veren kültür ve feodal yapıdır. nerede yazarsa yazsın 18 yaşından hatta 25 yaşından önce evlenmek yanlıştır. 1000 yıl öncede 1000 yıl sonrada olsa farketmez.
14 yaşında mı baba olmuş. aman yarabbim neler var dünyada ya
Boyle evladin Allah belasini versin ..hiç kimseye ne olursa olsun babasina zarar vermem hakki olamaz...o senin sonucta baban..yaziklar olsun bir tuhaf toplum olmaya basladik...daha neler gorecez aceba...
cocuk babasıyla aynı akran annesinden büyük bile olabilir.
33 yaşında baba,19 yaşında oğlu!!!Babayı 12-13 yaşlarında!!evlendirmişler...Daha başka ne yazılabilirki!?
14 te falan baba oduğu yok.myne tin gene herzamanki matematik hatalarından biri
33 yaşındaki birini 19 yaşında nasıl oğlu olur onuda anlamış değilim,la 14 yaşında babamı oldu bu adam ortaokul ikiye giderken baba oldu he..13 yaşında karar verdi 14 yaşında baba oldu..
33 yaşında adamın 19 yaşında çocuğu olursa böyle olur . 14 yaşında baba olmuş biri o çocuğa nasıl babalık yapabilir , nasıl sağlıklı zihinli çocuklar yetişebilir ! Ölene Allah rahmet eylesin ama ben çocuğa daha çok üzüldüm :(
Tamam benim anladığım baba oğlu kavga etmişler amca neden gelip pompalı tüfekle havaya ateş ediyor ordaki vatandaşın ne suçu varr
hayrlı evlat...
Baba 14 ise, Anne bebe , baştan sona herşey yanlış ,yazıkkk,
14 yaşında baba olmuş 33 ünde ölmüş
adam 13 yaşında evlenmiş o zaman
Baba oğul yaş aralığı 14, çarpıklık çok önceden başlsmış zaten.
hayırlı evlatt
hayirli evlat
Yazık hayatını mahfetmiş
babasını öldürecek kadar adi şerefsiz
Ne hayirli evlatmış kim bilir ne derdi vardida öyle yapti Allah kimseeye göstermesin
adam 33 çocuk 19 .. aradaki yaş farkı erken evliliğin hüneri.. allah rahmet eylesin ..
Adam gibi başlıklar atın
beraber büyümüşler oğluyla aralarında pek yaş farkı yok.allah rahmet eylesin.
33 -19 = kaç yaşında evlendi de oğul baba katili oldu
rahmetli 12 yaşında mı evlenmiş ??? beynim yandı hanımı kaçtı 10 11 mi evlendiğinde !!! kafamda deli sorular ..... allah rahmet eylesin kötü olmuş ama
baba 33 oğlu 19 yaşında... aralarında 14 yaş fark var. kaç yaşında evlenmiş lan bu adam???
14 yasinda baba olmus bu nasi iş
ben mi yanlış anladım acaba. 33 yaşında birinin 19 yaşında oğlu nasıl oluyor?
istemediğin kadar ortalıkta şizofreni geziyor.millet piskopat olmuş
Diğer Haberler