Babasının arkadaşı içkisine ilaç attı! İlk iş gününde tecavüze uğradı

İstanbul Fatih'te, babasının arkadaşının oto tamir atölyesinde çalışan 29 yaşındaki E.Ç., işe başladığı ilk gün 55 yaşındaki patronu Ş.K. tarafından içkisine uyuşturucu madde katılıp bayıltılarak tecavüze uğradı. Tecavüze uğrayan genç, polise verdiği ifadede "Kendime gelmeye başladığımda makatımda acı hissettim, tecavüze uğruyordum. Karşı koymaya çalışsam da ellerimi tutup ağzımı kapattı. Olay bittikten sonra kaçmak istedim ama dükkandan çıkmama izin vermedi" dedi.

Babasının arkadaşı içkisine ilaç attı! İlk iş gününde tecavüze uğradı

İstanbul'da yaşanan iğrenç olay, geçen hafta sonu Haseki Sultan Mahallesi'nde bir oto tamir atölyesinde meydana geldi. İddiaya göre, 29 yaşındaki E.Ç. uzun süredir işsiz olduğu gerekçesiyle babasının arkadaşı olan Ş.K.'ye (55) ait oto tamir atölyesinde çalışmaya başladı.

İlk gün mesaisini bitiren genç adam, patronu Ş.K.'den günlük 50 lira olan yevmiyesini aldıktan sonra evine gitmek üzere hazırlandı. Yakın arkadaşının oğlunu yanına işe alan Ş.K., ilk gün kutlaması adı altında E.Ç.'ye birlikte alkol alma teklifinde bulundu. Teklifi kabul eden genç, patronunun verdiği ekstra parayla bira alarak iş yerine geri döndü.

İÇKİSİNE UYUŞTURUCU MADDE ATIP TECAVÜZ ETTİ

Oto tamir atölyesinde masa kuran ikili, birlikte alkol almaya başladı. Bir süre sonra E.Ç.'nin tuvalete gitmek üzere masadan kalkmasını fırsat bilen Ş.K., önceden hazırladığı uyuşturucu maddeyi genç adamın bira şişesine döktü. Uyuşturucu karıştırılan birayı içen Ç., bir süre sonra uyuşmaya başlayıp bayıldı. Beklediği anı yakalayan Ş.K. birkaç kez kontrol ettiği gence bayıldığından emin olduktan sonra tecavüz etti. Sabah'ın haberine göre, olayın ardından kendine gelen E.Ç. hemen polisi aradı. İşyerine gelen polis ekipleri, Ş.K.'yi gözaltına alırken, E.Ç.'yi hastaneye götürdü.

"UYANDIĞIMDA MAKATIMDA ACI HİSSETTİM"

Hastanede yapılan kontrollerde uyuşturucu madde ile bayıltılarak tecavüze uğradığı belirlenen E.Ç., polise verdiği ifadesinde, "Çalıştığım ilk gündü. Bu günü birlikte erkek erkeğe alkol alarak kutlayalım dedi. Alkol içtiğim sırada birden başım döndü, bayılmışım. Kendime gelmeye başladığımda makatımda acı hissettim, tecavüze uğruyordum. Karşı koymaya çalışsam da ellerimi tutup ağzımı kapattı. Olay bittikten sonra kaçmak istedim ama dükkandan çıkmama izin vermedi. Ben de üst kata kaçıp telefonla polisi aradım. Bana bunu yaşattığı için ondan şikayetçiyim" dedi. Yaptıklarını kabul eden ve geceyi karakolda geçiren Ş.K. işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanmak üzere savcılığa sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Ne işi var babasından büyük adamla icki masasında, o da degil isin ilk gunu ? Kardesim o adamı asin zaten bunlari asin demekten Bıktım da bu masada oturup icki içene ne demeli?
ya ülke iyice zıvanadan çıktı yani bu iş eğitimsizlik de değil artık başka boyutlara ulaştı. TVlerde sübniminal mesajlar had safhada tv asalakları bence bunun sebebi. Azdı kudurdu desen kerhane var. eğitimsizlik cahillik desen adam dükkan işlettiğine görede sığır birisi değil. İbneliği aşılayan tecavüz namussuzluğu kendi evladına göz koymayı aşılayan programlar vaki bu tür yaratıklar bunların etkisinde kalıyor başka bir açıklaması yok...
Hiç bir şey bu aşağılık iğrenç olayı örtemez mazur gösteremez...ülkede ahlaksızlık patlaması yaşanıyor...Allahım sonumuzu hayıretsin...
istanbul gibi bi yerde yokluğa bak
29 yaşında adama uyuşturucu verip tecavüz? s.ktirlan bu insanoğlu nereye gidiyor. Yorumsuz!
İnsanoğlu aya gidiyor, akıllı telefon yapıyor, bilgisayarın bilmem kaç işlemcilisini yapıyor. Bizim bozuk memleketimizde, kediye tecavüz edenler 29 yaşındaki adama da tecavüz ediyor. İşler zıvanadan çıktı biz bina yapalım bol bol her şey düzelir.
artık helak olalım !!
bu devirde babana bile güvenmeyeceksin demekki ayrıca neden oturup içki içiyorsun anal sex dinde haram içki içmek haram değilmi? ve siz sevgili haberciler anal sex iğrenç bir olayda içki içmek ne peki?
Adam tam bir sekso manyak çıkmış....
Diğer Haberler