Balona rövaşata atan adamın annesi Müge Anlı'ya çıktı: 3 haftadır kayıp!

Ankara Kızılay'da balona rövaşata atmaya çalışırken kaydedilen görüntüsüyle sosyal medyada fenomen olan kişinin, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Gülbay Türkücü (22) olduğu ortaya çıktı. Gülbay Türkücü'nün annesi bugün Müge Anlı'nın programına konuk oldu ve oğlunu 3 aydır aradığını belirtti. Kahramanmaraş'tan yayına bağlanan bir vatandaş ise, Gülbay'ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını ifade ederek, önemli iddialarda bulundu.

Ailesinin 25 Ağustos'da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim'de Ankara'da bulunduğu ancak polise "Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum" dediği kaydedildi.

Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak'a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi.

“3 HAFTADIR KAYIPMIŞ”

Güray Başak, “Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış” diyerek görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

'ÜVEY BABASIYLA SORUN YAŞIYORDU'

Gülbay Türkücü'nün annesi bugün Müge Anlı'nın programına konuk oldu ve oğlunu 3 aydır aradığını belirtti. Anne Türkücü, oğlu Gülbay'ın 3 ay önce evden 'çarşıya gidiyorum' diyerek çıktığını ve kendisinden o zaman bu yana haber alamadıklarını belirtti.

Ailesinin 25 Ağustos’da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim’de Ankara’da bulunduğu ancak polise, “Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum” dediği iddia edildi.

Kahramanmaraş'tan yayına bağlanan bir vatandaş ise, Gülbay'ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını belirterek, "Annesinin ikinci eşiyle sorunlar yaşadığı için anneannesinin yanında kaldı. Daha sonra evden kaçtı. Buldular bir daha kaçtı. İkinci eş geçen sene vefat etti" iddiasında bulundu.

Cumartesi günü yaşanan olayı anlatan kuyumcu Güray Başak, “Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de 'herhalde ayağı kaydı düştü' diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona rövaşata atmaya çalıştı’ dedi. 'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona rövaşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Herkes adamın rövaşata atmasını bekliyormuş
müge anlı yı neden emniyet müdürü yapmazlar hâlâ anlamış değilim yollasınlar abd ye alıp gelsin feto yu
@burhan_yavuz_1977 feto gelirse akp ile birlikte uçuruma uçarlar ;)
@burhan_yavuz_1977 böyle daha az calışıp daha cok kazanıyor
Ekmek çıktı ya buna. Sırtlanlık yapıyor bu kadin. bu kadina kullandirtmayin kendinizi be... Levent Kırca gerekli sözleri söylemişti zamanında bu kadına. yazık yazık bu guzelim halki nasil da kullaniyorlar. hep kandıriyorlar yazik bu millete yapmayin etmeyin dedikce agizlarindan kan damliyor bunların..
Senin levent kırcan adam mıydı ya
@fthtrkzz senden ve sülalenden daha adam olduğu kesin şimdi uza bakim boruyu yedin daha çıkartamazsın )) mal mal bakıyor hala ya lan davar eşeği sana diyorum ne okuyorsun hala )))
Hasso ne saçmalıyorsun, kadın ne yapmış, Esra Erol gibi çiftleşme programı mı yapmış? Kayıpları, cinayetleri çözmeye yönelik dört dörtlük program yapıyor.
KALDIRIM MÜHENDİSİ OLMUŞ İŞE YARAR BİR ŞEY YAPMAKTAN KOK-RKUYOR DEMEKKİ.
Milletimde kime dokunsan hayal kırıklıkları dökülüyor umutsuz ümizlik diz boyu toplumsal bir çöküşteyiz sonumuz pek hayır gözükmüyor birileri birleyler yapmalı toplum olarak piskopat seviyesine geliyoruz şehirlerin dışına çıkmalıyız bunun içinde iş adamlarını devlet ülkenin dört bir yanına yatırımları yönetmeli şehirler toplum sağlını ciddi anlamda bozuyor.
Elbistan 2002 yılına kadar ekonomik yönden sosyal yönden cok iyiydi Akp geldi şehirde ve ailelerde huzur kalmadı..
Yalan haberin önde gideni. Adam kayıpmışta filanda.Adama kim bilir nasıl teklif yaptılar. Müge anlı adamın tv ye çıkmasınımı beklemiş yalana bak yersen . Otür programların kurmaca olduğunu düşünüyorum kısmen kurmaca. Emniyet bunlara ekip yolluyor tv ye büyük ihtimal.Tv ye çıkanlar katil bile çıktı zamanında. O katili nerden buldun getirdin mesela.Senin yaptığını polis yapmıyormu işte. hep kurmaca kısmen.
tamam dizidede oynar şimdi ne mal bir gündem var bu ülkede neleri haber yapıyorlar ya geyik sürüsü akşama oturun geyik yapın bir bir şey yapsada konuşsak diye millet oturmuş bekliyor
memleket de kimsenini işi gücü kalmamış
bu memlekette boktan olaylar ve insanlar medyanın konusu oluyor, medya kendine maymun arıyor oyuna gelmeyin, memlekette o kadar sorun varken türkiye cumhuriyetinin tartıştığı gündem yaratılan konulara bak ıq giderek düşüyor
Dun eksisozlukten yazmışdı hani iki sayfa top mahalle falan. Ulan bu eksilerde olanlarda milletle kafa yapmak icin fırsat kolluyo sahtekar herif. ona diyorum ona
burhan_yavuz_1977 fetö müge anlıyıda kandırır kendine kar yapar yanına alır yanından hiç ayırmaz anladınmı
helal olsun çocuğa ne röveşata helal olsun futbol liglerinde görmemiz gerek
Neden hemen gidip üvey baba getirdin alışmış kudurmuştan beter demek senin ki de alışmış
Meşhur olacak... Rövaşata adında spor programı bile yaptırırlar, yada reklamda oynar... Şaka bir yana kendine kötülük yapmasın.. Annesine babasına Ailesine geri dönsün gerisi Rövaşata :)
Diğer Haberler