Balona rövaşata çeken genç bulundu! Müge Anlı canlı yayında açıkladı...

Balona röveşata çeken gençle ilgili flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 3 ay önce 'çarşıya gidiyorum' diyerek evden çıkan ve balona röveşata çekmeye çalıştığı görüntüleri sosyal medyada hızla yayılınca kimliği ortaya çıkan Gülbay Türkücü'den sevindirici bir haber geldi. Müge Anlı, canlı yayında balona röveşata atan adam olarak tanınan Gülbay Türkücü'nün Ankara'da bulunduğunu açıkladı.

Balona röveşata atan genç ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ankara Kızılay'da balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişi Ankara'da bulundu. Ailesine teslim edilirken görüntüleri de yayınlanan Gülbay Türkücü 3 aylık sürecin ardından ailesine kavuştu.

Telefona bağlanan Songül Hanım, Gülbay Türkücü’yü bulduğunu söyledi, Müge Anlıekibi aile ve Gülbay Türkücü'yü buluşturdu. Anne duygularını şu sözlerle ifade etti; ‘Ah bir görsem, 3 aydır göremiyorum ben ciğerimi. Allah razı olsun, gözüm gibi bakacağım ona inşallah’ dedi.

DÜN NELER YAŞANMIŞTI?

Ailesinin 25 Ağustos'da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim'de Ankara'da bulunduğu ancak polise "Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum" dediği kaydedildi.

Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak'a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi.

“3 HAFTADIR KAYIPMIŞ”

Güray Başak, “Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış” diyerek görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

'ÜVEY BABASIYLA SORUN YAŞIYORDU'

Gülbay Türkücü'nün annesi bugün Müge Anlı'nın programına konuk oldu ve oğlunu 3 aydır aradığını belirtti. Anne Türkücü, oğlu Gülbay'ın 3 ay önce evden 'çarşıya gidiyorum' diyerek çıktığını ve kendisinden o zaman bu yana haber alamadıklarını belirtti.

Ailesinin 25 Ağustos’da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim’de Ankara’da bulunduğu ancak polise, “Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum” dediği iddia edildi.

Kahramanmaraş'tan yayına bağlanan bir vatandaş ise, Gülbay'ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını belirterek, "Annesinin ikinci eşiyle sorunlar yaşadığı için anneannesinin yanında kaldı. Daha sonra evden kaçtı. Buldular bir daha kaçtı. İkinci eş geçen sene vefat etti" iddiasında bulundu.

Cumartesi günü yaşanan olayı anlatan kuyumcu Güray Başak, “Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de 'herhalde ayağı kaydı düştü' diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona röveşata atmaya çalıştı’ dedi. 'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona röveşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
bişeyler çektıgı her halındren belli sokak serserısı
sen bizi güldürdünya Allahta seni güldürdü
yazıklar olsun ülkenin içinde bulunduğu yüzlerce sorun varken bütün mesele bumu Türkiye konuşuyormuş yalan herkesin derdi başından aşmış piyasalar alev alev yanıyor hergün şehit haberi , ama konuşulan gündem yapılan konuya bakın yazıklar olsun.
adam ankarada balonla rövaşata çekiyor ve 80 milyonun aklına gelmeyen müge anlının uzun araştırmaları sonucu adamın ankarada olduğu ortaya çıkıyor.helal olsun nasıl düşünmedik adamı uruguayda olması gerekirken nasıl ankarada hayret.
Sabah İşe gelirken bir baktım önüne gelen balonla top oynuyor :))
SİLAH ATMASINDA RÖVAŞATA ATSIN BUNDAN GOLCÜ OLMAZ.
Allahın hikmeti ; o balona tekme atıcak ,onu gören kamera çekecek ,çeken kişi medyaya verecek ve medyadan haber olunca ardından dram çıkacak ve o gariban bulunacak...
adamı pişman ettiniz rövaşata attığına
çok iyi yetenek alt yapı hocaları göreve
kayıpmıydı ki
ÜLKENİN EN BÜYÜK SORUNU MALIN TEKİ OLDU BU NE YAAAAAA
ne balonmuş arkadaş yaa!!
ülkenin en büyük sorunları: 1-Ekonomi, 2-Rövoşata çeken adam
müge anlı kaliteyi iyice düşürdü..olay bulamıyor eskiden izleniyor du 2 seneden beri sıtıp ısıtıp oynı olayı kelimeleri bzlere sunuyor..benim saf halkım
Hor görme garibi kim bilir ne derdi vardır.
biz rövaşata çektiği videodan beri ankarada oldugunu bilioz bumu yani :D
mazot 5.10,benzin 5,65,çayın kilosu 30tl,bir market yapsan minimum 350-400tl,dolar 3,90 euro 4,60 tl,güneyimiz kaos,işsizlik almış başını gidiyor,enflasyon %12lerde,etraf afgan suriyeli mülteci kaynıyor,turizm yerleri arap dolmuş,mtv ötv almış başını,eğitimde dikiş tutmamış,sağlıkla son sürat özelleşme devam ediyor ...bizim ülke roveşata çeken genci konuşuyor...
@olumsuz_vaka kimse serseri doğmuyor
balona röveşata atmasa demekki bulunamayacak
Hani birisi 90 ların çocuguyum filan diye pembe bir tablo çixzmişti. yok gök kubbe filan. nerede o üçkağıtçı. bu zavallının adına konuşmuştu. Buradan suç duyuruunda bulunuyorum. O arkadaşı ve bu heberi yayaınlayan medya grupları hakklında suç duyurusunda bulunuyrum. kamuoyunu yanıltmaktan....
müge anlı kalite sıfır. konuya bakarmisin.
Vay arkadaş ya, 2 güldük altından yine tuhaf bir hikaye, yine dram çıktı. Nasıl memleket lan burası..
şimdi balona rövaşata atmasaydı bu çocuk bulunmayacak mıydı..vallahi helal olsun..
Diğer Haberler