Batman'da korkunç olay: Dayı, üç yeğeni ve kardeşine cinsel istismarda bulundu

Batman'da İ.G. isimli şüphelinin, öz yeğenleri ve öz kardeşine cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Olay, 16 yaşındaki B.Ö.'nün okulda rahatsızlanması üzerine ortaya çıktı. B.Ö. 8 yıldır dayısının istismarına uğradığını söyledi. Soruşturma kapsamında şüpheli İ.G. tutuklandı. İddianamede, sanık İ.G.’nin kız kardeşi P.G.’yi uyuşturucuya alıştırdığı, hap verdiği ve ardından birçok kez cinsel istismarda bulunduğu belirtildi.

Batman'da korkunç olay: Dayı, üç yeğeni ve kardeşine cinsel istismarda bulundu

Batman’daki korkunç olay, 16 yaşındaki B.Ö.’nün 27 Aralık 2016 günü okulda rahatsızlanması üzerine ortaya çıktı. Öğretmenlerin görüştüğü B.Ö., dayısı İ.G.’nin (24) kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Okul yönetiminin tutanakla olayı Batman Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirmesinin ardından soruşturma başlatıldı.

Gazete Habertürk'ten Bulut Kutlu'nun haberine göre, küçük kız, savcılık ifadesinde, 8 ve 9 yaşlarındaki 2 kız kardeşiyle, 20 yaşındaki teyzesinin de dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını iddia etti. Savcılık, bunun üzerine teyze P.G. ve kız kardeşler Ş.Ö. ile A.Ö.’nün de ifadelerine başvurdu. Soruşturma kapsamında şüpheli İ.G. tutuklandı.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Batman Cumhuriyet Başsavcılığı, cinsel istismar iddialarına ilişkin soruşturmasını tamamlayarak dava açtı. İddianamede, sanık İ.G.’nin kız kardeşi P.G.’yi uyuşturucuya alıştırdığı, hap verdiği ve ardından birçok kez cinsel istismarda bulunduğu belirtildi. İddianamede P.G.’nin ifadesine de yer verildi.

Mağdur kız, ağabeyinin “Olayı anlatırsan seni öldürürüm” diyerek kendisini tehdit ettiğini söyledi.

HAMİLE KALDI, DOĞUM YAPTI

2016’da hamile olduğunu fark ettiğini ifade eden P.G., temmuz ayında doğum yaptığını fakat çocuğun cinsel ilişkiye girdiği arkadaşlarından birinden olduğunu belirtti. B.Ö. de 8 yıl boyunca dayısının cinsel istismarına maruz kaldığını anlattı

İddianamade, cinsel istismara uğradıkları ileri sürülen 3 kızın annesi L.Ö., kardeşinden şikâyetçi oldu. “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, tehdit, çocuğun cinsel istismarı” ile suçlanan İ.G., 2 Haziran 2017 günü hâkim karşısına çıkacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Cehennem iyiki varsın, böyle insanlar seni doldursun
@gulaycakmak62 sizler cehennem ile uyutulmaya devam edin!!!
siz cehennemle uyutulmaya devam edin...Esas cehennem burda, dünyada! Başka yerde aramayın.
Ben Batmanda yaşıyorum böyle bir olayı duymadım. keşke adamın ismini açıklasalar da yolda yürüyemez hale gelebilse
Mahkemelerimiz önce tutuklar 6 ay sonra olay unutulunca iyi halden salar.
bıktım senden mynet 15 yıllık üyeliğimi kapatıcam artık yorumlarımı yayınlamamadan bıktıııımmmmmm... hep eror vermenden bıktııımmm...
@kardelenseven bende bıktım kardelen
"çocuğun cinsel ilişkiye girdiği arkadaşlarından birinden olduğunu ...." bu nedir yaaa??? bu nasıl aile, bu nasıl insanlık?
Diğer Haberler