Beyoğlu'nda silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı

Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.

Beyoğlu'nda silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı

Olay saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Meşrutiyet Caddesi, Odakule civarında 2 grup arasında çıkan kavgada 4 kişi bir silahtan çıkan kurşunlarla yaralandı.

Kavgada ağır yaralanan bir şahıs kaldırıldığı Taksim İlkyardım Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Diğer yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, silahı kullandığı iddia edilen şahsın olay yerinden yaya olarak kaçtığı öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

İHA

[Beyoğlu'nda silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı](http://haber.video.mynet.com/detay/Beyoglunda_silahli_kavga__olu__yarali/1444324/ "Beyoğlu'nda silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Beyoğlu polisi her suça izin verirse-göz yumarsa(fuhuş,gasp,hırsızlık,dolandırıcılık,uyuşturucu,rüşvet) olacağı budur.
Orhan heee polis hepsini yaptırıyor paralarıda yiyor senide derdi mi geriyor, ezbere konuşuyorsun laf olsun işte Orhan haklı beyler dağılın.. ne komik adamsın orhancığım. bende beyoğlundayım bu arada buyur gel birlikte rüşvet alırız fuhuşa gaspa vs.. izin veririz :))
İstanbulda istanbulludan çok diğer şehirlerden gelenler olursa bu olayların olması hiçte garip değil.İstanbul çökmek üzere ne yazıkki.
BU NE KİNLİK BUNE ŞİDDETTT.
Saat 5'de orada ayyaşdan tinerciden ipsiz sapsızdan başka kimse olmaz kafalar güzel tabi hiçbiri naptığının farkında değil,vur patlasın çal oynasın gece boyunca sonra da böyle kapanış yapsınlar.
Diğer Haberler