Boşanmak isteyen eşe mezarlıkta tecavüz!

Samsun'da 28 yaşındaki Güner K.'nın boşandığı 23 yaşındaki hemşire eşi D.K.'ya tecavüz edildiği iddia edildi.

Boşanmak isteyen eşe mezarlıkta tecavüz!
Samsun’da 28 yaşındaki Güner K., boşandığı 23 yaşındaki hemşire eşi D.K.’yı dövüp tecavüz ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Tutuksuz yargılanan sanık, olay tarihinde ayrı yaşadıklarını belirterek, "Bana nöbete kaldığını söylüyordu. Oysa arkadaşlarıyla alkol almaya gidiyorlarmış. Bu yüzden kendisine tokat attım. Ama tecavüz etmedim" dedi. Duruşmaya katılan genç kadın ise, sanığın evlendikten 3 ay sonra kendisine şiddet uygulamaya başladığını ileri sürerek, "Boşanma davamız devam ederken beni mezarlığa götürüp dövdü ve orada zorla ilişkiye girdi" diyerek şikayetçi oldu. Duruşma tanıkların dinlenmesi için ertelendi.
Atakum İlçesi’nde oturan ve özel bir şirkette çalışan Güner K. ile yine özel bir hastanede hemşire olan D.K., 2008 yılı kasım ayında evlendi. Bir yıl sonra bir kız çocukları dünyaya gelen çiftin arasında sorunlar çıkmaya başladı. Bunun üzerine D.K., eşine boşanma davası açtı.
**MEZARLIKTA TECAVÜZ**
Boşanma davaları devam ederken, geçen yıl mayıs ayında iddiaya göre Güner K., marketten dönen eşinin yolunu kesip, eve bırakmak için otomobile aldı. Ardından da D.K.’yı yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan bir köyün mezarlığına götürdü. Burada genç kadını ölümle tehdit ederek zorla cinsel ilişkiye girdi. Daha sonrada D.K.’yı evine bırakıp gitti. Bunun üzerine genç kadın eşinden şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Güner K., nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ancak, Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi ’ne hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Yapılan hiçbir duruşmaya katılmayan ve polis zoruyla getirilmelerine karar verilen D.K. ve Güner K., dün ilk kez ifade verdi.
**SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ**
Eşiyle boşanma davalarının yaklaşık 1 ay önce sonuçlandığını belirten Güner K. savunmasında suçlamaları kabul etmedi. Genç kadınla zorla ilişkiye girmediğini ileri süren sanık, "Birbirimizi severek evlendik. Bir çocuğumuz oldu. Son zamanlarda eşim 24 saat çalıştığını, nöbete kaldığını söyleyerek eve gelmemeye başladı. Sonra öğrendim ki arkadaşlarıyla alkol kullanıyormuş. Geç saatlerde bir doktorla telefon görüşmeleri yaptığını farkettim. Sorunca da ters cevaplar veriyordu. Bu nedenle aramızda huzursuzluk çıktı. Tartışma sırasında ona tokat attığımı kabul ediyorum. Ama rızası dışında kendisine cinsel saldırıda bulunduğumu kabul etmiyorum" dedi.
**AĞLAYARAK ANLATTI**
Duruşmaya katılan ve zaman zaman ağlayarak ifade veren D.K. ise, sanıktan şikayetçi olduğunu söyledi. Evliliğinin 3’üncü ayından sonra şiddet görmeye başladığını belirten genç kadın, birkaç kez ayrıldıklarını ancak ailesinin kendisini tekrar eşinin yanına geri gönderdiğini ileri sürdü. Olay günü ise marketten eve giderken sanığın otomobili köy yoluna çevirdiğini söyleyerek, "Bir mezarlıkta durduk, beni otomobilden indirdi. Öldürüceğini söyleyerek soyunmamı istedi. Korktuğum için soyundum. Daha sonra da bana orada tecavüz etti. Sonra beni eve bıraktı. Boşanma davamız da sonuçlandı. Ancak henüz karar yazılmadı" diyerek şikayetçi oldu. Mahkeme tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. (DHA)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
Samsun baya coştu birinin bu olaya el atması lazım...
samsunda herkes sapıttı heralde suya viagra mı karışıyo nedir bence bir baktırması lazım belediyenin
SAMSUNLUYUM GURURLUYUM
belli oluyor gururunuzdan bu aralar manşetten inmiyorsunuzz...
bende samsunluyum ama bu olayın neyiyle gurur duyyorsunuz anlamış değilim bizim samsunda cahillik almış başını gidiyorrr, yazık senin gibi zihniyetler yüzünden bu durumlara düştü samsun.......
Yaşa sen ya :)
boşansınlar ayrılsınlar,böyle zulummü olur.İnsan ayrılacakta olsa,eşine hiç tecavüz edermi,insanın gözü bu kadarmı döner??
''Sonra öğrendim ki arkadaşlarıyla alkol kullanıyormuş. Geç saatlerde bir doktorla telefon görüşmeleri yaptığını farkettim''- bu olay herşeyi açıklıyor... Allah o erkeğe sabır versin her ikiside suçlu olabilir ama asıl suçlu bayandır, onun suçu erkeği suça teşvik etmiş!
Sherlock Holmes maşşALLAH.Hep kadın suçlu değilmi.Çok şükür bizde erkeğiz ama uçkurumuza sahibiz en azından.Tiğniyetisliztir bunun adı.
kadın boşanmış bu yüzden kocası ona karışamaz. ayrıca nerden biliyorsun kocasının doğru sölediğini? belki kadına tecavüz etti ve bunları uydurup davadan yırtmaya çalışıyor. senin gibiler için bir laf varda şimdi yazarsam bu yorum yayınlanmaz. sen artık kendine yakışan tanımı yaparsın.
haserkek kadının iftira atmadığını söyleyebilir misin? gerçeği Allah bilir bilip bilmeden ne adama ne de kadına hakaret edip saçma sapan yorumlar yapmanın anlamı yok. hep erkek aldatır derler ama erkek neyle aldatır yine bir kadınla.. o yüzden ne kadınlar melek ne de erkekler dürüst. ortada sadece haklı ve haksız vardır..
Kardeşim burada Samsun'u kötülememize gerek yoktur.Ben bunu defalarca dile getiriyorum.Neden bu kadınların çoğu dürüst ve işine ve evine bağlı erkeklere pas vermezler.Kadının biri bana yorumunda iki güzel söze kandıklarını itiraf etti.Ama dürüst çalışan insanlar o kadınlara her zaman güzel sözler söylerler.Bu kadınlar manyaklarla macera için evleniyorlar.Malesef sonuçlarıda kötü oluyor.
adam zevk sahibi beyler....
katılıyorum adam hem zevk hem cesaret sahibiymiş. mezarlık!!
Allahj Belanı versin.
yorumlarınıza katılmamak elde değil samsundan bu tip haberler çok okuyorum uzun zamandır adanayı geçtiler diyebilirim
erke yaşta evlenirsen olacağı bu.. erken yaşta evlenenler erkenden boşanıyor...
son bir kaç yoldır bu tip haberleri açmadan önce iki tahminde bulunuyorum ya adana ya samsun neden böyle anlamadım samsunlular kırılmasın bu genele hitap etmez
adanada tecavüz olayı olmaz saçmalama.tecavüz samsunda cinayet adanada olur....
Kardeşim son bir kaç yıldır demişsin ben son 10 yılı takip ediyorum samsun açık ara lider bu tip şeylerde.Elbet dediğin gibi lafımız akil insanlara değil lakin mantık almıyor.
Suçlar kişiseldir arkadaşlar.Tüm topluma mal edilemez.
güzel hatun..doktorlar boş bırakmaz..kocasıda daha boşanmamış..bence hemsıre ıftıra atıyor
Doktormusunuz :D
evlilik zor iştir. saygı ister,vefa ister , ahlak ister , fedakarlık ister...emek ister
akıl ister akıll
adama sormazlar mı senin ne işin var boşanma aşamasındayken bu adamın yanında diye, bir de sözkonusu yer mezarlık. ev, araba, değil mezarlık.. ilginç gibi kanımcaa...
fantazi
NEDENSE BÜTÜN OLAYLAR SAMSUN'DA OLUYOR.SAMSUN'U HARİTADAN SİLMEK LAZIM :)
samsunun bu tür olaylarda isminin sürekli geçiyor olması fazlasıyla üzücü. Aslında sadece samsun için demekte doğru olmaz. Bir ilin sürekli olarak ahlak dışı olaylarda isminin geçiyor olması oradaki halkın yada belirli bir kesiminin ahlaki çöküntüye başladığının habercisidir. Habere gelince, aynı kategori içerisindeki samsunda geçen haberlerle bu haberi kıyasladığımda, o bölgede yaşayan kızların bu tür iftiralar, eşlerini ilişkiye girdiği için şikayet, erkeklerle ilişkiye girme vs konularında yaygın olduğunu görüyorum. Bence bu kadında bunlardan biri. amaç sadece eşini rezil etmek....
Kardeşim burada Samsun'u kötülememize gerek yoktur.Ben bunu defalarca dile getiriyorum.Neden bu kadınların çoğu dürüst ve işine ve evine bağlı erkeklere pas vermezler.Kadının biri bana yorumunda iki güzel söze kandıklarını itiraf etti.Ama dürüst çalışan insanlar o kadınlara her zaman güzel sözler söylerler.Bu kadınlar manyaklarla macera için evleniyorlar.Malesef sonuçlarıda kötü oluyor.
MEZARLIKTAMI YOK ARTIK
yav arkadaş eski eşi yani neyin tecavüzü oluyorsa tobe yarebi
yinemi SAMSUN...
Haberin başlığını görünce samsun olduğuna hemen anladım.... kadın çalışıyor ya özgürlüğünü eline almış ya koca onun için nedir ki!!!!!! allah adama yardım etsin kadına da azcık namus versin... dua etsin adam öldürmemiş.
on numara yorum
samsung
allah erkeği kadının şerrinden korusun.aman
insan boşanabilir ama ihanet ise boşanma sebebi adamı kahreder, ayıp demiyorum , günah da diyemem yazıklar olsun böyle insanlara terbiyesizlik şeref haysiyetsizliktir.
allahını seven ilgili kurumlar her hangisi ise bu samsunu iyiyce bir ele alıp araştırsınlar.biliyorum tepki olarak cevaplar gelecek kendini bilmez bir kaç kişinin yaptığı koca kente mal edilemez denecek ama istatiskler gösteriyor her şey ortada nedir bu samsunun hali ya.
ıyykkkk zevke bak dusuncesı bıle korknc mezarlıkta SEX !
samsun ıyıce aztın be nedır bu elınızdemı gezıyonuz hayırdır:QQQ
bir erkek namusum dediği karısıyla nasıl sokakta böyle birşey yapar bunu anlayamıyorum çok mu basit namus kavramı hiç mi demedin yaparken bizi biri görse gerçi utanma yok ki mezarlığa girecek kadar aciz ve zavallı
Allah düşürmesin öyle kadına ama, adamın dediği gibi davranışlar sergileyip kocasına karşı soğuk ise ve bunun ardından boşanma davası gibi birşey yapmışsa, bence kocasıda yaşanan büyük abazalık sonucu yakaladığı yerde neticede eşim düşüncesi ile dürtmüştür. Bence birazda bu yönde bakın.
Kardeşim burada Samsun'u kötülememize gerek yoktur.Ben bunu defalarca dile getiriyorum.Neden bu kadınların çoğu dürüst ve işine ve evine bağlı erkeklere pas vermezler.Kadının biri bana yorumunda iki güzel söze kandıklarını itiraf etti.Ama dürüst çalışan insanlar o kadınlara her zaman güzel sözler söylerler.Bu kadınlar manyaklarla macera için evleniyorlar.Malesef sonuçlarıda kötü oluyor.
tamamen toplum yapısıyla ilgili,samsunlu olarak samsundaki genç kızlar gösterip elletmeyenden oldugu için ,samsunumun insanı da gözlerine ve iradesine sahip çıkamıyor .. Ayıp birşey ama tüm samsunda böyle değil yanlış anlaşılmasın
Adamda çok hoşmuş hani :)
GEÇENLERDE BİR KADIN KOCASINI ÖLDÜRMÜŞTÜ.HANİ SOBANIN KABLOSUYLA ÖLDÜRMÜŞTÜ.OZAMAN YORUM YAPAN AKIL YOKSUNU BİR ARKADAŞ =NE YAPMIŞ OLURSA OLSUN KİMSE KİMSEYİ ÖLDÜRMEMELİ,BEĞENMİYORSAN BOŞANIRSIN= GİBİ ŞEYLER YAZMIŞTI.AL İŞTE BOŞAMAK İSTİYORSUNDA NE OLUYOR.BU YİNE TECAVÜZLE KURTULMUŞ.YA SOKAK ORTASINDA BIÇAKLANANLAR NOLCAK.
Aynen yinemi samsun.. çoştular anasını satim.. medeniyet samsundan mı yayılıyo yoksa :DD::D:DD:D:
tecavüz ve taciz haberlerine biz artık aramızda 'samsun haberleri' diyoruz :)
ülke çapında boşanmaların en çok yasandıgı şehir samsun'dur.inanmayan araştırsın.
YAV şimdi kadınlar hemen bu bayanı koruma altına alıp eleştirime eleştiriyle karşılık verecekler fakat BU KADIN boşanma aşamasındaki herifin arabasına neden biner anlamadım gitti..hadi adam zorla bindirse neyse
Ayrılıyorsun neden tecavüz ediyorsun. Hadi tecavüz ediyorsun neden ayrılıyorsun. Bazen çok anlaşılmaz oluyor bizim insanımız...
bu ne saçma yorumdur ya :))) Seviyosun niye ayrılıyosun.Ayrıldın ne hakla tecavüz ediyosun desen eywallah :)
Bdp millletvekili Ahmet Türk'ün Samsun'da iki yıl önce tokatlanarak burnunun kırılmasından sonra bu tarz haberler ne kadar çok gelmeye başladı. Samsun adliye muhabiri kimdir merak ediyorum.Diğer illerde bu tarz şeyler olmuyormu adliyelerde bu tarz olaylar görülmüyormu acaba.Samsun adliye muhabiri ne çok çalışıyor.Yıllar önce olmuş birçok olayın bile duruşma takipleri tekrar tekrar yayınlanıyor.
kaçıran memnun kaçan memnun sonra çıkılıyor yok şöyle yok böyle. Ne o öküz öldü ortaklık bozuldumu?
SOKRATSADNAN teşekkür ederim yorumumu düzelttiğin için Adana da tecavüz yokmuş cinayet varmış övünülecek bir şeymiş gibi cinayet adanada olur demişsin gerçekten bravo
son zamanlarda tecavüzle ilgili okuduğum yüzde doksanı samsundan. hayırdır samsuna neler oluyor..
Allah boşanmadan geriye kalan çoçuklara yardım etsin herkes kendini d şünür velenir boşanır ya çoçuklar
Allah sizi ıslah etsin.
Diğer Haberler