Bu fotoğraf sosyal medyada gündem yarattı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın makamına giden yaşlı bir kadın, bekleme sırasında ayakkabılarını çıkarıp koltuk üstünde uyuyakaldı. Teyzenin bu fotoğrafı sosyal medyada günün konusu olurken, fotoğrafa çok kısa sürede birçok yorum ve beğeni geldi. Başkan Altunay'a vatandaşlar için sağladığı ev ortamında hizmet anlayışından dolayı yine sosyal medya fenomenleri tarafından teşekkür yağdı.

8 Temmuz 2017 14:07
PAYLAŞ
TWITTER
Bu fotoğraf sosyal medyada gündem yarattı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın makamına giden yaşlı bir kadın, bekleme sırasında ayakkabılarını çıkarıp koltuk üstünde uyuyakaldı. Teyzenin bu fotoğrafı ise sosyal medyada günün konusu oldu.

Sultangazi Belediyesi Başkanlık makamında bir vatandaş tarafından yaşlı teyzenin çekilen bir kare fotoğrafı ise sosyal medyadan paylaşıldı. Teyzenin bu fotoğrafına kısa sürede birçok yorum ve beğeni geldi.

Başkan Altunay’a vatandaşlar için sağladığı ev ortamında hizmet anlayışından dolayı yine sosyal medya fenomenleri tarafından teşekkür yağdı.

Okuyucu Yorumları4 yorum
 • 334 Oy
  Görüş açısı çok önemli bende beklemekten uyuyakalmış bi bayan görüyorum
 • 313 Oy
  yazık o koltuk evinde yok ki teyzemin yokluklar içinde yasamis bir ömür boyu sadece hep bir yardım arıyor çıkarlar ev konforu diye utanmadan yazarlar
 • 23 Oy
  O koltuk zaten o kadının,onun vergileriyle alındı .
 • 6 Oy
  @cezaci_1983_rsaaz yavrum thy de bizim vergilerimizle ama kaptan köşküne oturmana izin vermezler. burda anlatılmak isteneni sen de anladın en cahil de . uzatmaya gerek yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.