Bursa'da fuhuş operasyonu! Aralarında hamile olanlar bile var

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yol kenarında fuhuş pazarlığı yapanlara yönelik gerçekleştirilen operasyonda 22 kadın, 8 travesti ve bu kişilerle beraber 2 erkek de gözaltına alındı. Operasyonda gözaltına alınan hayat kadınlarından bazılarının hamile olduğu, buna rağmen fuhuş yapmaya devam ettiği ifade edildi. Öte yandan trafik ekipleri yol kenarında pazarlık amacıyla bekleyen 30 aracın sürücüsüne de ceza kesti.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekipleri; Merinos, Beşyol ile Kükürtlü kavşaklarında otostop yaparak fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edilenlere yönelik operasyon yaptı.

Operasyonda, fuhuş pazarlığı yaptığı öne sürülen 8 travesti, 22 kadın ve onlarla birlik oldukları öne sürülen 2 erkek gözaltına alındı.

Ayrıca trafik ekipleri araçlarıyla yol kenarında pazarlık yapmak amacıyla bekleyen 30 aracın sürücüsüne trafiği tehlikeye atmak suçundan 2 bin 130 TL ceza uyguladı.

Operasyonda yakalanan bazı hayat kadınlarının hamile olduğu, buna rağmen fuhuş yapmaya devam ettiği ifade edildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Yav size ne !! zorla bir olay varsa müdahale et yoksa karışma isteyen iatediğini yapsın kime tecavüz etmişler ??? sen git tecavüzcülerini yakala sakallıları bunları değil devlettt
hamile hamile bide o çocuklar doğacakmı acaba doğarsa nerelere bırakılacak Allah belanızı versin
nefsine engel olamayan erkekler bir gün hiç ummadığınız yerde bir çocuk karşınıza çıkıp sen benim babam mışsın dese???o çocuk kötü amel üzere yaşa ...aman yarabbi ne büyük vebal!!!ya da kadına benim babam kim??dediğinde cevap verememesi ne acı???kendi zevkinize bişeyyapamıyoruz ama lütfen BAKAMIYCANIZ SORUMLULUĞUNU ALAMAYACAĞINIZ ÇOCUK YAPMAYIN!!!
@ceycey_l Çok doğru..En kötüsüde bu durumlarda kardeşlerin birbiriyle tesadüfte olsa evlenebilme yada ilişki olasılığının olması.
Kadını erkeği para istiyor. gelsin de nereden gelirse gelsin. En kolay yol da fuhuş. Devletin kızıyor olması belki de vergilendiremediği içindir.
Allah belanızını versin diyeceğim ama vermiş zaten
Parayı verene oranızı bile acıyorsunuz yakalanınca niye yüzünüzü örtüyorsunuz ki?
EKONOMİNİN ÇÖKÜŞ RESMİ BUNLAR. İŞSİZLİK VE GEÇİM DERDİ SEKS EKONOMİSİNİ DOĞRUR. YAKALA, YİNE SOKAĞA SAL. KORUMA EVİ, ISLAH EVİ GİBİ TEDBİRLER YOK. MADDE BAĞIMLILARI İÇİN DE AYNI DURUM.
ÜLKEYİ BU HALE GETİRENLERİN SUÇU YOK MU?
@neco6244 ülkeyi bu hale getiren kimmiş başkan ? :)
bu kötü yola düşmüş düşürülmüş bir şekilde bu noktaya gelmiş insanlara toplum olarak vatadanşlar bizler ve devlet mutlaka yardım etmeli fuhuş genel ev batağını yasaklamalı ortadan kaldırmalıdır.
Ne diyolardı o meşhur videoda " Bursa çocuğuyum.. her yerde..." :)))))
Diğer Haberler