Çalıştığı hastaneye eşi kanlar içinde getirilince kriz geçirdi

Karaman'da temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastaneye inşaattan düşen eşi getirilen kadın sinir krizi geçirdi. Kanlar içinde getirilen adam kurtarılamadı.

Karaman'da inşaat işçisi 53 yaşındaki Hüseyin Gökçe, çalıştığı inşaatın 4'üncü katından toprak zemine düştü.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ağır yaralan Gökçe, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan Selda Gökçe, eşini sedye üzerinde kanlar içinde görünce sinir krizi geçirdi. Hüseyin Gökçe, acil serviste doktorlar tarafından yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

SEDYEYE YARDIM ETMEK İSTEDİ

Olay, bugün saat 09.50 sıralarında Hacı Celal Mahallesi 540'ıncı sokakta bulunan bir inşaatta meydana geldi. Hüseyin Gökçe, 4 katlı inşaatın son katında çalıştığı sırada dengesini kaybedip toprak zemine düştü. Ağır yaralanan Gökçe, arkadaşları tarafından çağrılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Gökçe, ambulanstan indirilip, acil serviste alındığı sırada hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan Selda Gökçe de sağlık görevlilerine yardım etmek istedi.

KANLAR İÇİNDE GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Ancak sedyede kanlar içindeki yaralının eşi olduğunu fark edince şoke oldu. Daha sonra sinir krizi geçiren Selda Gökçe, mesai arkadaşları tarafından sakinleştirilmeye çalıştırıldı. Hüseyin Gökçe ise doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Selda Gökçe, acı haberle bir kez daha yıkıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Allah sabır versin. Eşinin de makamı Cennet olsun.
Allah rahmet eylesin çok zor bir durum
Çok acı verici olmuş ALLAH sabırını versin ALLAH rahmetetsin
Allah çok acımasız ve çok adaletsiz! Bizi yakmak için fantezilerinden yararlanıp cennet cehennem yarattın bizi yakmak için elinden geleni yapıyorsun bizimle uğraşma artık sana baş kaldıran şeytan biz neden başkası yüzünden böyle acılar çekiyoruz beni irademle yaratmadın ben istedim diye gelmedim buraya neden hem bu dünyada hemde öbür dünyada cehennemi razı görüyorsun bana!
@avci_2017 ALLAH seni affetsin desem korkarımki ben günaha girerim.Unutma bre kafir ALLAH'ın dediği olur. Sen ise bu sözlerinle ancak cehennemin dibinde kendine yer hazırlasın.
@avci_2017 ay hala bu devirde varsınız allahım ya uzay çağında bütün dünya bilim insanları yüce yaratıcının varlığını öve öve bitiremiyorken artı öbek öbek insanlar islamiyete girerken bi tanesi çıkıyo işte çerez bizde maalesef onun farkına varıyoruz yazık vallahi bize yazık yaa
@avci_2017 Kardeşim gerçekten zor bir durum ama isyan etme yine de, şeytana da uyma..belli ki çok üzüldün, kendi yaraların da vardır, İnşallah düzelebilecekler düzelir diğerleri içinde sabır...
Allah'ım. Sınav dünyası işte. Allah sabırlarını arttırsın.
Allah sabrı cemil versin inşlh
Olan hep garibana oluyor. Yazık.
Diğer Haberler