Cinsel istismar zanlısı: Pantolonumu indirince yanlış anladılar

Zonguldak'ta 13 yaşındaki zihinsel engelli erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Ersin D.'nin yargılanmasına başlandı. Ersin D. suçlamaları kabul etmedi. Zanlı, 'Su alması için 1 lira para verdim. Halı saha önüne geldim. O da maç izliyordu. Ben tuvalet için pantolonumu indirince, yanlış anlaşılmadan dolayı bana saldırdılar. " dedi.

Cinsel istismar zanlısı: Pantolonumu indirince yanlış anladılar

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, geçen yıl ekim ayında meydana gelen olayda inşaat boyacısı Ersin D., iddiaya göre zihinsel engelli Ş.K. adlı erkek çocuğu, 'Sana tablet alacağım' diyerek Yeni Mahalle'deki futbol sahasının arkasına götürdü. Burada çocuğa cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen Ersin D., mahalleli tarafından fark edilince tekme tokat dövülerek polise teslim edildi.

Hastanedeki tedavisi ardından tutuklanan Ersin D., hakkında Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, 'Beden ve ruh sağlığı bakımından kendisini savunamayacak kişiye karşı cinsel istismar', 'Cebir ve tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından yargılandığı davada hakim karşısına çıktı.

'Pantolonumu indirince yanlış anladılar'

Suçlamaları kabul etmeyen Ersin D., "Bir arkadaşın evinde boya yapıyordum. Akşam işim bitince bira aldım ve halı sahaya doğru giderken daha önce tanımadığım bir çocuk yanıma gelerek kendisine su almamı istedi. Ben de su alması için 1 lira para verdim. Halı saha önüne geldim. O da maç izliyordu. Ben tuvalet için pantolonumu indirince, yanlış anlaşılmadan dolayı bana saldırdılar. 8 aydan bu yana ceza evindeyim asıl mağdur olan benim" dedi.

Tahliyesini talep eden Ersin D.'nin tutukluluk halinin devamına karar verildi. Mahkeme heyeti, koruma altına alınarak yurda yerleştirilen Ş.K.'nın ifadesinin alınması ve dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Hadım edin tüm dürtülerini öldürün sonra salın gitsin bunları
sana gönderelim de bak!!! salıverin diyor yaa kardeşin galiba
Çakal pantolon wc önündemi indirilir yoksa wc ye girdikten sonramı çakal herif namussuz arsız
Tecavüzcüler kovuşunda 1 hafta ceza verin.Aklı gelir başına.
cezaevinde pantolonunu indirirsin onlar seni iyi anlar
KIZ OLSAYDI AAKKEPPE SENİ EVERİR KURTARIRDI ....
Bu Topluma Bu Millete Neler Oluyor Küçük Yaştaki Çocuklara Ne Erkeği Kızı Ayırt Etmeksizin Pis Bir Şekilde Göz Koyuyor Yazık Ya aileler çocuklarını nasıl cıkarsınlar dışarı miğdeleri nasıl kaldırıyor nasıl bi insansınız siz Hiç Yoktan Allahın Yarattığı Pırlanta Gibi Çocukları Karartıyolar Öyle Bir Ceza Gelmeli ki Cesaret Edemesinler
Diğer Haberler