Çocukları hedef alan gaspçı dövmelerinden yakalandı!

Konya'da 2 çocuğun para ve cep telefonunu bıçak zoruyla gasp ettiği öne sürülen 20 yaşındaki Muhammed Osman Demir, el ve boynundaki dövmelerden yola çıkılarak kimliğinin tespit edilmesi ardından kovalamaca sonucu yakalandı. Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda Muhammed Osman Demir’in 8 Temmuz günü merkez Karatay ilçesi Nakipoğlu Mahallesi’ndeki bir otomobilden hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Olay, 10 Temmuz günü saat 22.30 sıralarında merkez Meram ilçesi Şükran Mahallesi’nde meydana geldi. Eren Yarımbay ve İbrahim Efe Kocabaş’ın yanına gelen tanımadıkları bir kişi kendilerinden sigara, bozuk para ve cep telefonu istedi. Yarımbay ve Kocabaş sigaralar olmadığını söyleyince şüpheli, bıçak tehdidi ileÿüzerini aradı.

Şüpheli, her iki çocuğun üzerinde bulunan 25 lira para ile 1 cep telefonunu alarak kaçtı. Bu anlar bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Polis merkezine giderek şikayette bulunan Yarımbay ve Kocabaş, ifadelerinde ellerinde ve boynunda dövmeleri bulunan tanımadıkları bir kişinin paraları ve telefonu gasp ettiğini söyledi.

Asayiş Şubesi’ne bağlı Güven Tim ekipleri, dün akşam saatlerinde merkez Karatay ilçesi Nakipoğlu Mahallesi İstanbul Caddesi’nde devriye görevi yaparken, eşgale uygun elleri ve boynunda dövmesi bulunan bir şüpheliyi durdurmak istedi. Polisin ’dur’ ihtarına uymayarak kaçan şüpheli kovalamaca sonucu yakalandı. Gözaltına alınan Muhammed Osman Demir’i, Yarımbay ve Kocabaş teşhis etti.

Kullandığı bıçakta üzerinde bulunan Demir’in poliste çok sayıda suç kaydı bulunduğu belirtildi.

Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda Muhammed Osman Demir’in 8 Temmuz günü merkez Karatay ilçesi Nakipoğlu Mahallesi’ndeki bir otomobilden hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Sağlık kontrolünden geçirilen Demir’in Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Alın ifadesini salın dışarı
şimdi bu adam yine serbest kalacak yine işlerine devam edecek bebelerden bıçak zoruyla gasp yapacak cesaret alacak kadınlara yetişkinlerede saracak en sonunda milli hırsız olacak eskiden gasp direkt 25 yıldı
şeriat şart
@dr.alper hangi cemaat ya da tarikattansın
ifadesini bile almayın çünkü ismi Muhammet.
Denetimli serbestlik nasıl adalet anlayışı var defalarca suç işlemiş hala ıslah edilecek diye bekleyen zihniyet
1 gün yatsın dişimi kırarım! allah belasını versin ceza vermeyen köpeklerin
Adının Hakkını Veremeyen Mahluk 2 Dövme 1 Faça Attın mı Herkes Korkar Havası İle Ortalıkta Dolaşan Enik Sürüsü Su Testisi Su Yolunda Kırılır, Konya Gibi Kutsalı Olan Bir Memlekette Bu Tür Olayların Artması Çok Üzücü, Ceza Sistemimiz Çok Kötü, Eğer Bir Anayasa Değişikliği Olacaksa Bu Ceza Sistemini Kökten Değişin, Çalanın Elini Tecavüz Edenin Uzvunu Kesin, Kesin ki Sokaklarda Dolaşan Çocuklarda Kadınlarda Erkeklerde Huzurlu Dolaşsın..
konya adana hiç fark etmez
Ellerini kesin bir daha yapmaz
bled 4 son perdesi galiba vampiler sinema da
bunları acımadan öldüreceksin hayatta bi amaçları olmayan hayvandan da aşağı insan kılıklı yaratıklar
YARIN DIŞARDA
1-İsmine değil fiiline bakalım, 2-Peygamber efendimiz SAV.kızım FATIMA dahi olsa suçluya aynı muameleyi yapardım derken bize ne isminin ne olduğundan. 3-Vücuduna dövme yapanın zaten akıl sağlığı kesinlikle yerinde değildir.
Diğer Haberler