Derince'de 14 yaşındaki kıza cinsel istismara 3 gözaltı

Kocaeli'nde, jandarmanın 2 kişinin 14 yaşındaki kızla ormanlık alandan dönmesinden şüphelenmesiyle, kızın biri sınıf arkadaşının ağabeyi olmak üzere 3 kişinin cinsel istismarına uğradığı ortaya çıktı.

Derince İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ormanlık alandan gelen otomobili durdurdu. Kimlik kontrolü yapıldığı sırada kız çocuğunun kimliğinin olmadığı görüldü.

SINIF ARKADAŞININ AĞABEYİ VE ONUN ARKADAŞLARI

Jandarma, 14 yaşındaki C.G.'nin ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğunu tespit etti. C.G. sınıf arkadaşının 25 yaşındaki ağabeyi U.E.'nin cinsel istismarına uğradığını, daha sonra U.E.'nin arkadaşları 25 yaşındaki Y.G. ve 24 yaşındaki M.B. ile tanıştığını, Y.G.'nin arkadaşının evinde cinsel istismarda bulunduğunu, M.B.'nin ise ofisine ve evine götürerek cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

ANNESİ KABUL ETMEDİ

Otomobilde bulunan Y.G. ve M.B. gözaltına alınırken, U.E. ise jandarma ekiplerince evinde gözaltına alındı. Derince İlçe Jandarma Komutanlığı'nda ifadeleri alınan 3 kişi 'çocuğa cinsel istismar' suçlamasıyla Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi. 3 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Babası cezaevinde olan, boşanarak yeniden evlenen annesi ile birlikte yaşayan C.G.'yi annesinin kabul etmemesi üzerine yurtta kalması için çalışmalar başlatıldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
insanlıktan yoksun kendini adam zanneden,müsfertteler.bir insanın savunmasız ve çaresizliğinden faydalanmaya çalışan. hayvanlar.
ALLAH BELANIZI VERSIN DENCEK BIRSEK YOK
Bi bitmediler diyecektim, baktım bitmek ne demek çoğalıyorlar. Çocuklarınıza sahip çıkın, elinizden geldiğince aileye düşer önce görev. Yoksa millet şeyinin sevdasında aç kurt misali.
Akraba sahip çıkar, kızıma karışmayın...Anne sahip çıkmaz çocuğu istemez...Ülke suçludur bu durumda...Böyle şerefsizlerin eline yem etmiş çocuğu...Heryerde bu haberleri okuyoz artık nasıl bir şerefsizlik döner oldu ülkede...
Pislik heryerde pislik
annesi kabul etmıyo hale bak ya o kız ne yapsın kurt kapanında
İsimleri ifşa eder misiniz öğrenelim bu şerefsizleri
Diğer Haberler