Diyarbakır'da bebeğini öldürüp sokağa atan kadın bulundu

Diyarbakır'da bir kadın eniştesiyle yaşadığı yasak aşktan doğan bebeği öldürüp çuvala koydu. Anne, bebeği sokağa atıp kaçtı.

Diyarbakır'da bebeğini öldürüp sokağa atan kadın bulundu

Diyarbakır'da 5 yıl önce boşanan 2 çocuk annesi 32 yaşındaki Birsen Taşer, 47 yaşındaki eniştesi Hüseyin Bayhan'la yaşak aşk yaşıyordu. Taşer, bu ilişkiden hamile kaldı.

Genç kadının hamile olduğunu kimse anlamadı çünkü karnındaki şişliği soranlara kistinin olduğunu söyledi. 9 ay sonra sancıları başlayınca, eniştesiyle birlikte özel bir hastaneye gitti ve burada doğum yaptı. Genç kadın akrabalarına ise kist ameliyatı olduğunu söyledi.

BİR GÜNLÜK BEBEĞİ BOĞDULAR

Hastaneden çıkınca da bebeğiyle evine gitti ama onu kimsenin görmesini istemiyordu. İkili korkunç planı da evde yaptı. Yasak aşk sonucu dünyaya gelen kız bebekten kurtulmak için onu öldürmeye karar verdiler. Çift iddiaya göre bir günlük bebeği önce boğdu, ardından sarı poşete koyup sokağa bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Ben adama karşı biriyim. Ama bunları idam etmeyip ödediğimiz vergilerle cezaevinde besleyelim mi...!
Bugün yetiğin hurmalar yarın gelir tırmalar hiç duymadınmı, birde allah rızası için allahın emirlerini uygulasanız hiçbir sorun yaşamassınız ama kim yapacak, dua etki şeriat yasaları yok bir kaç yıl sonra çıkarsın devam.
Ne olur bu millete azmış karı yaptın evlen bari o sabi nin günahı ne işte bu yüzden bu millet hep gün yüzü görmüyor
önce bunlar hallolsun ki sıra gelsin evet hayır a daha bunlar olmadan çok erken evet için.
Bunları yapanlar insan olamaz
Diğer Haberler