Eylül’ün annesi Şerife Yağlıkara'dan o iddialara yalanlama

Cinayete kurban giden Eylül’ün annesi Şerife Yağlıkara açıklamalarda bulundu. Çocuk katillerinin idam edilmesini isteyen acılı anne “Onlara hapis hayatı bile fazla, asılsınlar” diyerek gözyaşı döktü. Anne Yağlıkara, katil zanlısı Uğur Koçyiğit ile aralarında husumet bulunduğu iddialarını da yalanladı.

Eylül’ün annesi Şerife Yağlıkara'dan o iddialara yalanlama

Cinayete kurban giden Eylül son yolculuğuna uğurlandı. 3 çocuğundan en küçüğünü kaybeden anne Şerife Yağlıkara Akşam gazetesinden Doruk Çakar'a açıklamAlarda bulundu.

Çocuk katilleri için idam isteyen anne Yağlıkara, “Kızımı öldüren caninin en ağır şekilde cezalandırılmasını, asılmasını istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ricam, çocuk katilleri için idam cezası gelsin. Meleğime kıyanlara hapis hayatı bile fazla. Çocuk katilleri hapisten çıkınca yine aynısını yapacak. İdamın getirilmesini, başka annelerin canının yanmamasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

ABLASI SINAV GİREMEDİ

Eylül kaybolunca büyük kızının da Bursa’dan Polatlı’ya geldiğini belirten Yağlıkara, “Buraya gelince üniversite sınavına giremedi. Onun için bir sınav hakkı tanınmasını da istiyorum” dedi.

O İDDİALARI YALANLADI

Anne Yağlıkara, katil zanlısı Uğur Koçyiğit ile aralarında husumet bulunduğu iddialarını da yalanladı: Aramızda akrabalık da husumet de yok. Olayın yaşandığı gün o cani annesiyle bizim bahçemizde geziyorlardı., sohbet ettik. Soframızda yemiş içmişlikleri var. Bu kadar nefret edecek, kızımı öldürecek kadar ne yaptık onlara?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ALLAH sabır versin aileye ;(
Katile mükafat cezaevleri.. Adalet ya gel ya da yok ol. Orta yol yok.
yeter gelsin artık şu idam neyi bekliyorsunuz hala
birileride oy için af desin dursun ne ala memleket
Böyle bir sapık yetiştiren ve onun arkasında duran anneye de lanet olsun :(
herşey iktidar partinin dudaklarının arasında. refarandum yapsınlar idam için. bence %100 idam onaylanır. bu tarz insanların yaşamaya hakkı yok
allahım ailesi ve yakınlarına sabır ver
Bu gibi canilere hapis bile büyük ödüldür. Bunlara hapis deyil bunların yaşama haklarını ellerinden almak lazım bunlara idam lazım ibreti âlem olsunlar.
Sn.Cumhurbaşkanım..bu acılı annenin lütfen bu idam talebini değerlendirip yasayı bir an önce çıkarttınız.AB şunu der ABD de şunu der bunlara takılmayın hepsinin canı cehenneme..!!
bahçeli hala af diyormu.
@mellidokuz Af bunlar için mi dedi.
hapis bu caniye ödüldür İDAM r.t.e hükümeti için 2 dk sadece bahanesi yok bu işin
Diğer Haberler