Fuhuş operasyonunda yakalanan 23 kadından 7'si hamile çıktı

Bursa'da Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan operasyonda, fuhuş yaptıkarı gerekcesiyle gözaltına alınan 23 kadından 7'sinin hamile olduğu ve bu halde fuhuş yapmaya devam ettikleri ortaya çıktı. Emniyete götürülen şüphelilere, Kabahatler Kanunu uyarınca 227'şer lira para cezası uygulandı. Bu kadınların, anlaştıkları erkeklerle boş arazilerde veya araçların içinde birlikte oldukları kaydedildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, geçen perşembe gecesi yol kenarlarında ve caddelerde, otomobilleri durdurarak fuhuş pazarlığı yapan kadınlar ve travestilere yönelik operasyon düzenledi. Polis, fuhuş yaptığı gerekçesiyle 23 kadını ve 2 travestiyi gözaltına alındı.

Emniyete götürülen şüphelilere, Kabahatler Kanunu uyarınca 227'şer lira para cezası uygulandı. 23 kadının yapılan muayenesinde 7'sinin hamile olduğu ve bu halde fuhuş yaptıkları ortaya çıktı. Bu kadınların, anlaştıkları erkeklerle boş arazilerde veya araçların içinde birlikte oldukları kaydedildi. Kadınlar para cezasının ardından serbest bırakıldı.

6 AYDA 468 BİN LİRA CEZA

Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 2017'nin ilk 6 ayında gerçekleştirdiği operasyonlar ile 2 bin 63 kadın ve travestiye 468 bin 52 lira para cezası uygularken, fuhuşa aracılık eden 58 kişi gözaltına alındı. Polis, bu süre içersinde fuhuş yapılan 93 evi de mühürledi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ÇOK CAYDIRICI OLMUŞ CEZA 227 TL
yaktığınız mazot parası değil 227 tl bu ne lan ya bırakın yakalamayın ya da cezayı akşam yemeği hesabı ile eş tutmayın
BAYA CAYDIRICI BULDUM
siz cocuk yapın sıkıntı yok bu millet devlet sizin cocuklara bakar nasılsa bakmaya alıştık:)memleket onun bunun ccocuklarından geçilmiyor zaten :)
alın işte zevkine yapmıyolar bu o.lar para için bunların doğuracağı çocuktan nolur kürtajda yasak dedi c.b nasıl olcak memleket p.ç doldu zaten yeterince cezalarda çok vahim bir daha kesin yapmazlar korkudan 227 tl cayarlar dümenden ama adres değişir boş yer çok 2 müşteriye bedava vermiş olurlar en çok :)))) bu yoruma b.k atcak adam adam değil yalaktır onuda yazayımda
@eros1668 kız olursa sermaye erkek olursa pezo
Diğer Haberler