Gözlerine sürme çekip katletmiş!

Edirne'de torunlarının öldürdüğü iddia edilen yaşlı çift toprağa verilirken, cinayet hakkında şoke eden detaylar ortaya çıkmaya başladı. Cinayet öncesi gözlerine sürme çektiği gözlenen Oğuzhan Selçuk'un ifadesinde herkesin ölümü sonrası huzuru bulacağını belirterek, "Dedemi bıçakladığımda içinden kurtlar çıktı, babaannemin de içinden yılan çıktı" dediği belirtildi. Selçuk, Cinayet Büro ekiplerine verdiği ifadede ise, cinayeti, kendisine büyü yapan metafizik varlıkların işlediğini söyledi.

Gözlerine sürme çekip katletmiş!

Zeynel (74) ve Firdevs Selçuk (74) çiftinin cenazeleri Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi morgundan alınarak Lalaşahin Paşa Camisine getirildi.
Yaşlı çift öğle vaktinde burada kılınan cenaze namazı sonrası Yenişehir Mezarlığı'nda gözyaşları arasında defnedildi.

Bu arada babaanne ve dedesini öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan torun Oğuzhan Selçuk da kan örneklerinin alınması için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine polis eşliğinde getirildi.

Annesi vefat eden ve babasının terk etmesi sonucu 3 yaşından bu yana babaanne ile dedesiyle yaşayan Oğuzhan Selçuk'un (22) Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerine verdiği ifadede kendisine büyü yapan metafizik varlıkların cinayeti işlediğini ifade ettiği öğrenildi.

Cinayet öncesi gözlerine sürme çektiği gözlenen Oğuzhan Selçuk'un ifadesinde herkesin ölümü sonrası huzuru bulacağını belirterek, "Dedemi bıçakladığımda içinden kurtlar çıktı, babaannemin de içinden yılan çıktı." dediği belirtildi.

NELER YAŞANDI?

İddiaya göre, 1. Murat Mahallesi'nde bir apartmanda oturan Zeynel (74) ve eşi Firdevs Selçuk (74) birlikte kaldıkları torunları Oğuzhan Selçuk (22) ile henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başlamış, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Oğuzhan Selçuk, mutfaktan aldığı bıçakla dedesi ve babaannesini çeşitli yerlerinden yaralayarak evden çıkmıştı.

Apartmanın önünde halası Çiğdem Selçuk ve kuzeni Barış Esendemir ile karşılaşan şüpheli, bu kişileri de bıçakla yaraladıktan sonra olay yerinden kaçmıştı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri, evde yaptıkları incelemede dede ve babaannenin öldüğünü belirlemişti.

Ağır yaralanan Çiğdem Selçuk ve Barış Esendemir ise sağlık ekipleri tarafından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmıştı.
Öte yandan olay sonrası bir internet kafeye giden şüpheli Selçuk, bilgisayarda oyun oynarken polis ekipleri tarafından yakalanmıştı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ondan kurt çıktı bundan böcek çıktı diyerek deli raporu alacak sözde yırtacak atın içeri çürüsün.
Ondan kurt çıktı, bundan yılan çıktı ile paçayı kurtaramazsın asıl sana girecek yılanı düşün hele içeri gir sana ne yılanlar girecek.
Ülke olarak psikolojik sorunlarımız var.. Ve bu sorunlar diğer insanlar gibi sadece kendi hayatına zarar değil diğer insanların hayatlarına zarar verecek şekilde oluyor.. Ülkenin derhal bu konuyla ilgili bir plan hazırlaması gerekiyor.
Ayak yapıyor
İnsanlara ne oluyor
ayak yapmıyor gerçekten bir psikiyatrı hastası ama en kötüsü de 2 yıldır müridi olduğu nakşibendilerin semerkand isimli tarikatta ki sözde abilerinin kendisine sen genç adamsın ilaçlar seni uyuşturuyor gibi telkinlerinden dolayı ilaç kullanımı bırakıp hacamat gibi tehlikeli uygulamalara gitmesidir. Türkiye cumhuriyetinde en az bonzai kadar hatta daha tehlikeli durum tarikatlardır. gözlerinde ki sürmede tarikatın sünnettir diye öğrettiği bir şeydir.beyin bırakmıyorlar insanlarda.ama basında çıkan kurt çıktı yılan çıktı ifadeleride yalandır. İfadesi bile ancak dün akşam alınabildi.
@serpil_1976_avfbd sen ilaçların faydasının olacağını mı zannediyorsun sadece sakinleştirip uyuşturup bağımlı hale getiriyor belli bir zaman sonra da beyin başka bir dünyada yaşamaya başlıyor yani anlayacağın doktorun ilaçların hiç bir faydası yok
valla ilaçlarını kullandığı işe girdiği iyi olduğu zamanları oldu ama.çalışıyordu namazını kılıyordı herşeyi karındaydı ama ne zaman tarikata gitmeye başladı yoldan çıkmaya başladı ilaçlar tam olarak iyilişetirmez belki ama dengesini sağlıyordu.yüzü tertemiz berraktı birde bu resme bakın
Diğer Haberler