Hastanede mide bulandıran olay!

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin kantininde 13 yaşındaki zihinsel engelli P.C.'yi taciz ettiği iddia edilen 34 yaşındaki O.D., gözaltına alındı.

Olay, saat 17.00 sıralarında, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin kantininde meydana geldi. Bir yakının yanında refakatçi olarak bulunan O.D., hastane kantininde zihinsel engelli P.C. isimli kız çocuğunu, iddiaya göre öpmek istedi.

O.D., ardından P.C.'ye evlilik teklifinde bulundu. P.C.'nin durumu yakınlarına anlatması üzerine arbede çıktı. Araya giren özel güvenlik görevlileri, O.D.'yi kantinden alarak hastane polisinin olduğu bölüme getirdi.

Bir süre ortalığın sakinleşmesi beklendikten sonra O.D., polis merkezine götürüldü. Gözaltına alınan O.D.'nin sorgusunun sürdüğü belirtildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ülke tamamen sapıklar ve hırsızlar ülkesi oldu malesef
Hazır hastanedesiniz. Hadım edin gitsin.
taciz ve tecavüzcüleri ( suçları ispatlı olacak şekilde) çükünü kesin bakalım bidaha yaparlar mı
Şehrimden utanır oldum??c?'?c
idam istiyoruz!!!
müslümanın olmadığı bir yerde yaşamak lazım ama onada imkan lazım galiba bu sapıklarla yaşayacağız ömür boyu
neyse uzatmayın düzce müslümanın en çok olduğu şehirlerden biri tüm tarikatların şubeleri açılmışv olanlar normal ah bu olay tuncelide eskişehirde artvinde izmirde trakyada olsaydı kıyamet kopardı karaman gibi bir seferse bir şey olmaz bırakmışlardır adamı işine terfi alarak döner
@garipuyar tabi oralarda ilişki serbest herkes özgür çagdaş kimin eli kimin cebinde belli değil özgürlük var nede olsa diğer şehirler yobaz islamcı tarikatçı bağnaz gerici vatan hani koyun kömürcü makarnacı aç olduklarından böyle yapıyorlar saydığın yerler de her sey mevcut ihtiyac yok bak sen adamlar yanlış yapıyor sizi örnek alsınlar
Diğer Haberler