Hatay'ın Hassa ilçesinde konuşma engelli 6 yaşındaki Ufuk Tatar kayboldu! Arama çalışmaları başladı

Hatay'ın Hassa ilçesinde ailesiyle birlikte yakınlarını ziyarete gelen konuşma engelli 6 yaşındaki Ufuk Tatar, Amanos Dağı eteklerindeki ormanlık alanda kayboldu. Ufuk’u bulmak için karadan ve havadan arama çalışması başlatıldı.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yaşayan Muhammed Tatar, bugün ailesiyle birlikte Amanos Dağı eteklerinde yer alan Hassa’nın kırsal Arpalıuşağı Mahallesi’ndeki yakınlarına ziyarete geldi.

KARDEŞİYLE EVİN YAKININDAKİ SU KAYNAĞINA GİTTİ

İddiaya göre, saat 15.00 sıralarında Muhammed Tatar, 6 yaşındaki konuşma engelli oğlu Ufuk ve kardeşiyle evin yakınındaki bir su kaynağına gitti. Kardeşiyle birlikte kaynaktan su doldurduğu sırada oğlu Ufuk’un yanında olmadığını fark eden Tatar, jandarmayı arayarak yardım istedi.

ufuk tatar

AFAD VE 112 ACİL SERVİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

Bölgeye sevk edilen jandarma, AFAD ve 112 Acil Servis ekipleri, kayıp Ufuk Tatar’ı bulmak için çalışma başlattı. Mahalle sakinlerinin katıldığı aramada Drone ile de havadan destek veriliyor. Ekiplerin arama çalışması devam ediyor.


Okuyucu Yorumları 13 yorum
Yahu aileler bu çocukları 1 dk bile yalnız bırakmaması gerektiğini bilmiyorlar mi yazık değil mi? Ne olur son olsun sağ salim bulunur insaallah
kınamak gibide olmak istemem ama lütfen çocuklarımız kendilerini koruyacak yaşa gelinceye kadar çocukların eğitimini ve gelişimini sağlayın saldım çayıra mevlam kayıra olmasın Allahın emaneti çocuklarımızı koruyalım kollayalım her an ve herzaman gözümüz be aklımız onlarda olsun zamanla alışkanlık oluyor ama malasef zaman kötü ciddi tedbirler alınmalı sosyal medyadan pedofoli listesi emniyet tarafından dikkatle takip edilmeli ve izlendikleri hissi uyandırılmalılar be uyarılmalılar. tehtit altında olmaları bu tür ruhlara yanlış yaptırmaz gibi düşünüyorum he birde tabi idam şart.
Vayy yavrum. Allahım, hemen bulunur inşaallah
Arkadaş o kadar haberden sonra bi sürede olsa gözünüzün önünden ayırmayın şu çocuklarınızı ya.. ne sorumsuzluktur bu
Yetişkinlerin çocuk kadar akillari yok Allah yardimetsin bulunur inşallah
ya arkadaşım ne olur şu çocuklarınıza sahip çıkın ! yeter artık ! küçük yaştaki çocukları niye başıboş bırakıryorsunuz etraf bozukdu gözünüzü seveyim anne babalara sesleniyorum burdan! benimde 3 evladım var yaşları 2-4-7 yaş inanın tuvalete bile tek göndermiyorum!allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın.
ne oldu birden bire hergün çocuklarımız kaçırılıyor öldürülüyor ne oluyor yahuuuuuuu?
ne oluyor bu millete neden insanlığımızı kaybettik bu kadar.
allah korusun inşallah tez zamanda bulunur
Bu Ne Dir Hergün Acıı Hergün Üzülüyoruzz canımız Acıyorr. Cocuklarınıza Sahip Cıkın kardesim. Arkanıza bi bakın yürürken cocuklarınızın ellerini bırakmayın. 5 dakkadi bi evladım nerdesin die seslenin Yeter yaa , Nasıl Kaybedersiniz Kücücük Cocukları
Allah'ım sen yardımcısı ol
bune yaaaa..
TÖBE TÖBE. Beee Adam çocuğun başına gelen ortada. idam şart diyorsun.Ne alaka haberle Şu dediğinin be Adam. Bi kere Islamda Allahın verdiği canı almak Allaha mahsus.Yarin idam gelse hepiniz para için birbirinize düşüp devleti adaleti araç kullanıp birbirimizi ipe götürüreceksiniz. Biz tarlada şurda burda ateş çıkmasın otun içinde börtü böcek yanmasın günah diye uğraşıyoruz. Sizde kendinize cellat arıyorsunuz.Yok idam gelsin bilmem ne. Önce sen bi kendine sor kaç duayı ezbere biliyorsun en son ne zaman okudun. Insanliga böyle haklar çağırmak nedir yaa.
Diğer Haberler