Hatay'da olaylı gece!

Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da, 'Gezi Parkı' olaylarında Eskişehir'de hayatını kaybeden Hataylı Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünü protesto eden grup, polisle çatıştı.

ADEM KARAGÖZ HATAY (İHA) - Akşam saatlerinde Antakya Uğur Mumcu Alanı'nda toplanan grup, ellerinde pankartlarla slogan atarak Armutlu Mahallesi girişine kadar yürüdü. Armutlu mahallesi girişindebarikat kurarak polise taş ve bilye atan gruba, polis biber gazı ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Ara sokaklara kaçarak yeniden toplanan grup, Armutlu Mahallesi girişinde ateş yaktı.Polise havai fişek, taş ve bilyeler atan gruptan bazılarının saldırılarını, apartmanların çatılarından ateşe verdikleri eşyaları TOMA ve zırhlı araçların üzerlerineattılar. Gösteriler son buldu.

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
sokacam parkınıza o olacak
çok iiyi yapmışlar akp şidet uygulatırsa yandaş polislerine halk da karşılığını çok iyi verir zaten bu polis bu miletin polisi olmatan çıkmış akp nin milis güçü gibi hareket ediyor tayyoşta şidet uygulayan şidet görür diyor yani şidetii ugulayan şimdi polis ise bu halkta onun anladıgı dilden konuşmayı bilir tabi. biz bu ülkeyi yedi düveleye yedirtmedikte tayyoşun milis güçü olan polisemi yedirticez.tayoşunda sonu geldi ilk seçimlerde sandıga çivilenicek birdaha gün yüzü görmemek üzere.. ve bu halk ona lahanet ediçek o 5 tane aldırdığı can onu cehenemdeki zebanilere vericek onlarda işini bilir
hainler ve geziciler karşı karşıya hani kardeş kavgasıydı yav bu
Diğer Haberler