Hırsızın kolunda 'suçlu kim' yazısı

Adana'da hırsızlıktan 103 suç kaydı bulunan bir kişinin, kolundaki "Suçlu kim" yazısı, polisi bile şaşırttı.

Hırsızın kolunda 'suçlu kim' yazısı

Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi, Dumlupınar Mahallesi'nde bir eve tırmanarak giren Mazlum Ö. (18), hırsızlık yapmak isterken ev sahibinin uyanmasıyla kaçtı.

Ev sahibi de polisi arayarak evine hırsız girdiğini söyleyip, şahsın eşkalini verdi. Bunun üzerine polis yaptığı araştırmada, zanlının Mazlum Ö. olduğunu belirledi. Gözaltına alınan şahsı, ev sahibi de teşhis etti.

Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen zanlı, hırsızlık girişimde kaldığı için hırsızlık suçundan aranması olmasına rağmen tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Öte yandan, zanlının kolundaki yazı polisleri bile şaşırttı. 18 yaşında olmasına rağmen hırsızlık suçundan 103 kaydı bulunan Mazlum Ö.'nün kolundaki "Suçlu kim" yazısı dikkat çekti. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
kanun yok kanun o bırakan hakimin bişisini çalsaydı bakaydım ben ona salıyomu elinizi vicdanınıza koyn
suclu senin nefsin
Suçlu sözde '' hipermüslüman'' bir ülkede yaşamamıza rağmen insanların o adama sabıka kaydı var diye iş vermemesi yardım etmemesi. Koyun seni..
Bu hırsız normal vatandaşın değil de kendini serbest bırakan savcı nın evine girmiş olsaydı acaba serbest kalabilirmiydi. Herkesin canı malı başkasına ucuz görünüyor ne yazık ki.
Suçlu senin anan. Senin gibi bir p.i.ç i fırlattığı için tek suçlu o...
COK GÜZEL BİR SORU SUCLU KİM -- BUDA BENİM YORUMUM SUÇLU SOKAKTAKİ COCUKLAR DEĞİL SUÇLU ONLARIN EVDEN KAÇMASINA SEBEP OLAN ANA VE BABA DA SUÇLU ONLARA SAHİP CIKMAYAN BU DEVLETİMİZDE ŞİMDİ SİZCE SUÇLU KİM
herşeyi hakimde savcıda neden buluyorsunuz ki anayasa hukuku öyle emrediyor yasada çok fazla boşluk var yasayı hazırlayandan hesap sor
ben adaleti getireceğim diyerek gelen ama adaleti sadece kendisine getirenlerde uygulanmayan cezalar kanunlar affolan suçlar 103 abi 103 bir adam aynı sucu 103 kere işlemiş ve hala dışarıda sonrada savcı karşısına çıktınmı basar fırçayı bu adamlara karşı neden şahit etmiyorsunuz diye kanunun koruduğu adama millet ne yapsın elinde olanı bırakırsan. sonrada devlet ne yapsın devlet bir şey yapmıyor ki zaten yapsa sorunlar çözülecek.
bu da hırsızlarda moda oldu gecende böyle bi haber vardı
türk ceza kanununa göre suçlu var ceza yok.. Osmanlıda çalsaydın elini güzelce kesiverirlerdi de dövmeni diyer eline veriverirlerdi..
bu gibilere 103 ayrı suçtan 6 AY VERSEN BASTONLA HAPİSTEN ÇIKAR BAK BAKALIM BİR DAHA ELİNİ UZATABİLİYORMU?
Diğer Haberler