Hırsızlıktan yakalanan sevgililer, 'Macera olsun diye yaptık' dedi

Adana'da, market ve teknoloji mağazasında hırsızlık yaptıktan sonra yakalanan sevgililer 18 yaşındaki Berkcan K. ve Mehtap Damla D., macera ve heyecan olsun diye hırsızlık yaptıklarını iddia etti.

Merkez Çukurova İlçesi'ndeki Kenan Evren Bulvarı'nda, 19 Eylül günü bir markete giren Berkcan K. ve Mehtap Damla D., 183 lira değerinde ürün çaldı. İş yeri yetkilisi, olayı fark ettikten sonra polise başvurdu.

Daha sonra bir teknoloji mağazasına da giren sevgililer, buradan oyun CD'si alıp, parasını ödemeden ayrıldı. Şikayet üzerine harekete geçen Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kameralarından eşkalleri belirlenen sevgilileri kısa sürede yakaladı.

Emniyete götürülen Berkcan K. ve Mehtap Damla D., ifadelerinde sevgili olduklarını belirterek, olay günü markette gezerken, macera olsun diye raflardaki marka ve miktarlarını hatırlamadıkları ürünleri aldıklarını söyledi. "Heyecan amaçlı, macera olsun diye yaptık; yaptığım hırsızlık olayından pişmanız" diyen çift, sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
yine adana yine adana.. yine adana.... :))))
@blackpoison Ne olmuş Adana'ya..? Haberle ilgili yorum yapıp beynini kullan varsa tabi.. Sen de uzayda yaşıyorsun galiba.. Laff
SERBEST KALMIŞLAR DEMEKKİ CEZASI YOKMUŞ MANİTAYI ALIP TEKNOSAYA GİDECEM PARAM VAR AMA BELEŞ BİR NOTE 8 FENA OLMAZ BE YA....
@face_face iki yıl altındaki cezalarda tutuksuz yargılanıyorlar ceza yok diye bir şey yok. iki yılın altında ceza alırlarsa cezayı erteleye biliyorlar bir daha yaparlarsa ikisinibirden çekiyorlar.
ne güzel memleket zevk için hırsızlık yap sonra hiçbişi olmamış gibi serbest kal acaba bu olay hakimin başına gelmiş olsa ve hakimin evini soysalar o hakim bunları serbest bırakırmıydı iyi o zaman bende zevk için adam öldüreyim sonra pişmanım heyecan olsun diye yaptım diyeyim bende serbest kalayım varmı böyle bir dünya nasıl bir adalet sistemimiz var
aslında sizi heyacan olsun diye sallandırmak lazım
artık macera olsun diye bi müddet yatarsınız ...
Burda kim Adana ya laf söylemek için laf vuruyorsa macera olsun diye anasına söverim.
yer adana şaşırmamak lazım,alayı hırsız demekki adananın ihtiyacı olmayan bile zevk olsun diye çalıyorsa...
ALLAH şaşırtmasın.
Bunları anaları macera olsun diye yapmış..
maceralar devam edıyor bakın bekleyın daha size ne maceralar süprizler beklıyor sizleri. cahıller sizi..
adana
macera maceradır , bedelini ödemek gerekir.
Diğer Haberler