İkinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için site kuruldu

Türkiye’de ikinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için internet sitesi açıldı. Türkiye’de açılan site İngiltere ve Endonezya’dan sonra bu konuda açılan dünyadaki üçüncü site konumunda.

İkinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için site kuruldu

Türkiye’nin belli bir kesiminde ikinci eş tartışmaları sürüyor.

Bu tartışmaların sürerken Türkiye’de ikinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için internet sitesi açıldı.

Türkiye’de açılan site İngiltere ve Endonezya’dan sonra bu konuda açılan dünyadaki üçüncü site konumunda.

“ÜLKEMİZ KÜLTÜRÜNE UYGUN…”

Sitenin “Hakkımızda” bölümünde Nisa suresinden de alıntı yapılarak şu ifadeler kullandı:

“Türkiye'nin ilk dünyanın üçüncü (İngiltere ve Endonezya'dan sonra), ikinci eş bulma sitesine hoşgeldiniz... Tüm semavi dinlerin izin verdiği ve ülkemiz kültürüne uygun ikinci eş kurumu bazı sorunların çözümüdür; yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi... Amacımız insanımızın bu konuda en doğru tercihi yapmasına yardımcı olmaktır."

KİMLER SİTEYİ KULLANIYOR

Sitede “Kimler burada” sorusuna ise şu yanıt veriliyor:

“-Eşiyle tüm münasebeti bitmesine rağmen çeşitli sebeplerle ayrılamayan beyler.

-Evlenmek istemeyen (çesitli sebeplerle) aynı zamanda günah işlemek de istemeyen hanımefendiler.

-Evlenecek biriyle karşılaşamamış hanımefendiler.

-Çaresiz bir dönem geçirip, (Allah cc korusun) fuhuş ve benzeri yollara sapabilecek hanımefendiler.

-Cinsel ihtiyaçlarını günaha girmeden karşılamak isteyen erkek ve kadınlar

-Evlenmek isteyen herkes.”

“AMACIMIZ İNSANIMIZIN EN DOĞRU TERCİHİ YAPMASINA…”

İkinci eş bulma sitesinin kurucusu, site fikrinin nereden çıktığını şöyle anlattı:

“Kendi çevremden kırk beş yaşında ve hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş hala bakire olduğunu söylediğinde bu fikir aklıma geldi. Kendisi, ikinci eş olmanın kendisi için bir çözüm olabileceğini ama doğru birini bulmanın çok zor olduğunu söyledi. Biz de durumları uyan erkek ve kadınları biraraya getiren siteyi kurduk. Amacımız insanımızın en doğru tercihi yapmasına olanak sağlamaktır.”

Odatv

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Biz görmeyeceğiz belki ama ikinci eş yasal hale gelecek. Evli insanların yaptıklarını ''kaçamak'' ve ''çapkınlık'' olarak değerlendiren,haram olan aldatmaların yer aldığı dizi ve filmlere reyting rekorları kırdıranlar mesele ''ikinci eş'' olunca kuduruyor. Bir erkek şu veya bu sebeple ikinci hanım alıp, duygusal ihtiyaçlarını, maddi gereksinimlerini ''adam gibi'' karşıladıktan sonra bunda hiç bir sorun yoktur. Hatta kişiye göre değişmekle birlikte bu durum birinci eş için bile çeşitli açılardan çok faydalı olabilir. Burada konunun detayına giremiyorum.Üstelik tüm semavi dinler buna izin verir.
ne güzel uzun uzun yazmissin neymis bir erkek duygusal gereksinimlerini karsilamak için kadinin maddi gereksinimlerini karsilayarak alabilir miş senin dedigin olayin dost hayati yaşamanın imam nikahli hali olmuyor mu? arti erkek isen karinin da duygusal ihtiyaclarini karşılaması icin baska bir erkegin maddi gereksinimlerini karsilamasi durumunda izin vericek misin sacma salak yorumlar yapmayın o kadin dedigin ana degil mi analar kutsal degil mi neden o zaman o kadinlar mal niyetine kullanılıyor dinin yobazisiniz baska bisey değil
@faydin3511 Erkek alıyorsa kadında alır o zaman 2-3 kocayı bu kadar basit
arkadaş senin karinin 2. es aldığını hayal et bir dr oyle düşün
@faydin3511 varsa senin karın ikinci erkek alırsa ne yapacaksın?
@faydin3511 tüm çabanız nefsinizi özgür hale getirip kadınları ayağa düşürmek..peki bunun tam tersini çevrendeki ,ailendeki bayanlar talep etse ne düşünürsün?
@yakamoz_187 acaba kendi kızı dese ki baba ben bi adamla imam nikahlı yaşıycam, 3-5 günde bir gelip elime para sıkıştırıp, öpüp koklayıp gidecek, o bunları hakediyo, çünkü çok parası var dese napar acaba????
@faydin3511 Ne mide varmış sende de yahu pes!!!
@faydin3511 rüyanda görürsün yobaz.Türkiye cumhuriyeti cumhuriyetle yönetilir ve asla sizin gibi yobazlara müsamaha gösterilmez aç gözlü yobazlar
doğru site,doğru karar.
@tarihiuzman tüm çabanız nefsinizi özgür hale getirip kadınları ayağa düşürmek..peki bunun tam tersini çevrendeki ,ailendeki bayanlar talep etse ne düşünürsün?
siyasal islamdan sonra islami pezoluk sitesi gibi kavramlara artık şaşırmıyoruz. bunların dini imanı donlarının içinde nede olsa.
sizde reklamını mı yapıyorsunuz
sizde reklamını mı yapıyorsunuz
Ne güzel yazmışsınız öyle. Kültürümüzde zaten var diye. Yok kardeşim bizim kültürümüzde yok. Bu tamamen arap kültürü. Türk kültüründe eş TEK olur ve ömür boyu sürer. Kadın erkeğe, erkek kadına yoldaş olur, can olur, destek olur. Ayrıca dinimiz 4 eşe kadar serbest bırakmamıştır. O dönemdeki sapkınlıklardan, parası kadar kadın alanların yaptıklarını hizaya getirmek için, ayrıca savaşlardan dolayı dul kalan kadınlara sahip çıkılması için 4 eşte sınırlamıştır.
@tozbek_1907 4 eşe kadar evlenmek neden sapıklık oluyor? ama her haftasonu değişik , ismini bile bilmedikleriyle oynaşmak mübah oluyor. Ne kafa ve zihniyet bu. Bak ne güzel yazmışsın, savaşlar, açlık, işsizlik yokluk da fahişe mi olsa daha iyi o kadınlar yoksa evlense mi? Din Mafyalı Kitabında çok eşli evlilikler hakkında da yazıyor, alın okuyun. http://mesias.de/html/din_mafyalari_ve_biz.html
sağlıklı bir erkeğin tek kadınla yetinmesi çok zordur. regli var, gebeliği var, lohusalığı var, bebek bakımı var, yorgunluğu var, kaprisi var, baş ağrısı var.... var da var. ama erkeğin yok. aç mı kalsın?
@hasankul AÇ KALMASIN LAHMACUNCUYA GİTSİN LAN...
@hasankul sağlıklı bir kadının da bir erkekle yetinmesi zor. Erkeğin iktidarsızı var, erken boşalanı var, tansiyonu şekeri olanı var, koca göbeklisi var. Bu yazdığımı ailendeki bayanlara okut olur mu?
@hasankul .)))))))))) KARDEŞ BİRDE ORASINI BURASINI GÖSTERENLERE sulanmaları yazmamısşın ama doğru diyon valla.
@hasankul Zaten öyle düşünüyorsa bir insan sevgisi yoktur .sadece ihtiyaç meselesi 'dir. O halde evlenip harap bir yuva kurmaktan sa bekarlik sultanlık dersiniz.
Böyle düşünenlere yorum yapmaya bile değmez!!
@adam_eder_2017 Ekonomik güç kimdeyse onun müsadesi ile olur bu söylediklerin. Ekonomisi güçlü olan kaç tane kadın tanıyorsun dünyada kendisinden fakir veya çalışmayan bir erkeği bakan veya onunla evlenen? Erkek sırf güzellik arar, ister hizmetçi, ister hiçbirşey olsun alır. Kadın, bir de güzelse, sırf paraya, karizmaya, menfaatlerine ve tembelliğini yaşayacağı bir yer arar. Kadın bir kere tatmin olursa erkek on kere ister. Hiç horozlara tavuklara da mı bakmadınız. Tabii ki tek eş en ideali ama ideal kadın olmadığına göre, eve parayı getiren kimse, evlenmesi zina etmesinden daha iyidir.
alayınız şerefsiz ve 2 yüzlü. Değilseniz şu soruya cevap verin. Sizin kızınız veya kardeşinizin 2. yada 3. eş olarak evli bir sapığın cinsel ihtiyaçlarını karşılamasını istermisiniz. lafa bak semavi dinlerde varmış. Kendin okuyup araştırdınmı . Bok var böyle birşey. sapıklıklarınıza Dinleri alet etmeyin.
Ya kadınlar: ''biz de 4 erkek isteriz'' diye tuttururlarsa.!!
Dünya ne ilim bilimle uğraşıyor . siz uçkurunuzla uğraşıyorsunuz ,
siz de bu yanlışı bir marifetmiş gibi paylaşıyorsunuz ve normalleştirmeye çalışıyorsunuz
Bu nasıl bir saçmalıktır hangi kadın ister başka bir kadınla kocasını paylaşmayı bir de şöyle düşünelim o zaman kadın da ikinci,üçüncü kocasını alsın nasıl güzel olur mu acaba bir sormak lazım bu embesillere
birden çok eş dinen caizdir. Amaaaa bunun ilk eş tarafından istenmesi gerekir. ben böyle biliyorum. hak ta budur. ilk eş bunu istemese adamın yaptığı zina olur. Bu devirde ikinci eşi kabul edecek kadın sayısı kaçtır bilmem ama olayın küçük bir ayrıntısı burda atlanmış. insanları dinden soğutmanın yolunu çoook iyi biliyorlar. şeytan ayrıntıda gizlidir.
@atalay_akin_2017 Dinen caizdir ama diğer eş tarafından onay almasına gerek yoktur bunu yanlış biliyorsunuz iyi araştırın. Sadece eşit davranmak gerektiği bildirilmiş. Bu eşitliğe maddi ve manevi cinsel yönden eşitlik girer.
@atalay_akin_2017 ilk eşin rızasının alınması efdaldir.lakin kadın mizaç ve karakteri hassas olduğu için kıskançlık vs. sebeplerle çoğu zaman rıza hasıl olmayabilir.bu bakımdan eski eşin RIZASI ŞART DEĞİLDİR.amma adil olmak esastır.
Böyle bir şeye izin mi verilmiş pesss. Ne farkı var bildiğimiz fuhuş çetelerinden. Oturduğu yerden gelsin paralar Rezalet...Şaşırmamak lazım aslında çünkü zina yapanlara ceza yok. Adnan Oktar gibilerine kanal açtırıp program yapmasına izin verilmiş ise ... Ülke ne hale gelmiş ...
Biz bitane bulamıyoz millet 3-5 tane alıyo böyle dünyanın ben
@Serkanaydogar de de valla haklısın.alnyada adam iki kızla geziyor.bizde bulamayınca mal mal bakıyoruz.
Hani la site ???
Oldu olacak nikahı kaldıralım, dileyen dilediğini götürsün. Ne gerek var böyle şeylere dimi:D
Bakalım ilk eşler buna ne diyecek, bence onların rızası da alınmalı..Dinler müsade ediyorsa dindar ilk eşler de sorun çıkarmaz herhalde..vatana millete hayırlı olsun bir önemli sorunumuz daha çözülmek üzere..
Türkiye de erkek ve kadın nüfusu %51,%49 bir erkek 2 kadınla olursa boşta kalan erkekler ne yapacak moldavya dan karı mı getirilecek yoksa muta nikahı kıyılıp devam mı yoksa boynuzlama mı .Sosyal dengeleri bozunca memlekette düzende bozulur DİKKAT diyorum
psikoljik ruh hastaları bunlar iman gidince akıl beyinde gidiyor
ya bırakın arkadaşlar bu işleri din bari alet etmeyin bir çok kesim adam gibi geçinemezler adam 1 ni zor idare etmiş kaldı 2 ve 3 yü idare edecek açıkca cinsel ihtiyacı giderelim ama bu arada da günaha girmeyelim yasizler ancak kendinizi kandırıyorsunuz
Bu yorumları yapanların Müslaman İmanlı İnsanlar Oldukları Şüpheli Allahu Tealanın hükümlerini öğrenip inceleyip imanı zora sokmayan söylemlerde bulunun lütfen insanların inançları (İmanları) ile oynamayın
AKP MUTA NİKAHINI SERBEST BIRAKTI ARTIK HERKES HAYVANLAR GİBİ YAŞIYOR ZATEN DİN İMAN HAK GETİRE LUT KAVMİ BU KADARINI YAPMAMIŞTI. RABBİM HELAK OLAMAMAMIZ İÇİN NE HİKMETE BİNAEN SABREDİYOR. HAYRET EDİYORUM...
olmaz ksınlıkle olmaz ıkıncı es yasak zına serbest olmalı.bu medenıyete cagdaslıga aykırı dıye kcını yırtanlar buna ses cıkarmazlar.sözde medenı cagdas yobazlar
Link nerde Hocam
soyluluk hakkımı kullanmak ıstıyorum bu sıteyı kuranlardan
2. eş amaçlı ise rezaletttttt.. ama yeni insanlarla tanışmak ve evlenememiş insanlar için iyi bence..
bu tür durumların normal karşılanmasını empoze eden tüm programların, anlayışın Allah belasını versin!
iyi kullanılırsa iyi Fakat yanlış kullanım vahim
Diğer Haberler