İlişki yaşadığı yengesi şu mesajı atmış: Hadi artık bitir işini

Diyarbakır’da, 8 Ekim 2016 tarihinde 33 yerinden bıçaklanarak öldürülen boş bir araziye atılan Ali Kesik cinayetinin sırrı 6 ay sonra çözüldü.

İlişki yaşadığı yengesi şu mesajı atmış: Hadi artık bitir işini

Kayınbiraderi M.K. ile aşk yaşayan Kesik’in eşi L.K.’nin, "Hadi artık bitir bu işi" diye mesaj göndererek azmettirici olduğu gerekçesiyle 6 ay sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

YENGESİYLE YOĞUN TELEFON GÖRÜŞMESİ

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, 8 Ekim 2016 günü Elazığ Yolu’nda bulunan D Tipi Cezaevi karşısında boş bir arazide 33 yerinden bıçaklanarak öldürülen 5 çocuk babası 42 yaşındaki Ali Kesik cinayetinin detaylarını yaptıkları çalışma ile ortaya çıkardı. Cinayet Bürosu ekipleri, Kesik’in bütün yakınlarının bilgisine başvururken 33 yaşındaki kardeşi M.K.’nin çelişkili ifadelerinden şüphelendi. Ağabeyiyle birlikte çiftçilik yaparak geçimini sağlayan M.K.’yi yakın takibe alan polis, M.K.’nin öldürülen ağabeyinin eşi L.K. ile yoğun telefon görüşmesi yaptığını belirledi.

PLANLAYARAK ÖLDÜRDÜĞÜ BELİRLENDİ

Olay günü M. K.’nin araç kiraladığını da belirleyen polis, cinayet şüphelisi olarak M.K., ile öldürülen Ali Kesik’in 37 yaşındaki eşi L.K.’yi gözaltına aldı. Cinayet Bürosunda sorgulanan M.K.’nin 4 yıldır yengesi L.K., ile aşk yaşadığı ve evlenmek için ağabeyini planlayarak öldürdüğü belirlendi.

33 YERİNDEN BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Polis, M.K.’nin olay günü araç kiralayarak ağabeyini takip ettiğini, tanınmamak için yüzünü poşu ile bağlayarak, domates alma bahanesiyle ağabeyini durduğu ve araçtan inince de 33 bıçak darbesiyle öldürdüğünü saptadı. Olay yerinden kaçarak bıçağı saklayan M.K.’nin daha sonra ağabeyinin öldüğü haberini alınca hastane morguna giderek, burada diğer aile fertleriyle birlikte sinir krizi geçirme numarası yaptığı da ortaya çıktı. Olay tarihinde gözaltına alınıp mahkemeye çıkarılan M.K., ağabeyini tasarlayarak öldürmekten tutuklanırken, öldürülen Ali Kesik’in eşi L.K., ise serbest bırakıldı.

'HADİ ARTIK BİTİR BU İŞİ'

Takibi sürdüren Cinayet Bürosu ekipleri, L.K.’nin telefonlarını incelemeye aldı. L.K.,’nin telefonunda aşk mesajları bulan polis, olay günü L.K.’nin, kayınbiraderini yönlendirdiği ve kendisine, "Hadi artık bitir bu işi" mesajı gönderdiğini tespit etti. Mesaj detay raporunu inceleyen Cinayet Bürosu ekipleri, L.K.’i yeniden olaydan yaklaşık 6 ay sonra gözaltına aldı. Sorgusunun ardından dün akşam adliyeye sevk edilen L.K., eşini öldürmeye azmettirmekten tutuklanarak cezaevine gönderildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Bu ne ahlaksızlık böyle. Allah sizi kahretsin.
Bu gibi insanları hadım edeceksin kadınlarında ilişkiye girdiği yerleri dağlayacaksın
Bu ne ahlaksızlık böyle. Allah sizi kahretsin
bunlarda olmıyacak iş yok
Allah herkese sınav verir bazıları geçer bazıları geçemez...
Şeytana uydum deseler. Şeytan mesleği bırakır
Kafatasının içinde beyin yerine hormon birikmiş olunca her türlü ahlaksızlık olabiliyormuş. Bu olay bunun kanıtı. İkiniz de inşallah ceza evinden çıkmadan geberirsiniz.
SORSAN HEPİMİZDEN DAHA MÜSLÜMAN BUNLAR.
Yaw kardesim memlekette karı mı yok kardeşini karşına bakiyon artı olduruyon.bu ne cesaret bu ne cüret.
Zina edersin içki içersin onu yaparsın bunu yaparsın ama haksız yere insan öldürmek var ya bunu hicbisey kaldıramaz.hicbirsey
ne kadar güzel bir kadın bu kadına baktıkça avrupalı erkeklerin kucağına oturasım geliyor nedense
iğrençsiniz o 5 çocuk neye yansın nasıl tutunsunlar hayata haaa
Allah belanızı versin. Allah belanızı versin.
Ben bunların insan olduğuna inanmıyorum.İnsan bunları bence yapamaz.Bunlar aramızda dolaşan insan kılığındaki şeytanlar.
Tipe bak Allah nurunu almış
Diğer Haberler