İlköğretimde sınıf arkadaşı tecavüz etti

Afyonkarahisar’da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 11 yaşındaki kız çocuğu, 2.5 aylık hamile çıktı. Savcılığın talimatıyla çocuğa kürtaj yapıldı, korumaya alındı. Küçük kız ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Star TV’nin haberine göre, inanılmaz olay 7 Kasımda Afyonkarahisar’da meydana geldi. Ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki kız çocuğu karın ağrısı şikayetiyle annesi tarafından devlet hastanesine götürüldü. Hastanede yapılan kontrollerde 11 yaşındaki kızın 2,5 aylık hamile olduğu tespit edildi. Hastane yönetimi durumu savcılığa bildirdi. Savcılık kararıyla kıza kürtaj yapıldı. Daha sonra küçük kız korumaya alındı.

Psikolojik destek verilen küçük kız, pedagoglar eşliğinde alınan ifadesinde aynı sınıfta okuyan 13 yaşındaki sınıf arkadaşının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Kız ifadesinde sınıf arkadaşının ‘Sana kuş göstereceğim’ diyerek evlerinin arkasında bulunan metruk bir binaya götürüp orada cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Küçük kızın ifadesi üzerine 13 yaşındaki erkek çocuk gözaltına alındı. Gözaltına alınan erkek çocuk ise suçlamaları reddetti. Erkek çocuğun ailesi de, küçük kızın başkaları tarafından istismar edildiğini iddia edip, 3 tanığı savcılığa götürdü. Bunun üzerine erkek çocuk, adli kontrol şartıyla bırakıldı. Savcılık küçük kızın babasının birçok suçtan dolayı kaydının olduğunu belirterek, ailenin dört çocuğuyla ilgili koruma kararı aldırdı. Dört kardeş Afyon’daki Sosyal Hizmetler Çocuk Müdürlüğü’ne teslim edildi.

</ iframe>
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
Karma eğitim bunun sonucu olabilirmi?
yobazlığınızın bir sonucu olmasın sakın
Geri zekalı sınıfta olmamış. eski binada olmuş. örümcek beyinli.
@idgs43 Bizde karma eğitim de okuduk ne hamile bıraktık ne hamile kaldık. Senin gibi denyo ebeğinlerden doğan böyle çocuklar böyle farklı cins arkadaşına bunu yapma cesartinde buluyor farklı bir tabakadan gördüğü için o kızı.
@idgs43 seni kadın yanına koyunca aklına tecavüz geliyorsa senin gibileri kız erkek ayrı eğitim daha fazla potansiyel bir tecavüzcü haline getirir.
@idgs43 Evet karma eğitim olmasa bile senin gibi sapıklar bir yolunu buluyor sokakta parkta bahçede tecavüz edebiliyor zihniyet meselesi.
@idgs43 türünün tek örneğisin diyeceğimde senin gibi avellerle doldu memleket. yobazlıktan beynin yerine bademciğini kullanıyorsun sen.
@ecozer_1994 sendeki zihniyet buysa sadece hemcinslerinle okusan nolur sınıfın yollusu olursun yine
Sen kızını ensara gönder o zaman karma değil orası
@idgs43 bu kafa yapisidir sorunlarin cozulmemesine sebep olan. Sadece erkeklerin kaldigi yurtlarda olanlari da gorduk. Orda da karma egitim vardi deyiversene
@oozn @oozn yobazlık diyen kardeşim sende biliyorsun ki bu ulke İslam ile degil demokrasi ile laik egitim le yoluna devam ediyor magazin programları cinselligi özendiren adına seks dedikleri zina fiili normal gibi anlatılıyor evliligin kutsallıgı degil günü birlik yasayanların pespaye hayatları anlatılıyor olayı Dine sakın getirmeyin. müslüman edep sahibidir ahlaklıdır müslümanım der ama ahlaksızlık yapar o sahsını baglar geneli degil islamı güzel bir şekilde kimsenın etkisinde kalmadan arastırırsan hakkı bulcana inanıyorum o dedi bu dedi yok
Bazılarınin gunahlari maalesef evlatlarindan cıkıyor..yazık ufacik minnacik cocuklara...lütfen sahip cikalım yavrularimiza
Her yerden cinsellik fışkırıyor. Haber siteleri, YouTube, Twitter, Facebook, v.s. internet ortamı tam bir pislik yuvası ve bu ortam herkese açık. Bunun sonucu olarakta bu tip olaylar ve cinsellik olayını vaktinden çok önce merak eden ve öğrenen çocuklar oluyor.
e ne olcak tecavüzcüsüyle evlendşrilecekmi mi simdi yoksa cocugu hapisemi atacaklar
olay 7 kasımda meydana geliyor ise bu kız nasıl 2.5 aylık hamile olur???
@nomack_2017 nasıl haber okuyorsunuz. olay 7 kasımda meydana geldi diyor. yani karın ağrısıyla hastaneye götürülmesi meselesi. kapişşşşş???
@nomack_2017 olayın fark edildiği tarih olabilirmi?::))
@nomack_2017 olayın ortaya çıkması 7 kasım amca, tecavüz zamanı değil
BİR TOPLUMUN İFLASIDIR BAŞKA DİYECEK HİÇBİR ŞEY YOK
çıldırıcm arkadaş ya bunlar nasil tipler nasıl insanlar nasıl varlıklar...
ne oluyor ya bu ülkede nelerle karşı karşı karşıyayız Allah ıslah etsin
ÇOK BASİT KÜRTAJDAKİ COCUKTAN ÖRNEK ALIP KARŞILASTIRILSIN
@oguzhancanli2011 DNA testi.doğru yazmısşın arkadaş.
13 yaşındaki çocuk çocuktur başkabi iş var bunun içinde.
çok yazık :((
Ah yavrum hayata dair bütün hayallerini elbirliğiyle bitirecekler şimdi. Başına bu kadar kötü birşey geldiği yetmiyormuş gibi herkez sana kötülük yarışına girecek. Allahım seni korusun meleğim.
Bu Saçma sapan Dizilerden alınan örneklerden olmasınmı..Aile dizisi deniliyor.Bir anda dudak dudağa öpüşüyorlar.bunu 3 yaşındaki çocukta seyr ediyor.70 yaşındakide.Bundan rütük ve medya babaları sorumludur.bence bunları yargılasınlar.
13 yaşındaki de çocuk.Bunu unutmadan yargılayın.Eğitim sistemi yeniden ele alınmalı,
@neozcan eğitim sistemi ile ne alaka, aile eğitim gerek, kızın ailesi problemli, bu tür ailelerin kızları erken yaşta bunu sıklıkla yaşıyor, düzgün ailesi olanlar bilgileniyor, burada kıza zorla tecavüz olmadığına eminim, kimse ıssız yere kuş görmeye gitmez
cocuk falan acımıycaksın onundekını kesıceksın asıl bunu yapan 13 yasındakı cocuk sımdı yandı ıslah evınde
Aşağıya tükürsen sakal yükarıya tükürsen bıyık.
ben 13 yaşındayken aklımda tasodan, bilyeden, sporcu kağıtlarından başka hiçbirşey yoktu. bir kıza en fazla kokulu mektup verirdik onu vermek içinde 5 ay düşünürdük. Bizim 90ların çocukları böyleydik. ne olduysa bu toplum 2002 den sonra son 15 yılda bozuldu. dindar gençlik adı altında sapık, sahtekar, düzenbaz, hiçbir işe yaramayan gençlik yarattılar kendileri gibi. sonumuz iyi değil hadi bakalım..
@sezo38 eşek kovalardım de daha doğru olur.
anne ve babalar dikkat! çocuklarımıza sahip çıkalım onları sürekli gözlem altında tutalım hiçbişey eskisi gibi değil ortalık çok bozuldu ve dahada kötüye gidiyor
kafaları neyle çalışıyor acaba karma eğitim diyenlerin.....erkeklerin olduğu yurtlarda neden erkek çocuklarına tecavüz edildi acaba... hayvanlara neden ediliyor..onlardami karma..
bence bunların sorumluları arasında ahlaksızca yayın yapan tv kuruluşları da var
Göreceksiniz 13 yaşındaki çocuktan başkaları çıkacak!! bu küçük kız, babası belkide dedesi yaşındaki kişileri söyleyemediği için (baskıdan) bu küçük çocuğu ihbar edip olayı kapatmayı amaçlayanların oyuncağıdır.
ben inanmadım şüpheli baba ve çevresindekilerdir. iyi araştırılsın , suçlanan çocuğunda olayla hiç alakası olmayabilir.
anne babadan kaynaklanıyor
13yasinda bir çocuk bunu yapamaz inanmıyorum ????
Tecavüzcüler hapislerde keyif sürdüğü eroinciler hapislerde keyif sürdüğü müddetce daha çok vaka ile karşılaşacağız.
asparagas haber arkadaşlar bide inanıp tartışıyorsunuz
7 Kasım - 75 gun= 23 Ağustos. Afyon'da okullar biraz erken mi açıldı by yıl? Babasından DNA örneği alınmalı.
5 dk zevk uğruna ortalama 36.288.000 dakika mahvoluyor :(
Eğer olay iki çocuk arasında gelişen bir olaysa medyaya verilmesi haber yapılması dahi hatalı çünkü kız çocuğu çok yaralanır ömür boyu insanlar o çocuğa aşağılayarak bakabilir. İş el altından çözülmeli ve duyurulmadan üstü örtülmeliydi. Yok kız çocuğuna sapıkların istismarı var ise suçlular hemen ameliyatla kadın yapılmalı vesika çıkarılarak salıvarilmeli cezalarını bu şekilde çekmeliydiler Erkekçe yaşamalıydılar. ve medyada teşhir edilmeliydiler.
allah belanızı versin.hepimiz çocuk yetiştiriyoruz.nasıl bir insanlıktır.ne olacak şimdi küçücük çocuğa
32 yaşındayım 13 yaşında ders çalışmak arkadaşlarla maç oynamak sokakda yere yılan çizer gazoz kapakları ile oyun oynamaktan başka bildiğim yoktu nereye gidiyoruz ne oluyor toplumun ahlakını çocukların düzeni kim bozdu aklım almıyor bu haberi okuyan eğitim kananı ve aile soyal bakanlığı yok mu allah aşkına noldu bize nerde bu ülkenin sosyologları psikologları abi oturun bir araya gelin ülekemiz için çalışın başka toprak yok başka türkiye yok
YAHU YAP DNA TESTİNİ SIKINTI AİLEDEN BABA DAN ÇIKABİLİR EY YÜCE RABBİM ÜLKEME İNSANLARIMA MİLLETİME ÖZELLİKLE VE ÖZELLİKLE GENÇ NESİLLERE ŞUUR İHLAS VE SAMİMİYET LUTFEYLE AMİN
bunu yapan 13 yaşındaki sapığı öldürmek gerek. bu yaşta bunu yapan 18-20 yaşına geldiğinde neler yapar. direk yılanın başını küçükken ezmek gerek. öldüreceksin ki ileride başkasının canını yakmasın.
@derviskaya510 annen baban seni küçükken 3 kere havaya atıp 2 keremi tuttu çocuğum? :)
Toplum olarak ne hallerdeyiz Allah sonumuzu hayr eyle
vardır bi şeytanlık ortaya çıkar ..bu iş okulda olmadı illaki dısarda oldu birileri çıkar taşın altından
kütahyalıyım bu adamın konuşmasına bakarak söylüyorum asala afyonlu olamaz...göçe gelen pislikllerden
kütahyalıyım bu adamın konuşmasına bakarak söylüyorum asala afyonlu olamaz...göçe gelen pislikllerden...
Bunu yapanı alacaksınız Afyon un ortasına dar ağacını kuracaksınız. TRT 1 den (Yurdun Her yerden izlenebildiği için) Canlı yayında tüm ülkeye izleterek büyük bir keyifle asacaksınız. Canlı yayına da kısıtlama gelmeyecek ama..+7-+13 veya +18 logolarını kullanmadan
bebelerin eline verirsen telefon cok gec bile kalmislar
O çucuklara zamanında koruma kararı çıkaracaktın. Bak avrupaya çocukta şiddet görme ya da sorunlu aile yapısı varsa anında korumaya alıyor. Çünkü perşembenin geleceğini çarşambadan görüyor.
Diğer Haberler