İş arayan hemşireye ahlaksız teklif

Ankara'da G.K. isimli iş arayan hemşire, başvurduğu iş ilanında aldığı teklifle hayatının şokunu yaşadı. Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu.

İş arayan hemşireye ahlaksız teklif

29 Nisan'da KHK ile ihraç edilen 5 yıllık hemşire kadın G.K., haftada 2 gün 'Ankara'da hemşire aranıyor' ilanına başvurmak istedi. Posta'dan Gizem Yetil'in haberine göre yarım saat sonra başka bir numaradan mesaj geldi. Haftada 2 gün olduğunu görünce nöbet sistemi olduğunu düşünerek sitede ilanın altında yazan numarayı aradı ancak telefonu açan olmadı. Yaklaşık yarım saat sonra başka bir numaradan WhatsAppüzerinden genç kadınla iletişime geçildi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu. Aldığı teklif karşısında şoke olan G.K., bu iğrenç teklifi sosyal medya hesabından paylaştı.

İŞTE O YAZIŞMA:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Adam mühendisim diyo daha Türkçe yazmayı bilmiyo sibop haa bide ben ders çalışırken millet kız peşinde koşuyodu dediklerinin içinde bende varım biz karı kızla takılırken bu malda kafayı yemiş böyle işlerle uğraşıyor işte
ona buna çulsuza beleş verenler var gitsinler işte maaş bağlıyor adam.
sahte haber itibar etmek cok anlamsız
nerden biliyosun sahte olduğunu?
@c_raul sen nerden bildin gerçek olduğunu?
Evet, Şimdi de birileri senin bacın, kız kardeşinle takılıyordur,(!) sen şimdi çalışırken.
çakma haber itibar etmeyin
SAÇMALIK HİÇ İNANDIRICI GELMEDİ AİLECE SUBLİMİNAL MESAJI'DA BİZDE YEDİK :)
@aaksoy_c2 mesela nasıl....açıkla da bilelim....
Keşke kız peşinde koşsaydında insanlığı öğrenseydin. Abaza olmasaydın. Şeref yoksunusun. Namus kavramından bahsediyorsun . İlerde karına kızına da bunu teklif ettiklerinde ne düşüneceksin merak ediyorum. Allah belanı versin !
hemşire seni neden dolayı ihtaç ettiler
Allahtan icki sigarasi yok
herkesin elinde akılı telefon vatandaş çalışıyor yeterki üzerinde bayan yazmasın sazan çok bu ülkede
Ülkemizde talebe görünümlü veya masum kız kadın görünümlü çok bayan var. onlar için bence güzel teklif değerlendirsinler derim.
allahdan temiz bir aileden geliyormuş ya birde kötü bir aileden gelseydi ne yapardı acaba:)
BUNE LA DIREKT HATUNA DALAYIM DEMIS MAL. GERCEKLIGI SUPHELİ
yalan haber! inanmayın
Kız kaşınmış olabilir, adam da cevabını vermiş..
nolmus adam kıza yazılmış ne var bunda
haber doğruda bu şekilde değil sabah televizyonda gördüm kadını görüşmek için bi restorana çahrıyor ne oluyorsa ondan sonra oluyor bunu yapan kişide akparti nin belediye başkanlarından biri nerenin başkanı hatırlamıyorum.
Eee adam müslümanmış işte daha ne olsun:)
Diğer Haberler