İş başvurusundan çıkan genç kıza tecavüz etti

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi Filyos Beldesi’nde 20 yaşındaki kızı ağaçlık alana götürüp cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan maden işçisi 34 yaşındaki Hamdi K. için savcı 41 yıl hapis cezası istedi. Sanık, savunmasında P.M. ile cinsel ilişkiye girmek istediğini, ancak parada anlaşamayınca tartıştıklarını ve oradan ayrıldığını ileri sürerek suçlamayı kabul etmedi. Savcı ise, mağdurun sanığın yüzünü tırnakladığını belirtti.

İş başvurusundan çıkan genç kıza tecavüz etti

2015 yılının Kasım ayında meydana gelen olayda Hamdi K., iddiaya göre Filyos Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunduktan sonra evine doğru yürüyen P.M. adlı kızı kucağına alıp zorla ağaçlık alana götürdü. Hamdi K., burada kendisine direnen P.M.’ye cinsel istismarda bulundu, ardından da kimseye söylememesi için tehdit etti. Karakola giden P.M.,olayı anlatarak şikayetçi oldu. Gözaltına alınan evli ve 2 çocuk babası Hamdi K., tutuklandı.

"PARADA ANLAŞAMADIK"

Hamdi K.’nın, Zonguldak 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ’beden ve ruh sağlığı bakımından kendisini savunamayacak kişiye karşı nitelikli cinsel saldırı’, ’kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından yargılanmasına devam edildi. Sanık, savunmasında P.M. ile cinsel ilişkiye girmek istediğini, ancak parada anlaşamayınca tartıştıklarını ve oradan ayrıldığını ileri sürerek suçlamayı kabul etmedi.

41 YIL HAPİS TALEBİ

Savcı ise mütalaasında, sanığın ağaçlık alanda zorla cinsel ilişkiye girdiği sırada mağdurun sanığın yüzünü tırnakladığını fakat kurtulamadığını belirtti. Mağdur ve tanık beyanlarını da dikkate alan savcı, tutuklu sanık Hamdi K. için ’kişi hürriyetini yoksun kılma’, ’nitelikli cinsel saldırı’ ve ’tehdit’ suçlarından toplam 41 yıl hapis cezası talep etti. Duruşma, avukatların mütalaaya karşı savunma yapması için ertelendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
belkide gerçekten parada anlaşamadılar kadınlara güven olmaz. ormanlık alana neden tıpış tıpış gitmiş sorusunu sormayan standart mal türk denir.
Abi İDAM şart..Getir idamı bak bakalım bidaha yapiyor mu ahlaksız,namussuz??
@muhammet9707 ABD de idam var ama hala olar devem ediyor. Bu görüşünüz yanlış.
parada anlaşamadık diyen çakal sürüsüne bir 40 sene daha fazla vericeksin
al bir tane daha
Gerekli yaptırımların olmaması, yıkılan hayaller,haberler,2.sayfa ilanlar,küfürlü yorumlar falanlar filanlar...
zorla yapılan işten nasıl zevk alır bu erkekler anlamam...
@betul.2012 Aynen bende bir erkek olarak bunu hiç bir zaman anlayamadım. Bir bayan bir erkeği istemiyorsa onun karşısında nasıl böyle küçültebilir kendini bir erkek anlam veremiyorum. Gerçekten iki taraf içinde iğrenç bir olay aslında.
Evlenin diyip birakin size yakisan budur cunku
hiç ceza vermiyecen hadım edeceksin
haram'dan Allah'tan korksaydı böyle bir şey yapmzdı 2side...
Diğer Haberler