İstanbul'da kan donduran olay! Üniversiteli kıza tecavüz etti

Mecidiyeköy'de yolunu şaşıran Kırgız asıllı üniversiteli genç kız, kendisini zorla tenhaya çeken saldırganın tecavüzüne uğradı. Genç kızın parasını da gasp eden saldırgan kaçtı. Bölgedeki kamera kayıtlarını izleyen polis ekipleri, saldırganın eşkalini belirleyip yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul Mecidiyeköy'de yolunu şaşıran Kırgız asıllı üniversite öğrencisi genç kız, bir üst geçidin altından geçerken kimliği belirsiz kişi tarafından zorla tenha alana çekilip tecavüze uğradı. Tecevüzün ardından genç kızın parasını alıp kaçan saldırgan, her yerde aranıyor.

HAVA KARARINCA YOLUNU ŞAŞIRDI

Olay, önceki akşam Büyükdere Caddesi'nde bir üst geçidin altında meydana geldi. Üniversite öğrencisi Kırgız Elmira A., İstanbul Teknik Üniversitesi'nde okuyan sevgilisi ile buluşmak için Mecidiyeköy'den Maslak'a gitti. Hava karardığı için yolunu şaşıran Elmira, sevgilisini aradı ama ulaşamadı. Ardından telefonundaki yol harita uygulamasını açtı.

GENÇ KIZA TECAVÜZ ETTİ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin giriş kapısını arayan Elmira, Büyükderece Caddesi'ne geldiğinde bir üst geçidin altından geçerken bir kişinin tacizine uğradı. Tacizciyle tartışan genç kız daha sonra kaçmaya başladı. Ancak saldırgan, Elmira'yı yakalayıp ağzını kapattı. Ardından genç kızı karanlık ve tenha bir yere götürerek tecavüz etti. Elmira'nın parasını da çalıp kaçan saldırgan kayıplara karıştı.

YOLDAN GEÇEN VATANDAŞ TARAFINDAN HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Yoldan geçen bir vatandaş bayılan Elmira'yı hastaneye götürdü. Tecavüze uğradını söyleyen Elmira, polise giderek şikayette bulundu.

(Kaynak: Posta)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
İNSAN OLAMAZ O YAVŞAK NASIL BİŞEY BU YA O HAKKI KENDİNDE NASIL BULUYORLAR ADİ İNSANLAR..
hay Allah belanızı versin hemi şu mübarek günde yazıklar olsun artık şunları asmayan devletimize kadınlardan çocuklardan uzak durun artık yeterr
idam ediceksin böyle sapıkları. keşke idam cezası gelsede bu kanı bozuklar biter.
@galatasarayli_2017 olur mu canım ..bu gibi hayvansal yaratıkları koruyan insan hakları var...olan mağdura oluyor sadece...
@galatasarayli_2017 şimdiki ceza yasaları caydırıcı değil, sapıklara bir şey olmaz, sadece hapishanede bu türleri geyşa yaparlar, o da gurur meselesi yapar ve kendisini asar!
Hırsızı tecavüzcüyü gaspcıyı katili denetim ayağa na salarsak olcagı bu 8 milyonda Suriye'den ithal erikimiz var ne oldukları beli deyil allah sonumuzu hayretsin
istanbulun göbegi mecidiyeköy de bile rahat rahat yürüyemiyorsun ... bırak meydan alanı artık evinde bile rahat oturamıyorsun ... ne olacak bu böyle ne zamana kadar devam edecek ??
idam gelmeli
bu yapan kisiyi aynı şekilde cezalandirmak lazım.
BU PİÇLERİN NEREDEN İSTANBUL A GELDİĞİ BELLİ .... GÜZELİM İST A... BELLLEDİLER
Hadım cezası gelmeli hatta eğer mağdur isterse idam edilmeli ...
MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ AÇIN SINIRLARI SONUNA KADAR...!!!
chp lidir kokusu çıkar
ŞAŞIRDIK MI HAYIR ÇÜNKÜ İDAM CEZASI YOK...
ÜLKE ÜLKE DEĞİLKİ HER MİLLETTEN ADAM VAR . KIRGIZ SURİYE İRAN IRAK BUNEYAA YETER DEFOLUN GİDİN İSTEMİYORUZ MÜLTECİLERİ!
yeni Türkiye işte böyle bir Türkiye.
"Ne işi varmış ordacılar" nerede? Tecavüz bu sefer usulüne uygun mu? Bu haberi mi bekliyordunuz yoksa tecavüze karşı durmak için? Yoksa bu kızda da bir hata var mı?
Hiç şaşırmadım. iki lafından birisi insanı becermek olan halkımızın büyük bir kesiminin birinden birine tecavüz etmesine şaşırmadım . Tek üzüldüğüm akp neden tecavüze idam tacizede ömür boyu hapsi getirmiyor ona oy verenler ne diye oy veriyor anlamıyorum.
vay namussuz vayyy.. bulun bana teslim edin bak ne oluyor sonu..vallahi benim adaletimi yargılama sistemimi ve vereceğim cazayı tüm millet ayakta alkışlar... ama baştakiler adaletsiz olunca çok görmemek lazım..
zinayı resmen serbest bıraktılar. bu gibilerde allah korkusu yok sağolsun kanun korkusunu da kaldırdılar...kızın da gönlü yalanını söyle anında kurtuk..işte türkiyenin geldiği nokta bu malesef...
BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ HEM TACİZ TACAVÜZ SUÇ MU ÜLKEDE ? BALAYINI HAKİMNER DIŞARI SALMAK İÇİN BOŞ YERE UĞRAŞMIYOR...
eski bir yorum olacak ama yine diyecem idam neden gelmez bu memlekete sadece soruyorum refarandum filan yapalım halk ne diyor bakalım terorist tecavüzcü katillerle bu halk aynı havayı solumak istiyormu istemiyormu siyaset halka hizmet yeri değilmi halka bi sorun istiyormu istemiyormu herşeye refarandum yapıyoz neden neden bu halk çalışıp didinsin bu insan bozmalarına cezaevinde bakalım benim aklım almıyor pisliği dönüştüremiyorsan güzelliğe yok edeceksin düz mantık eee arada mağdurlarda masumlarda gider gibi bisavunma kabul edilemez o zaman sorarlar adalet neden çalışmıyor diye
@1turkmen1 BÖYLE ÖNEMLİ ŞEYLERİ REFERANDUMA SUNMAYIZ YAKIŞMAZ BİZE BE YA..
AKP HÜKÜMETİ SAÇMA SAPAN MÜFTÜLERE NİKAH KIYMA YETKİSİ VERECEĞİNE BU GİBİ SUÇLARA KARIŞANLARA CEZALARI AĞIRLAŞTIRSIN.
devlete yazıklar olsun savcılara yazıklar olsun hukukçulara yazıklar olsun bizlere yazıklar olsun ki hala hırsız gasp tecavüzcüleri dışarda gezdiren kanunlarımız var bizede yazıklar olsun
yakında sokagada cıkamıyacagız bu gidişle sonumuz hiç iyi degil gibi
Her yerde sapık dolu..Millet böyle sapık nasıl oldu anlamıyorum önceleri bu derece sapıklık haberlerini duymazdık..Ya yenilen içilende mi birşey var yoksa tvler dizler ve internet ahlaki dejenarasyonu mu getirdi?
Yeni Türkiye'liler İslamın Arkasına Saklanarak,Dar Görüşlü Bir Şekilde Bakarak Çok iyi Bir Müslüman Olduğunu Savunan Bir Ülkede TECAVÜZ Gibi ADİ Bir Eylemlerin Ardı Arkası Kesilmiyorsa Bu Dindarlık Değildir Ne Olduğunu du Ben Cevaplayamıyorum.! Diyeceğim şu ki ; Başta ülkeyi Yönetenler ve Hepimiz Çok Ama Çok UTANMALIYIZ.!!!
biz artik türk milleti degiliz. devşirmeyiz
YOK YOK İDAM ÇÖZÜM OLMAZ.HADIM EDECEKSİN.PİYASAYA SÜRECEKSİN.HAYATI BOYUNCA PİYASA MALI OLACAK... NEYMİŞ GÖRSÜN....YALNIZ HADIM ETTİĞİNDE TEŞHİR EDECEKSİN Kİ BAŞKALARIDA AYNI İŞE KALKIŞMASIN...
yok abi ben idama karşıyım böyle bi olay olduğu vakit idam direk ölüm hiç gerek yok yapan kimse çıkarıcaksın taksim meydanına bütün halkın arasına atıcaksın bu yapan adi soysuzu gerelen cezayı biz insanlar vericek asmak falan kolay iş bunlar döve döve öldürüceksin bu kansızı
cezalar yetersiz .. yapanın yanına kâr kalıyor .. cezaevlerini bu tür suç işleyenlere öyle berbat hale getireceksin ki suç işlemeye korkacak ..
chp idama karşı
@extrabilenadam ananda karşı
geçirin artık şu çük kesme yasasını ya -.-
İdam deyince bazıları ayaklanmak istiyor ! Ne yapacağız yakalayıp besleyecek miyiz ? Bizim başımıza gelse hapis yeter m demeliyiz. Kaç sene ? Ya çıkınca ne olacak ! Tedavi mi ettirilecek ? Yıllarca çalış para biriktir itin biri çalsın ! Yakalansın ! Besleyelim öyle mi ? Para nerde yok ! Çaldıran ne yapsın peki ! Yok Terörist gelip suçsuz günahsızı vuracak patlacak ! Yakalayıp besleyecek miyiz ? İdam şart şart Aşırı zararlı insanları yok etmezseniz zarar birgün sizi de bulur. Aşırı caydırıcılık ancak idam ile olur. Eğitim bir yere kadar herşey eğitim değildir. Gerçek İman aşılansın
@serbestdil Hocam aynen katılıyorum çok güzel yazmışsın.
20 MİLLİON İNSANI Bİ YERE DOLDURURSAN BÖYLE OLUR BÜYÜK ŞEHRE DOLDURULAN HALK DİĞER ŞEHİRLERE DAĞITILMALI BU TÜR SORUNLAR ENGELLENİR
Hırsızı dolandırıcıyı tecavüzcüyü boşyere adam öldürenleri boşuna beslemeyeceksin eğer mal varlığı varsa tazminat olarak mağdurlara veya mağdurlarına yakınlarına verip geberteceksin.
bu ve buna benzer suç işleyen sapık fikirli insanları adım edeceksin ki öküz gibi olsun
Hırsızın dolandırıcının tecavüzcünün boşyere insanların canına kıyanların bütün mal varlığını tazminat olarak mağdura verdikten sonra boşuna beslemeyip geberteceksin.Başka türlü olmaz.Maalesef Türkiyede bu işlerde devlet parmağı var.Bu tip adamlar bu yüzden paşa gibiler huzur içinde yaşıyor.Çünkü bu ülkede paran varsa adam olursun itibar görürsün. Olan mağdura oluyor.'Bir darbede devlet ve toplumdan yiyorlar.Bu ülkede mağdur duruma düşünce herkes kaçar kimse yanaşmak istemez.
Diğer Haberler