İzmir’de kaynana dehşeti

İzmir'in Çiğli ilçesinde eşinden ayrı yaşayan 27 yaşındaki G Ö. , 3 yaşındaki oğlunun gözleri önünde boğazı kesilerek öldürüldü.

11 Mart 2013 08:11
PAYLAŞ
TWITTER
İzmir’de kaynana dehşeti

İzmir'in Çiğli ilçesinde eşinden ayrı yaşayan 27 yaşındaki G Ö. , 3 yaşındaki oğlunun gözleri önünde boğazı kesilerek öldürüldü. Cinayet sırasında evde bulunan çocuğun "Babaanne yapma" diyerek bağırdığını tespit eden polis, 40 yaşındaki S.P.Ö. Urla’da bir çiftlik evinde yakaladı. Polis, genç kadının eşi C.Ö.'nün de cinayete karışmış olma ihtimali üzerinde duruyor. Genç kadının iki çocuğu Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından koruma altına alındı.

"ANNEMİ KESİYORLAR"

Olay saat 13.00 sıralarında 8039 Sokak içerisinde 3 yaşındaki D.Ö.'nün ağlayarak dışarı çıkıp, "Annemi kesiyorlar" diye bağırması ile ortaya çıktı. Eve gelen komşuları iki çocuk annesi G.Ö.'yü kanlar içerisinde boğazı kesilmiş halde buldu. Olay yerine gelen polis, yaptığı araştırmada genç kadının 3 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde öldürüldüğünü, çocuğun olay anında ağlayarak, "Babaanne yapma" diye bağırdığını da belirledi. Olay anında, G.Ö.'nün daha önceki evliliğinden olan 9 yaşındaki oğlu B.K.'nin ekmek almak için markete gittiği, cinayeti görmediği öğrenildi.

EŞİNİ ÖNCE ŞİKAYET ETTİ, UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRTTI, YENİDEN BAŞVURUP KARARI KALDIRTTI
Olayla ilgili soruşturmasını sürdüren polis, cinayetin kayınvalide S.Ö. tarafından işlenmiş olma ihtimali üzerinde dururken, 'uyuşturucu satmak' suçundan cezaevinden 4 ay önce çıkan koca C.Ö.'nün de arandığı belirtildi.

Polis, çift hakkında ilginç detaylara da ulaştı. Öldürülen G.Ö.'nün cezaevine giren eşine boşanma davası açtığı, 4 ay önce cezaevinden çıkarak kendisini ölümle tehdit ettiği için savcılığa başvurup koruma talep ettiği belirlendi. Mahkemenin de eşi C.Ö. hakkında 3 ay evden uzaklaştırma kararı verdiği, ancak genç kadının 1 ay önce tekrar savcılığa müracaat ederek, eşi hakkında uzaklaştırma kararını kaldırttığı öğrenildi. 10 gün sonra boşanma duruşması olan genç kadının, iki çocuğuyla 2 hafta önce Çiğli'de ev tutarak eşinden ayrı yaşamaya başladığı belirlendi.

17 YAŞINDA EVLENMİŞ, İLK EŞİNDEN DE ŞİDDET GÖRMÜŞ, ESKİ VE YENİ KOCASI BİRBİRİNİ BIÇAKLAMIŞ
G.'nün 17 yaşında ilk evliliğini yaptığı ve 9 yaşında B.K. isimli oğlu olduğu belirtildi. Genç kadının halen başka bir suçtan cezaevinde bulunan eski eşi A.K.'den şiddet gördüğü gerekçesiyle 2008 yılında boşandığı öğrenildi. Bir yıl sonra ise hayatını bu kez de C.Ö. ile birleştiren G. Ö.'nün ikinci kez anne olduğu ve bu eşinden de yine sürekli şiddet gördüğü ortaya çıktı. Diğer yandan, G. Ö.'nün aynı bölgede oturan ilk eşi A.K. ile ikinci eşi C.Ö.'nün, çocuklardan D.Ö.'nün kimden olduğuyla ilgili kavga ettikleri ve birbirlerini bıçakladıkları da polis kayıtlarından ortaya çıktı.

KATİL ZANLISI KAYINVALİDE SUÇLAMALARI REDDETTİ

İzmir'in Çiğli İlçesi'nde gelini G.Ö'yü bıçaklayarak öldürdüğü ileri sürülen S. P. Ö., yakalandığı Urla'daki evinden Bozyaka'da bulunan Cinayet Büro Amirliğine getirildi. Gazetecilerin "Neden gelininizi öldürdünüz" sorusuna S.P.Ö., "Görmediğim şeyi söyleyemem ki" diye cevap verdi. 

haberler

 Yeni iPhone 5'in ücreti ne kadar? Tıklayın!

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları15 yorum
 • 24 Oy
  eger aile mahkemeleri eşit davranmadığı sürece daha çok cinayet olur
 • 17 Oy
  Nasıl bir vahşettir bu ya. Hiçmi insanda Allah korkusu olmaz !
 • 19 Oy
  Çocuklara yazık olmuş
 • 5 Oy
  şiddet için erkekleri suçluyoruz ama manyak erkekleri de yetiştiren bunun gibi manyak analar olduktan sonra bu şiddet bitmez çocuğunu nasıl yetiştirirsen öyle bi adam oluyo aslına çekiyo şimdi bu zavallı 3 yaşındaki çocuk büyüyünce nesıl bir adam olacak
 • 5 Oy
  Kadınlar başımızın tacıdır.Lakin bu devirde maalesef kadınlar evlenip, sevmediği adamdan çocuk yapıp, bunu koz olarak kullanmaya başladılar.Ne güzel dünya yap çocukları, babadan al parayı sonra ev tut kafana göre yaşa.Bunun sorumlusu adelet sistemidir bence. Uzaklaştır bakalım anneyi çocuğundan kaç gün ayrı kalabiliyor.Kadınlara verilen bu haklar erkeği ve erkeğin toplum arasındaki göreceği tepki göz önüne alınarak ve de çocuklar düşünülerek verilmelidir.Olan sadece o masum çocuklara oluyor.Yazık....
 • 3 Oy
  üzülüyorum böyle genç yaşta henüz sağlıklı düşünemeyecek yaşta evlendirilen kızlarımıza yapmayın kıymayın evlatlarınıza
 • 3 Oy
  şimdi bu kadını devlet içeride bealeyecek ölen öldüğüyle kalacak nasıl bir adalet bu idam gelmeli
 • 9 Oy
  BU OLAYLAR NORMAL AİLE MAHKEMELERİ SUÇLU OLAN KADINI KORUMAYA DEVAM ETTİĞİ SÜRECE BU OLAYLAR DEVAM EDER NE ZAMANKİ AİLE MAHKEMELERİ ADALETLİ DAVRANIR O ZAMAN BU OLAYLAR AZALIR.
 • 2 Oy
  Olmuyorsa Boşanın Gitsin bu nedir arkadaş böle yav..
 • 64 Oy
  ARKADAŞLAR NEDENSE BU CİNAYETLER AKP İKTİDARA GELDİKTEN SONRA CIKARTILAN KANUNLARIN SAYESİNDE ARTIŞ GÖSTERDİ.62 YAŞINDAYIM BİZİM ZAMANIMIZDA BÖYLE HER GÜN TAVUK KESER GİBİ KADIN ÖLDÜRÜLMEZDİ.NEDENSE ŞİMDİ MODA OLDU. ÖNÜNE GELEN KARISINI SEVGİLİSİNİ KESİP BİÇİYOR BİR MATAH GİBİ.. KADINLARIN YERİNDE OLSAN SİLAH TAŞIRIM BENİM ANAM AĞLIYACAĞINA ONUN ANASI AĞLASIN DERİM
 • 3 Oy
  ikinci eşinin kayınvalidesi kısın kendi annesi olmuyo mu ?
 • 2 Oy
  Rahmetlinin ikinci eşinin kayınvalidesi, adamın eski karısının annesi oluyor. Anlatamamışlar tam.
 • 1 Oy
  Kaynana psikopatın teki, bu çok belli.Yakalandıktan sonra nasıl kıkır kıkır gülüyor, buradan belli
 • 2 Oy
  bu tür olaylar malesef doğu kökenli olup o saçma adetlerine bağlı olanlar yüzünden oluyor.Bence kuran'nımızı daha dikkatli okumalılar.
 • 56 Oy
  İki kocanın da rahmetliye kendilerini ifade şeklinin şiddet olması ilginç değil mi?Sanırım rahmetli de biraz laf anlamazdı.Ölmesini gerektirmez ama bayanlar biraz daha anlayışlı olmalı bence...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.