Kadın polis, saldırgan tesisatçıyı Facebook'ta yakaladı

İstanbul Fatih'te dehşete düşüren bir olay yaşandı. Evine giren Suriyeli tesisatçı cinsel istismarda bulundu. Facebook'ta bulunan saldırganı kadın polisin tuzağı yakalattı.

Kadın polis, saldırgan tesisatçıyı Facebook'ta yakaladı

İstanbul Fatih’te yaşayan Z.H., 26 Aralık 2016 günü saat 10.30 sıralarında evinde uyurken kapı zili çaldı. Kapıyı açtığında 1.5 ay önce klozetini tamir eden ve adını Zekeriya olarak bildiği Suriyeli tesisaçıyı gördü. Yan evde su sızıntısı olduğunu, kontrol için eve bakması gerektiğini söyledi. Bu sırada üst kattaki ev telefonu çaldı, genç kadın telefona yöneldiği sırada tesisatçı, peşinden içeri girdi. Tesisatçıya, ‘Burada ne yapıyorsun?’ dediğinde eliyle ağzını kapattı ve cebinden çıkardığı bıçağı boğazına dayadı. Kulağını kesti. Daha bir üst kata çıkararak kabloyla ellerini bağladı. Cinsel saldırıda bulundu. Z.H. direndi ve kablodan kurtuldu. Bağırmaya başladı. Z.H.’nin direnmesi üzerine tesisatçı tecavüzden vazgeçti. Tehdit ederek, kimseye söylememesini istedi ve evden ayrıldı.

Habertürk'ün haberine göre; Z.H. önce hastaneye sonra da karakola gitti. Fatih Asayiş Büro Amirliği ekipleri, saldırganın isminin Zekeriya M. olduğu tespit etti ancak Suriyeli olduğu için adresi bulamadı. Güvenlik kamera görüntülerindeki kişiye benzeyen Facebook’ta bir profil bulundu. Kadın bir polis arkadaşlık teklif etti. Teklifi kabul eden M. günlerce konuşan polis memuruyla sohbeti WhatsApp üzerinden devam ettirdi. Kadın polis, Zekeriya M. ile Fatih’te bir kafede randevulaştı. Buluşmaya gelen şüpheli gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen Suriyeli M., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Alın size suriyeli. Bunlar iyi günlerimiz. Birde başkanlık gelirse ülkeyi bunlara bırakıp gitmemizi isterler.
Suriyeli doldu
türkiye suriye kardeşlerini kucakladı (rte) :) BETER OL TÜRKİYE. AL SANA SURİYE
@baranberfin2011 Türkiye niye beter olsun.Türkiye demek biz demek,onları getirenler beşbeter olsun .
Suriyeli sevdasını oy olarak görenler.Bunların günahları üzerinizde olacaktır.
Sadece Fatih'de değil ülkenin birçok yerinde buna benzer olaylar yaşanıyor. Ne yazık ki bu daha iyi günlerimiz. Birkaç sene içerisinde toprak talebinde bile bulunacaklar.
Zaten ülke ekonomik batakta, bir de bu uçkur meraklılarına ülkemizi açtık. Daha ne bekliyorsunuz hey hükümet gönderin bunları artık geri, ne de olsa koridor açtık. gidip ülkelerinde yaşasınlar.
türkiye ye gelen suriyeli sayısı beş milyonmuş . isviçrenin nufusu kadar .
Suriyeliler baş belası bunlar daha iyi günlerimiz evet .daha yagmalar birçok kötülük artı toprak isteyeceklar.görüntü pislikleri artı
neden kobanili olduğunu yazmadınız kötü bir şey olunca suriyelki ama iyi bir şey olunca kürt kobanili diyorsunuz
bunları artık o ğüvenli bölğeye sevk edin tek tek ozaman evet çıkar AKP
ulan ALLAH kahretsin bunlara göz yumanlarında ALLAH belasını versin yeni TÜRKİYEMİZ hayırlı olsun gaspçı tecavüzcü adam kaçıran çete kuran kapkaç yapan hırsızlık yapan yüzbinlertce gencimizin işine engel olan devletletten heray ne için maaş aldıgı belli olmayan oy ugruna rant ugruna vatandaş yapılmak istenen kendi vatanını satıp buraya kaçan bu şuursuzların bizim vatandaşımız olunca bu vatanı satmayacagına garanti veren çoluk çoçugumuzun gelecegiyle oynayan ve bu hainligi alet olanı herkesi CENABI ALLAHA havale ediyorum
merak ediyorum akepe trolleri,bu dilenen,tecavuz eden,hirsizlik yapan,acliktan sokakta olen suriyeleri hergun gorduklerinde,bizzzz suriyelilere kucakkk actikk duyen reislerune iclerinden ne diyorlar..
bu adamlar,Türkiyede AMİP gibi çoğalmadan bir an önce sınır dışı edilmeli,özellikle sabıkalı olanlar ve suça yatkın olanlar,tespit edilerek derhal uçan tekme ile TÜRKİYEden atılmalı,uçurulmalı
Diğer Haberler